Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Wiktor Mrówczyński
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Makowski Sebastian UKS Olimpia-Judo Elbląg 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Gwóźdź Sebastian (26) GKS Czarni Bytom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Czerniawski Tomasz (18) AZS UW Warszawa 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg półfinał  
porażka Terlecki Rafał KS Gwardia Białystok 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg I runda  
zwycięstwo Dąbrowski Stanisław (7) AZS UW Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg II runda  
porażka Bartusik Michał (18) UKJ Millenium Rzeszów 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gwóźdź Sebastian (26) GKS Czarni Bytom 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg półfinał  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł KS AZS AWF Katowice 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg finał  
zwycięstwo Gajór Grzegorz UKJ Millenium Rzeszów 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg I runda  
zwycięstwo Drogowski Artur KS AZS-AWF Wrocław 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg II runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg III runda  
zwycięstwo Kisielewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wiłkomirski Krzysztof (2) Judo Legia Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg półfinał  
zwycięstwo Brysz Jacek (13) KS AZS AWF Katowice 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -73 kg finał  
zwycięstwo Birkowski Borys (23) KS Gwardia Łódź 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg II runda  
zwycięstwo Majewski Rafał UKJ AON Rembertów 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg III runda  
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg ćwierćfinał  
porażka Wiłkomirski Krzysztof (2) Judo Legia Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg półfinał  
zwycięstwo Brysz Jacek (18) KS AZS AWF Katowice 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -73 kg I runda  
zwycięstwo Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Radgowski Paweł KJ Politechniki Białostockiej Białystok 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -73 kg półfinał  
zwycięstwo Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom 07.05.2016 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mosina k/Poznań -73 kg finał  
zwycięstwo Zacheja Bartek TS Gwardia Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg I runda  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg II runda  
zwycięstwo Majewski Rafał UKJ AON Rembertów 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brysz Jacek (18) KS AZS AWF Katowice 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg półfinał  
zwycięstwo Garbacz Mateusz (9) UMKS Żak Kielce 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -73 kg finał  
zwycięstwo Kokowski Jan (32) KS Judo Koch Szczecin 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg I runda  
zwycięstwo Tyssen Cedric Niemcy 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wachowicz Dawid UKS Judo Sensei Płock 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg półfinał  
zwycięstwo Kubicki Patryk (29) KŚ AZS Gliwice 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -73 kg finał  
porażka Koszela Paweł (17) KU AZS UAM Poznań 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -73 kg I runda  
porażka Kisielewicz Arkadiusz (16) KS Gwardia Wrocław 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -73 kg II runda  
zwycięstwo Wójcicki Maciej UKS Tomita Elbląg 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg I runda  
zwycięstwo Osowski Łukasz (23) KS Start Radom 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg II runda  
zwycięstwo Gwóźdź Sebastian (10) GKS Czarni Bytom 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcinkiewicz Sebastian (25) MKS Juvenia Wrocław 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg półfinał  
zwycięstwo Garbacz Mateusz (4) UMKS Żak Kielce 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg finał  
porażka Kowalski Aleksander KŚ AZS Gliwice 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg II runda  
zwycięstwo Pflegel Jakub AZS-WSPiA Poznań 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Szafran Łukasz (13) KS Akademia Judo Poznań 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Salamon Daniel UKJ Ryś Warszawa 23.11.2014 Baltic Cup Senior Gdynia -75 kg    
zwycięstwo Kreft Jacek UKS Opty Gdynia 23.11.2014 Baltic Cup Senior Gdynia -75 kg    
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 23.11.2014 Baltic Cup Senior Gdynia -75 kg półfinał  
zwycięstwo Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk 23.11.2014 Baltic Cup Senior Gdynia -75 kg finał  
zwycięstwo Brysz Jacek KS AZS AWF Katowice 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg I runda  
zwycięstwo Bogacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg II runda  
porażka Szwarnowiecki Damian KS Gwardia Wrocław 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dąbrowski Stanisław AZS UW Warszawa 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kubicki Patryk KŚ AZS Gliwice 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg I runda  
zwycięstwo Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg II runda  
zwycięstwo Zacheja Bartosz TS Gwardia Warszawa 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg ćwierćfinał  
porażka Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg półfinał  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Fałtynowicz Łukasz SGKS Wybrzeże Gdańsk 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -66 kg I runda  
zwycięstwo Kondracki Marcin UKS Galeon Gdynia 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -66 kg II runda  
zwycięstwo Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -66 kg półfinał  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -66 kg finał  
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg II runda  
zwycięstwo Jurowski Krystian TS Gwardia Opole 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kręcielewski Marek TS Gwardia Warszawa 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg półfinał  
porażka Zięć Jakub AZS UW Warszawa 15.03.2014 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Iwański Jakub UKS Olimp Skaryszew 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg II runda  
zwycięstwo Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg półfinał  
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg finał  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg I runda  
porażka Pawelec Przemysław UKS Orkan Judo Sochaczew 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -66 kg II runda  
zwycięstwo Kiełbus Krzysztof KS Gwardia Wrocław 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg II runda  
zwycięstwo Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dąbrowski Stanisław AZS UW Warszawa 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg półfinał  
porażka Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -66 kg finał  
zwycięstwo Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -66 kg I runda  
zwycięstwo Poniecki Jakub KS Gwardia Łódź 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -66 kg ćwierćfinał  
porażka Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -66 kg półfinał  
zwycięstwo Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice 23.03.2013 OPP Seniorek i Seniorów Opole -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg I runda  
zwycięstwo Tonga Kacper MKS Truso Elbląg 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg II runda  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg ćwierćfinał  
porażka Dąbrowski Stanisław AZS UW Warszawa 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg półfinał  
zwycięstwo Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Strutyński Artur Akademia Judo Żagań 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg I runda  
zwycięstwo Krzymiński Eryk KSJ Gwardia Koszalin 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg II runda  
porażka Kubicki Patryk KŚ AZS Gliwice 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg III runda  
zwycięstwo Tuszkowski Jakub UKS Conrad Gdańsk 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Jurka Jakub Czechy 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - finał  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kabanovs Roberts Łotwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Drebot Vladyslav Ukraina 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg III runda  
zwycięstwo Grape Toni Niemcy 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Novytskyi Sergiy Ukraina 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg półfinał  
porażka Staruhs Vladislavs Łotwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg finał  
zwycięstwo Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg II runda  
zwycięstwo Stępak Filip TS Wisła Kraków 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg III runda  
porażka Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zacheja Bartosz TS Gwardia Warszawa 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Krzymiński Eryk KSJ Gwardia Koszalin 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kowalski Przemysław MOSiR Bochnia 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg I runda  
zwycięstwo Ochman Łukasz TS Gwardia Opole 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg II runda  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg półfinał  
porażka Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -66 kg finał  
zwycięstwo Migacz Paweł KS AZS-AWF Warszawa 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg I runda  
zwycięstwo Ulicki Maciej UKS Siódemka Sochaczew 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg II runda  
zwycięstwo Cieślik Zbigniew UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg III runda  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg ćwierćfinał  
porażka Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg półfinał  
zwycięstwo Skórka Szymon GKS Czarni Bytom 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -66 kg o III miejsce  
porażka Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom 29.04.2012 OPP Seniorek i Seniorów Luboń -66 kg I runda  
zwycięstwo Gronkiewicz Wojciech KS Budowlani Sosnowiec 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg I runda  
zwycięstwo Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg II runda  
zwycięstwo Twardysko Patryk UKS 3 Piła 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg III runda  
porażka Chodyna Dawid GKS Olimpia Grudziądz 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Skulik Przemysław GKS Czarni Bytom 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zych Arkadiusz UKS Gimnazjon Suchy Las 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg II runda  
zwycięstwo Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg III runda  
porażka Lypovrog Roman Ukraina 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bochniak Bartłomiej KS Gwardia Wrocław 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ziembikiewicz Dawid KS Gwardia Piła 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg I runda  
zwycięstwo Wójtowicz Jakub UKJ Legion Zamość 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Poteliunas Tomas Litwa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg III runda  
zwycięstwo Zacheja Maciej TS Gwardia Warszawa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg III runda  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Titaev Yakhsan Rosja 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg półfinał  
porażka Dąbrowski Stanisław AZS UW Warszawa 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg półfinał  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg finał  
porażka Kuralt Luka Słowacja 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wiśniewski Arkadiusz TS Gwardia Olsztyn 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg I runda  
porażka Zacheja Maciej TS Gwardia Warszawa 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg II runda  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg I runda  
porażka Stępak Filip UKS Grot Kraków 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Rzeźniak Maciej MKS Truso Elbląg 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Dobranowski Bartosz MOSiR Bochnia 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg repasaże - finał  
porażka Kiełbus Krzysztof KS Gwardia Wrocław 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Wilk Tomasz Klub Judo AZS Opole 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg III runda  
zwycięstwo Łukasik Filip MKS CM Jordan Kraków 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tonga Kacper MKS Truso Elbląg 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg półfinał  
porażka Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg finał  
porażka Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów Łódź -60 kg II runda  
zwycięstwo Kubań Michał TS Gwardia Warszawa 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -60 kg I runda  
zwycięstwo Tonga Kacper MKS Truso Elbląg 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -60 kg II runda  
zwycięstwo Legień Oskar GKS Czarni Bytom 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuwaczka Dawid KS Polonia Rybnik 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -60 kg półfinał  
porażka Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -60 kg finał  
zwycięstwo Domagała Maciej KS Gwardia Łódź 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg I runda  
zwycięstwo Zacheja Bartosz UKJ 225 Warszawa 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg II runda  
zwycięstwo Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg III runda  
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gwóźdź Sebastian GKS Czarni Bytom 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg półfinał  
zwycięstwo Kuwaczka Dawid KS Polonia Rybnik 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg finał  
zwycięstwo Wiśniewski Michał UKS Junior Lipno 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -60 kg II runda  
porażka Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ciesielski Krzysztof KS Gwardia Wrocław 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -60 kg repasaże - II runda  
porażka Stępak Filip UKS Grot Kraków 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -60 kg repasaże - finał  
porażka Klecuń Konrad MKS Juvenia Wrocław 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg I runda  
zwycięstwo Kehl David Niemcy 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg I runda  
porażka Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg II runda  
porażka Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa 06.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Rakowski Patryk UKS Olimp Rawicz 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -55 kg II runda  
zwycięstwo Radgowski Paweł KJ Politechniki Białostockiej Białystok 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -55 kg ćwierćfinał  
porażka Wala Adrian KS Polonia Rybnik 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -55 kg półfinał  
zwycięstwo Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -55 kg o III miejsce  
porażka Itrych Łukasz UKS Galeon Gdynia 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg II runda  
zwycięstwo Hamoud Maciej MKS Juvenia Wrocław 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Berliński Patryk KS Gwardia Łódź 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Krzymiński Eryk KSJ Gwardia Koszalin 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kozłowski Wojciech GKS Czarni Bytom 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Duda Michał KS AZS-AWF Wrocław 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg II runda  
zwycięstwo Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg ćwierćfinał  
porażka Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg półfinał  
porażka Wala Adrian KS Polonia Rybnik 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg o III miejsce  
porażka Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -55 kg II runda  
zwycięstwo Szerszeniewski Przemysław KS AZS-AWF Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -55 kg II runda  
porażka Ziembikiewicz Łukasz OZJ Poznań 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Maes Geoffrey Belgia 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Jakas Mindaugas Litwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg II runda  
zwycięstwo Hojarski Marcin MKS Truso Elbląg 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg III runda  
porażka Rybinas Regimantas Litwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Gąsowski Michał UKJ Ryś Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg repasaże - III runda  

Polityka prywatności Judostat.pl