Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Weronika Styrcz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo ¦lusarz Kinga uks"Skaut" Lublin Lublin 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Zawadzka Jagoda UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -48 kg    
porażka Polkowska Aleksandra (10) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -48 kg    
porażka Olejnik izabela KS Akademia Judo Poznań 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -48 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -48 kg    
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -48 kg    
zwycięstwo ¦lusarz Kinga UKS Skaut Lublin 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg I runda  
porażka Szulc Aleksandra KSJ Gwardia Koszalin 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Abramowicz Dominika (18) UKS Narew Łapy 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ziembikiewicz Anastazja KS Gwardia Piła 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg ćwierćfinał  
porażka Sienkiewicz Iga (1) KS MaKo Judo Wrocław 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg półfinał  
zwycięstwo Gawrońska Dominika UKS SameJudo 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia (4) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -48 kg finał  
zwycięstwo Wenzel Aleksandra (11) PKS Olimpia Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg ćwierćfinał  
porażka Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg półfinał  
porażka Halke Maja AZS OŚ Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nosek Oliwia (26) Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo WoĽniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg półfinał  
porażka Grippa Lilly Niemcy 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg I runda  
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Gajdamakin Kaja UKS Feniks Bytom 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg repasaże - finał  
porażka Szlachta Nikola UKS Judo Wolbrom 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg o III miejsce  
porażka Szlachta Nikola UKS Judo Wolbrom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -48 kg    
porażka Janeczko Aleksandra (8) UKJ Arcus Warszawa 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -48 kg    
porażka Szlachta Paulina (11) UKS Judo Wolbrom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -48 kg    
porażka Apraksin Martyna (6) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -48 kg    
porażka Kura¶ Marta (1) UKS Judo Wolbrom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg I runda  
porażka Pietrzak Klaudia (14) UKS Feniks Bytom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Nogaj Weronika (13) ULKS Judo Kowala 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Czerwińska Karmela (14) UKJ 225 Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Janeczko Aleksandra (10) UKJ Arcus Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg finał  
porażka Wenzel Aleksandra PKS Olimpia Poznań 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg I runda  
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg I runda  
zwycięstwo Kamińska Gabriela UKS Narew Łapy 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
porażka Sienkiewicz Iga (7) KS MaKo Judo Wrocław 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg półfinał  
porażka Kicek Angelika UKS Olimp Nowa Sól 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szczukowska Aureli UKS Opty Gdynia 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
porażka Engelkind Luisa Niemcy 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg półfinał  
porażka Radzicka Zuzanna (14) UKS Gimnazjon Suchy Las 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Radzicka Zuzanna (19) UKS Gimnazjon Suchy Las 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
zwycięstwo Tarka Karolina MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
porażka Nogaj Weronika (10) ULKS Judo Kowala 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg półfinał  
zwycięstwo Sywanycz Maria (24) SGKS Wybrzeże Gdańsk 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg II runda  
porażka Mohr Natalia (10) Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg ćwierćfinał  
porażka Radzicka Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Gawrońska Dominika (20) UKS SameJudo 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
porażka Nogaj Weronika (18) ULKS Judo Kowala 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg    
porażka Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg ćwierćfinał  
porażka Gazanova Ruslana Rosja 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski Młodziczek i Młodzików SOLANIN CUP 2016 "Młoda Europa" Nowa Sól -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Opiela Aleksandra UKS Sparta Sława 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg II runda  
zwycięstwo Ptak Wiktoria (5) UKJ Champion Warszawa 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg ćwierćfinał  
porażka Mohr Natalia Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg półfinał  
porażka Chwiałkowska Karolina UKS Ósemka Nowa Sól 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Radzicka Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg II runda  
zwycięstwo ¦migiel Ewelina Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
porażka Stachowska Patrycja KS Polonia Rybnik 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg półfinał  
zwycięstwo Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kloppmann Marie Niemcy 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -48 kg    
porażka Binek Agata (5) UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -48 kg    
porażka Ko¶lak Julia (2) KJ Samuraj Koszalin 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -48 kg    
porażka Szymanowska Urszula MKS Żak Ełk 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg I runda  
zwycięstwo Rychert Kamila (9) GKS Żukowo 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg II runda  
zwycięstwo Potocka Marta (15) KS Akademia Judo Poznań 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brzyńska Martyna (17) UKS Smecz Pobiedziska 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg półfinał  
porażka Pałka Agata UKS Olimp Nowa Sól 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg finał  
porażka Ackermann Lara Niemcy 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -44 kg I runda  
porażka Binek Agata UKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -44 kg I runda  
porażka Palka Agata UKS Olimp Nowa Sól 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -44 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl