Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Andżelika Kicek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Czerwińska Karmela (12) UKJ 225 Warszawa 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg I runda  
porażka T±ta Jagoda (3) UKS Judo Pawłowice 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kruk Zuzanna MKS Juvenia Wrocław 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - I runda  
porażka Olejnik Monika (15) KS AZS-AWF Poznań 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Alicja Bielecka MKS Zryw Łowicz 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg I runda  
porażka Szlachta Paulina (2) UKS Judo Wolbrom 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
porażka Czerwińska Karmela (12) UKJ 225 Warszawa 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - I runda  
porażka Janeczko Aleksandra (22) UKJ Arcus Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg I runda  
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wrocławek Marcelina KS Budowlani Sosnowiec 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
porażka Olczyk Monika (3) UKS Sakura Judo Płock 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -48 kg    
porażka Olejnik Anna (6) UKS Gimnazjon Suchy Las 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -48 kg    
porażka Janeczko Aleksandra (9) UKJ Arcus Warszawa 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -48 kg    
porażka Apraksin Martyna (5) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -48 kg    
porażka Szlachta Nikola (1) UKS Judo Wolbrom 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -44 kg    
porażka Wenzel Aleksandra (20) PKS Olimpia Poznań 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -44 kg    
zwycięstwo Nosek Oliwia Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -44 kg    
porażka Polkowska Aleksandra (2) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -44 kg    
zwycięstwo Barszcz Katarzyna GKS Czarni Bytom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -44 kg    
zwycięstwo Wo¶ Małgorzata UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -44 kg    
porażka Szlachta Nikola (1) UKS Judo Wolbrom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -44 kg półfinał  
porażka Wo¶ Małgorzata UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -44 kg II runda  
porażka Deckers Amelien Belgia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -44 kg I runda  
zwycięstwo Chudzińska Natalia UKS Olimp Nowa Sól 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -44 kg repasaże - I runda  
porażka Bahle Leonie Niemcy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -44 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Čičatková Kristýna Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg II runda  
zwycięstwo Van knippenberg Nina Holandia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Polnicka Anna maria SGKS Wybrzeże Gdańsk 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg półfinał  
porażka Avanzato Carlotta Włochy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -44 kg finał  
zwycięstwo Chudzińska Natalia (17) UKS Olimp Nowa Sól 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 K±ty Wrocławskie -44 kg    
zwycięstwo Linkowska Karolina MKS Juvenia Wrocław 10.09.2016 II Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U15 K±ty Wrocławskie -44 kg    
zwycięstwo Osmanova Dzhamilia Rosja 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -44 kg I runda  
porażka Wenzel Aleksandra (3) PKS Olimpia Poznań 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -44 kg ćwierćfinał  
porażka Scholz Linda Niemcy 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Bielecka Alicja MKS Zryw Łowicz 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg I runda  
porażka Szlachta Nikola (4) TS Wisła Kraków 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg ćwierćfinał  
porażka Wszołek Izabela (9) MOSiR Bochnia 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg repasaże - finał  
porażka Berda Paulina (5) KJ Samuraj Koszalin 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wszołek Izabela (9) MOSiR Bochnia 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg repasaże - finał  
porażka Pietrzak Klaudia (13) UKS Feniks Bytom 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Halke Maja AZS OŚ Poznań 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg I runda  
porażka Szlachta Nikola (7) TS Wisła Kraków 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra (18) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wszołek Izabela (7) MOSiR Bochnia 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna (20) UKS Olimp Nowa Sól 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -40 kg    
zwycięstwo Mulka Wiktoria UKS Olimp Nowa Sól 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -40 kg    
porażka Ihas Martyna Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna (20) UKS Olimp Nowa Sól 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -40 kg    
porażka Gowarzewska Alicja (18) UKS Judo Mysłowice 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -40 kg    
zwycięstwo Nosek Oliwia Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -40 kg    
zwycięstwo Nosek Oliwia (8) Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Gowarzewska Alicja UKS Judo Mysłowice 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Cholaszczyńska Karolina WKS Śląsk Wrocław 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Jarmuż Olga (18) KS Akademia Judo Poznań 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Zdrojewska Katarzyna (7) UKS Judo Eljot Płock 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Tracz Małgorzata (10) UKS Judo Wolbrom 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Mł. Ole¶nica -40 kg    
porażka Tracz Małgorzata UKS Judo Wolbrom 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Mł. Ole¶nica -40 kg    
zwycięstwo Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Mł. Ole¶nica -40 kg    
zwycięstwo Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czempała Edyta UKS MOSiR Jasło 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -40 kg półfinał  
porażka Kuczek-feć Natalia (15) UKS Dwójka Rydułtowy 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -40 kg finał  
zwycięstwo Nazarova Aleksandra Łotwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bahle Leonie Niemcy 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -40 kg półfinał  
zwycięstwo Graumane Evelina Łotwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -40 kg finał  
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (18) UKS Feniks Bytom 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
zwycięstwo Sienkiewicz Iga KS MaKo Judo Wrocław 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
porażka Kublickyte Greta Litwa 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -40 kg I runda  
zwycięstwo Zdrojewska Katarzyna UKS Judo Eljot Płock 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -40 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -40 kg o III miejsce  
porażka Sienkiewicz Iga KS MaKo Judo Wrocław 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg I runda  
zwycięstwo Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg repasaże - I runda  
porażka Malcharczyk Miriam UKS Feniks Bytom 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Cera Paula eliza Łotwa 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Malcharczyk Miriam UKS Feniks Bytom 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
porażka Vorobeva Marina Rosja 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Dziamkouskaya Anhelina Belgia 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl