Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Wojciech Kazimierczak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -66 kg    
zwycięstwo Wysocki Michał Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -66 kg    
zwycięstwo Olay-Fernandez Adam UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -66 kg półfinał  
zwycięstwo Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -66 kg finał  
porażka Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior Józefów -66 kg    
porażka Wysocki Michał Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior Józefów -66 kg    
zwycięstwo Osowski Mateusz KS Start Radom 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -60 kg    
zwycięstwo Borsuk Jan (12) UKJ 82 Warszawa 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -60 kg    
zwycięstwo Kaliniecki Michał (6) UKJ Yuko Józefów 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -60 kg    
porażka Olay-Fernandez Adam (2) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -60 kg    
zwycięstwo Łęcki Paweł KS Akademia Judo Łódź 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Olay-Fernandez Adam (3) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kaliniecki Michał UKJ Yuko Józefów 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Jaskuła Tomasz UKJ ASzWoj Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -60 kg ćwierćfinał  
porażka Rola Kacper (8) KS Start Radom 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -60 kg półfinał  
zwycięstwo Borsuk Jan UKJ 82 Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -60 kg o III miejsce  
porażka Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg II runda  
zwycięstwo Andrzejewski Piotr UKS Dębiec Poznań 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -55 kg I runda  
porażka Kłosiński Szymon UKS Galeon Gdynia 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -55 kg II runda  
porażka Matejek Kacper UKJ Meiyo Warszawa 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Osowski Mateusz KS Start Radom 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Cewiński Mikołaj Judo Legia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Kacaliński Jakub AZS UW Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -60 kg    
porażka Olay-Fernandez Adam (4) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -60 kg    
porażka Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -60 kg półfinał  
zwycięstwo Owsiany Wiktor MKS Juvenia Wrocław 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -55 kg II runda  
porażka Kubicki Jakub UKS Olimp Nowa Sól 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wilk Oliwier GKS Czarni Bytom 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -55 kg repasaże - II runda  
porażka Rola Kacper (6) KS Start Radom 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -55 kg repasaże - finał  
porażka Gabor Kacper TS Wisła Kraków 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -55 kg I runda  
zwycięstwo Hypta Dawid MKS Juvenia Wrocław 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -55 kg I runda  
porażka Zaborowski Piotr (6) UKJ ASzWoj Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Szleja Gracjan (9) MKS Truso Elbląg 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Matejek Kacper UKJ Meiyo Warszawa 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -55 kg    
zwycięstwo Filipek Maciej KS Okami Łomianki 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -55 kg    
zwycięstwo Borcuch Patryk KJ Politechniki Białostockiej Białystok 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -55 kg    
porażka Kubicki Jakub (12) UKS Olimp Nowa Sól 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg    
porażka Szleja Gracjan (9) MKS Truso Elbląg 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg    
porażka Waniszewski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg    
porażka Pieczyński Hubert (1) UKS Górnik Judo Konin 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -50 kg II runda  
zwycięstwo Bielecki Bruno MKS Juvenia Wrocław 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kosterkiewicz Jakub (30) KS MaKo Judo Wrocław 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -50 kg repasaże - II runda  
porażka Kondzielski Kornel (15) UKJ Ryś Warszawa 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -50 kg repasaże - finał  
porażka Strzelczyk Mikołaj (7) UKJ Ryś Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Osowski Mateusz (14) KS Start Radom 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Surma Adam MKS Zryw Łowicz 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -50 kg    
porażka Rombel Maciej (2) UKJ ASzWoj Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -50 kg półfinał  
porażka Strzelczyk Mikołaj (15) UKJ Ryś Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -50 kg I runda  
porażka Winiarczyk Maciej UKS Piast Wrzeście Słupsk 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -50 kg repasaże - I runda  
porażka Małolepszy Jakub UKJ ASzWoj Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -50 kg    
porażka Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -50 kg    
porażka Rombel Maciej (21) UKJ ASzWoj Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -50 kg    
zwycięstwo Wysocki Krzysztof MKS Juvenia Wrocław 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -46 kg II runda  
porażka Banaszczak Łukasz (22) GKS Czarni Bytom 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -46 kg III runda  
zwycięstwo Wardziak Bartłomiej UKJ AON Rembertów 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg I runda  
porażka Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Baranowski Dawid MKS Pałac Młodzieży Łódź 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Więsław Cyprian KS Minotaur Łapy 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg repasaże - finał  
porażka Małolepszy Jakub (14) UKJ AON Rembertów 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zalewski Antoni UKS Kata Pruszków 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
porażka Szymański Szymon UKJ Yuko Józefów 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -42 kg półfinał  
zwycięstwo Kaliniecki Michał (9) UKJ Yuko Józefów 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -42 kg o III miejsce  
porażka Hypta Dawid (7) AKS Strzegom 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -38 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl