Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Michał Wysocki
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kocięda Mikołaj (9) TS Gwardia Warszawa Warszawa 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg    
porażka Pec Jakub UKJ Yuko Józefów 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg    
zwycięstwo Trzaszczka Dominik KS Start Radom 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg    
zwycięstwo Jesiotr Michał UKJ Yuko Józefów 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg półfinał  
zwycięstwo Popal Adrian (9) UKS Judo Panda Warszawa 12.05.2019 WOM Juniorzy Młodsi Warszawa Ursus -66 kg finał  
porażka Janas Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Kos Mateusz Judo Legia Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -66 kg półfinał  
porażka Strzelczyk Mikołaj UKJ Ryś Warszawa 16.02.2019 Mistrzostwa Mazowsza Juniorów mlodszych U-18 Mysiadło -66 kg finał  
porażka Białas Jakub (16) UKS Kodokan Szczecin 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -66 kg I runda  
zwycięstwo Kobierski Jakub (19) UKS Halinów Team Halinów 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo WoĽniak Dawid ULKS Judo Kowala 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pasieczyński Hubert UKJ Lemur Warszawa 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -66 kg półfinał  
zwycięstwo Pintara Radosław (22) UKJ Ryś Warszawa 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -66 kg finał  
porażka Bednarek Leon (3) WKS Gwardia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -66 kg I runda  
zwycięstwo Bernacki Samuel MKS Juvenia Wrocław 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -66 kg II runda  
porażka Białas Jakub UKS Kodokan Szczecin 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -66 kg III runda  
porażka Witkowski Jakub Judo Legia Warszawa 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kroczyński Krzysztof KS Yawara Warszawa 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -66 kg repasaże - finał  
porażka Kobierski Jakub (11) UKS Halinów Team Halinów 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Olkowski Artur PTS Gwardia Bydgoszcz 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -66 kg II runda  
porażka Król Dominik (5) UKS Judo Wolbrom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -66 kg ćwierćfinał  
porażka Muszyński Piotr KS Akademia Judo Poznań 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Baczyński Bartosz UKS Centrum Wisła 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -66 kg I runda  
zwycięstwo Jarosik Kacper MUKS Kokoro Łódź 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -66 kg II runda  
porażka Kubiak Filip (43) KS Akademia Judo Poznań 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pawliczak Szymon UKS Akademia Judo Rzeszów 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -66 kg repasaże - II runda  
porażka Jankowski Aleksander KS Start Radom 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -66 kg repasaże - finał  
porażka Matusiak Igor (1) UKJ Yuko Józefów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Kocięda Mikołaj WKS Gwardia Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
porażka Eiduks Aleksander (10) AZS UW Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -60 kg repasaże - finał  
porażka GwóĽdĽ Kamil (9) TS Wisła Kraków 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -60 kg I runda  
porażka Matusiak Igor (5) UKJ Yuko Józefów 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Bortniczuk Bartosz (28) HKS Żubr Hajnówka 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Lenard Mateusz UKJ Legion Zamość 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -60 kg repasaże - finał  
porażka Kowalczyk Michał (5) UKJ Ryś Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dyrcz Wiktor MKS Juvenia Wrocław 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -60 kg II runda  
porażka Derepa Yevhen MUKS Kokoro Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -60 kg III runda  
porażka Matusiak Igor (25) UKJ Yuko Józefów 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Chmilak Jakub MMKS Wojownik Skierniewice 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo D±browski Oskar UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Bortniczuk Bartosz HKS Żubr Hajnówka 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Moskiewicz Tomasz MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -60 kg II runda  
zwycięstwo Skipiała Gabriel (15) UKJ Lemur Warszawa 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szałacha Damian MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -60 kg półfinał  
porażka Górka Daniel UKS Okay Opole 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -60 kg finał  
zwycięstwo Switlik Tymoteusz UKS-GKJ Głogów 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -55 kg I runda  
zwycięstwo Orlikowski Jakub TSJ Gryf Słupsk 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -55 kg II runda  
zwycięstwo Matkowski Grzegorz TS Gwardia Opole 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -55 kg III runda  
porażka Drygała Wojciech (4) UKS 3 Piła 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -55 kg ćwierćfinał  
porażka Marzewski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -55 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Adlianitski-achobut Martsin Brazylia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg II runda  
zwycięstwo Sapronenko Nikita Łotwa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg III runda  
zwycięstwo Kara¶ Kacper TS Wisła Kraków 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Skomorohovs Andrejs Łotwa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Janas Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dybkowski Karol UKS SameJudo 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -55 kg II runda  
porażka Rola Kacper (6) KS Start Radom 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Janas Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -55 kg repasaże - II runda  
porażka Pawlica Aleksy (19) UKJ Ryś Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -55 kg repasaże - finał  
porażka Kara¶ Kacper TS Wisła Kraków 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg II runda  
zwycięstwo Wysocki Miłosz UKJ Ryś Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalski Marcin (3) UKJ Lemur Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Rogalski Oskar Judo Legia Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Młodzicy) Warszawa -50 kg o III miejsce  
porażka Päästel Randel Estonia 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -46 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl