Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Anita Formela
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Świątkiewicz Julia UKJ Lemur Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań +78 kg    
zwycięstwo Zawidzka Agnieszka (8) KS Gwardia Bielsko-Biała 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg    
zwycięstwo Klimkowska Natalia MKS Juvenia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg    
porażka Świątkiewicz Julia (4) UKJ Lemur Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg półfinał  
porażka Załęczna Anna (2) TKS Judo Toruń 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
zwycięstwo Pilarczyk Natalia (8) UKS Kodokan Toruń 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
zwycięstwo LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
zwycięstwo Księżyk Julia (5) Pałac Młodzieży Katowice 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Świątkiewicz Julia (7) UKJ Lemur Warszawa 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Lis Wiktoria (3) KS Budowlani Sosnowiec 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Tymann Daria (3) GKS Czarni Bytom 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice +78 kg    
porażka Jaworska Joanna (4) KS AZS AWFiS Gdańsk 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice +78 kg    
porażka Załęczna Anna (2) TKS Judo Toruń 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice +78 kg półfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las +78 kg    
zwycięstwo Tymann Daria GKS Czarni Bytom 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las +78 kg    
porażka Rózga Marta (5) KS Gwardia Łódź 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las +78 kg    
porażka Jaworska Joanna (3) KS AZS AWFiS Gdańsk 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las +78 kg    
zwycięstwo Gołąb Justyna (5) GKS Czarni Bytom 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie +78 kg    
zwycięstwo Gruszecka Justyna KS Akademia Judo Poznań 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie +78 kg    
zwycięstwo Dworakowska Joanna (3) UKS Narew Łapy 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie +78 kg    
porażka Tymann Daria (4) GKS Czarni Bytom 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie +78 kg półfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna (3) KS AZS AWFiS Gdańsk 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie +78 kg półfinał  
zwycięstwo Tymann Daria (4) GKS Czarni Bytom 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie +78 kg finał  
porażka Pacut Beata (2) GKS Czarni Bytom 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń +78 kg    
porażka Załęczna Anna (4) TKS Judo Toruń 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń +78 kg    
porażka Rózga Marta (5) KS Gwardia Łódź 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń +78 kg    
zwycięstwo Brzykcy Natalia KS Akademia Judo Poznań 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń +78 kg    
porażka Tymann Daria (3) GKS Czarni Bytom 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz +78 kg    
zwycięstwo Dworakowska Joanna (3) UKS Narew Łapy 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz +78 kg    
porażka Madajewska Katarzyna (3) KS AZS AWFiS Gdańsk 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz +78 kg półfinał  
porażka Gasparian Anzhela Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U23 Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U23 Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Madajewska Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U23 Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Paulusova Marketa Czechy 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica +78 kg    
zwycięstwo Pilarczyk Natalia (8) UKS Kodokan Toruń 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica +78 kg    
zwycięstwo Tymann Daria (10) GKS Czarni Bytom 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica +78 kg półfinał  
zwycięstwo Paulusova Marketa Czechy 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica +78 kg finał  
zwycięstwo Olizar Agnieszka UKS Junior Lipno 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole +78 kg    
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria (2) PUKS Makowiec Skaryszew 31.05.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole +78 kg    
porażka Pacut Beata (9) GKS Czarni Bytom 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój +78 kg    
zwycięstwo Sokołowska Barbara MKS Juvenia Wrocław 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój +78 kg    
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria (2) PUKS Makowiec Skaryszew 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój +78 kg półfinał  
porażka Pacut Beata (9) GKS Czarni Bytom 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój +78 kg finał  
porażka Załęczna Anna (1) TKS Judo Toruń 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła +78 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wanatowska Katarzyna (3) MKS Truso Elbląg 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła +78 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia (7) UKS Kodokan Toruń 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła +78 kg o III miejsce  
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria (4) PUKS Makowiec Skaryszew 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń +78 kg    
porażka Pacut Beata GKS Czarni Bytom 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń +78 kg    
porażka Jaworska Joanna (1) KS AZS AWFiS Gdańsk 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń +78 kg    
zwycięstwo Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław +78 kg    
zwycięstwo Lis Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica +70 kg półfinał  
porażka Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica +70 kg finał  
zwycięstwo Księżyk Julia Pałac Młodzieży Katowice 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg I runda  
zwycięstwo Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg półfinał  
zwycięstwo Rutkowska Anna UKS Sakura Judo Płock 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg finał  
zwycięstwo Rutkowska Anna UKS Sakura Judo Płock 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg    
zwycięstwo Lis Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg    
zwycięstwo Zawidzka Agnieszka KS Gwardia Bielsko-Biała 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg    
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg półfinał  
porażka Pękala Natalia UKS Sokół Pisarzowice 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg finał  
zwycięstwo Kilian Wiktoria MKS Juvenia Wrocław 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg    
zwycięstwo Młocek Alicja UKS Błyskawica Mietków 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg    
zwycięstwo Rutkowska Anna UKS Sakura Judo Płock 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg    
zwycięstwo Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg półfinał  
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg finał  
zwycięstwo Gedvilaite Jovita Litwa 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zawidzka Agnieszka KS Gwardia Bielsko-Biała 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg półfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg finał  
zwycięstwo Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg    
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg    
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg półfinał  
porażka Załęczna Anna TKS Judo Toruń 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg finał  
zwycięstwo Lis Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź +70 kg półfinał  
porażka Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź +70 kg finał  
porażka Usenko Olena TS Wisła Kraków 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole +78 kg    
zwycięstwo Klimkowska Natalia MKS Juvenia Wrocław 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg I runda  
zwycięstwo Lis Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg półfinał  
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg finał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom +70 kg    
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom +70 kg    
zwycięstwo Sokołowska Barbara MKS Juvenia Wrocław 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom +70 kg    
zwycięstwo Litwin Dominika Pałac Młodzieży Katowice 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom +70 kg półfinał  
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom +70 kg finał  
zwycięstwo Sokołowska Barbara MKS Juvenia Wrocław 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +70 kg    
porażka Załęczna Anna TKS Judo Toruń 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław +78 kg    
zwycięstwo Olizar Agnieszka UKS Junior Lipno 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +70 kg    
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław +78 kg    
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +70 kg półfinał  
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław +70 kg finał  
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Kobus Malwina AZS OŚ Poznań 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg    
porażka Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa +70 kg    
porażka Załęczna Anna TKS Judo Toruń 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg    
zwycięstwo Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg    
zwycięstwo Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg    
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew +78 kg półfinał  
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg I runda  
zwycięstwo Paziewska Aleksandra UKJ 225 Warszawa 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg ćwierćfinał  
porażka Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg półfinał  
zwycięstwo Litwin Dominika Pałac Młodzieży Katowice 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg o III miejsce  
porażka Załęczna Anna TKS Judo Toruń 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź +78 kg    
porażka Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź +78 kg    
zwycięstwo Kotowska Alicja KS Gwardia Piła 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń +70 kg półfinał  
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń +70 kg finał  
zwycięstwo Kochańska Klaudia UKS Judo Sensei Płock 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg I runda  
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg ćwierćfinał  
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg półfinał  
porażka Kotowska Alicja KS Gwardia Piła 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg    
porażka Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg    
porażka Kotowska Alicja AZS OŚ Poznań 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg półfinał  
porażka Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg    
zwycięstwo Gruszecka Justyna KS Akademia Judo Poznań 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg    
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom +70 kg półfinał  
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg I runda  
porażka Green Rachel Wielka Brytania 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa +70 kg    
porażka Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań +70 kg ćwierćfinał  
porażka Kotowska Alicja AZS OŚ Poznań 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań +70 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl