Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Konrad Jewtuch
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Szczepański Przemysław WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek 15.02.2020 Otwarty Wielkopolski Puchar Judo Poznań -88 kg    
zwycięstwo Szczepański Przemysław WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek 15.02.2020 Otwarty Wielkopolski Puchar Judo Poznań -88 kg    
porażka Głowacki Michał (13) KŚ AZS Gliwice 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -90 kg I runda  
zwycięstwo Serwatka Jakub UKS 3 Piła 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg I runda  
porażka Maćkowski Bartosz (9) UKJ 225 Warszawa 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gwiazda Jakub KS AZS-AWF Warszawa 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Nasirli Ruslan Azerbejdżan 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sławiński Franciszek AZS UW Warszawa 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg II runda  
zwycięstwo Karkotka Michał (18) TS Gwardia Olsztyn 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg ćwierćfinał  
porażka Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg półfinał  
porażka Kos Michał WKS Gwardia Warszawa 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pisiałek Paweł KS Wataha FC Sosnowiec 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -81 kg I runda  
zwycięstwo Widuch Kacper KS Polonia Rybnik 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -81 kg II runda  
zwycięstwo Krogulski Maciej (6) UKJ 225 Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -81 kg ćwierćfinał  
porażka Dziarmaga Arkadiusz (1) KS Błękitni Tarnów 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -81 kg półfinał  
zwycięstwo Szaniawski Bartosz (15) TSJ Gryf Słupsk 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Węsierski Jakub GKS Olimpia Grudziądz 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg I runda  
porażka Ryciak Eryk (3) AZS UW Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg ćwierćfinał  
porażka Rombel Michał UKJ ASzWoj Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg repasaże - finał  
porażka Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Siedlikowski Jakub TSJ Gryf Słupsk 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -81 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Naumov Maxsim Rosja 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -81 kg repasaże - finał  
porażka Szaniawski Bartosz TSJ Gryf Słupsk 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Karkotka Michał TS Gwardia Olsztyn 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg I runda  
zwycięstwo Leśniak Patryk (17) KS Gwardia Łódź 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg ćwierćfinał  
porażka Kurtyka Paweł KS AZS AWF Katowice 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg półfinał  
porażka Bolimowski Mateusz (9) MMKS Wojownik Skierniewice 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szynalski Tobiasz UKS Szóstka Rawicz 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -81 kg I runda  
zwycięstwo Kotlik Kamil (5) UKS Conrad Gdańsk 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -81 kg II runda  
porażka Marcinkiewicz Sebastian (2) KS Gwardia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -81 kg repasaże - II runda  
porażka Barańczyk Adrian MMKS Wojownik Skierniewice 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -81 kg repasaże - finał  
porażka Drzymał Paweł (5) GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -81 kg II runda  
porażka Punda Wojciech (9) KS AZS-AWF Wrocław 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -81 kg repasa?e - II runda  
porażka Drzymał Paweł (19) GKS Czarni Bytom 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -81 kg II runda  
zwycięstwo Kotlik Kamil (6) UKS Conrad Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -81 kg repasaże - finał  
porażka Wyroślak Gracjan (8) UKS 3 Piła 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -81 kg II runda  
porażka Madeyev Beibit Kazachstan 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -81 kg ćwierćfinał  
porażka Majcher Norbert (23) UKJ Millenium Rzeszów 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -81 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Popek Łukasz KS AZS-AWF Warszawa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg II runda  
porażka Veselovskyi Kirylo UKJ Millenium Rzeszów 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg III runda  
porażka Przyborek Krystian KSJ Gwardia Koszalin 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -81 kg repasaże - II runda  
porażka Czyż Adam (7) UKJ Ryś Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -81 kg I runda  
porażka Kyrylo Vesolovskiy UKJ Millenium Rzeszów 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg II runda  
zwycięstwo Woźniak Szymon (3) UKS Grot Kraków 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg repasaże - I runda  
porażka Wyroślak Gracjan (14) UKS 3 Piła 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Biel Dawid KS Gwardia Bielsko-Biała 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg I runda  
zwycięstwo Kotlik Kamil (6) UKS Conrad Gdańsk 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg II runda  
zwycięstwo Kałucki Wojciech TS Wisła Kraków 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg III runda  
porażka Wróbel Korneliusz (10) PTS Janosik Bielsko-Biała 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg ćwierćfinał  
porażka Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -81 kg repasaże - III runda  
porażka Ouerfelli Kerim TS Wisła Kraków 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -81 kg I runda  
porażka Hunfeld Janosch Niemcy 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -81 kg I runda  
porażka Terlecki Hubert (11) KS Gwardia Białystok 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -81 kg II runda  
porażka Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -81 kg repasaże - II runda  
porażka Szaniawski Bartosz TSJ Gryf Słupsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg I runda  
zwycięstwo Czarnecki Michał (9) WKSW Włocławek 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
zwycięstwo Strojec Szymon MKS Juvenia Wrocław 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
porażka Ouerferlli Kerim (34) UKS Grot Kraków 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
porażka Guzowski Hubert (34) TS Wisła Kraków 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
zwycięstwo Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg I runda  
zwycięstwo Grzywacz Michał UKS Judo Częstochowa 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
zwycięstwo Skrzyński Marcin UKS Galeon Gdynia 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg III runda  
zwycięstwo Jesiotr Bartosz UKJ Yuko Józefów 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg ćwierćfinał  
porażka Baraniewski Iwo (3) UKJ 225 Warszawa 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg półfinał  
porażka Ouerferlli Kerim (35) UKS Grot Kraków 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kozak Jakub UKS Drako 79 Warszawa 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
zwycięstwo Głownia Dawid KS Judo Czechowice-Dziedzice 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg III runda  
zwycięstwo Knap Paweł (34) GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg ćwierćfinał  
porażka Ołdak Sebastian (18) KS AZS-AWF Warszawa 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg półfinał  
zwycięstwo Przyborek Krystian (14) KSJ Gwardia Koszalin 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg o III miejsce  
porażka Florek Jakub TS Wisła Kraków 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -81 kg I runda  
zwycięstwo Krims Nikita Łotwa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -81 kg I runda  
zwycięstwo Sowa Albert UKJ AON Rembertów 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -81 kg II runda  
porażka Kiesche Valentin Niemcy 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -81 kg ćwierćfinał  
porażka Santaras Dominykas Litwa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -81 kg repasaże - II runda  
porażka Świątek Kacper UKS 10 Bydgoszcz 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -81 kg I runda  
porażka Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg I runda  
porażka Błoński Przemysław TSJ Gryf Słupsk 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl