Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Aleksandra Czwakiel
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Łukaszewicz Natalia AZS UW Warszawa 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -57 kg    
porażka Ptak Wiktoria AZS UW Warszawa 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -57 kg    
porażka Azizova Yana KS Gwardia Łódź 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -57 kg    
zwycięstwo WAWSZCZAK WERONIKA KS Judo Rei Świdnik 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -57 kg    
porażka Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -52 kg    
zwycięstwo Zawadzka Jagoda UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -52 kg    
zwycięstwo Mendel Paulina UKS SameJudo 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -52 kg    
porażka Ołdak Alicja (2) UKJ Ryś Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Piekut Kinga KJ Politechniki Białostockiej Białystok 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Sylwestrzak Weronika UKS Siódemka Sochaczew 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -63 kg    
zwycięstwo Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -63 kg    
porażka Baron Wiktoria Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -63 kg    
zwycięstwo Olszak Paulina UKS Ronin-Team Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -63 kg    
porażka Witanowska Alicja (4) UKS Arashi Łódź 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -57 kg    
porażka Linowska Rozalia UKS Judo Sensei Płock 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Chodorowska Zuzanna UKS Sakura Judo Płock 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -57 kg    
porażka Ptak Wiktoria UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -57 kg    
zwycięstwo Majewska Natalia UKJ Yuko Józefów 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -57 kg    
zwycięstwo Załuska Agnieszka (1) AZS UW Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -57 kg    
zwycięstwo Godlewska Alicja (9) UKJ 82 Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -52 kg    
porażka Ptak Wiktoria (9) UKJ Champion Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -52 kg    
zwycięstwo G±gała Łucja UKJ Meiyo Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Należyta Paulina IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Maruszak Dominika (8) KS AZS AWFiS Gdańsk 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg II runda  
porażka Glubiak Martyna (8) GKS Czarni Bytom 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kapturska Kamila KS Polonia Rybnik 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg repasaże - II runda  
porażka Raus Kalina KS MaKo Judo Wrocław 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg repasaże - finał  
porażka Jezierska-suwińska Adela (28) WKS Gwardia Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -52 kg    
zwycięstwo Krawczyk Martyna UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -52 kg    
porażka Niemiec Wiktoria (4) MMKS Wojownik Skierniewice 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -52 kg    
zwycięstwo Wypchło Katarzyna UKS Orkan Judo Sochaczew 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -52 kg    
porażka Pawłowska Agata (10) UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -52 kg    
zwycięstwo Ptak Wiktoria UKJ Champion Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -52 kg    
zwycięstwo Godlewska Alicja UKJ 82 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -52 kg półfinał  
porażka Dołęgowska Dominika UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -52 kg finał  
porażka Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
porażka Radzicka Zuzanna (14) UKS Gimnazjon Suchy Las 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg repasaże - finał  
porażka Varantsova Katsiryna Arsen Brest 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -48 kg    
porażka Witanowska Alicja UKS Arashi Łódź 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -48 kg    
porażka Nogaj Weronika (10) ULKS Judo Kowala 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
porażka Kiel Schamira Niemcy 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
zwycięstwo Halke Maja AZS OŚ Poznań 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg    
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Halinów Team Halinów 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -48 kg    
porażka Nogaj Weronika (17) ULKS Judo Kowala 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg II runda  
zwycięstwo Siwek Aleksandra UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -48 kg    
zwycięstwo Galas Patrycja KS Gwardia Białystok 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -48 kg    
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -48 kg    
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Halinów Team Halinów 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U15 ŁódĽ -48 kg    
porażka Zárybnická Lucie Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -44 kg I runda  
zwycięstwo Wołoszyn Monika UKS Tomita Elbląg 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -44 kg ćwierćfinał  
porażka Maruszak Dominika (9) KS AZS AWFiS Gdańsk 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -44 kg półfinał  
zwycięstwo Syromiatnikowa Barbara KS Judo Koch Szczecin 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -44 kg o III miejsce  
porażka Wilk Alicja UKS Judo Fight Club Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -44 kg    
porażka Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -44 kg    
porażka Bielecka Alicja MKS Zryw Łowicz 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -44 kg    
porażka Maruszak Dominika UKS Mifune Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -44 kg    
porażka Banaszek Zuzanna (11) UKS Judo Fight Club Warszawa 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U14 Gdynia -44 kg    
zwycięstwo Makówka Julia UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Resztak Oliwia AZS OŚ Łódź 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -44 kg    
porażka Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Siwek Aleksandra UKJ Lemur Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -44 kg półfinał  
porażka Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -44 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl