Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zuzanna Komarek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Janeczko Joanna UKJ Arcus Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -57 kg    
porażka Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -57 kg    
porażka Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -57 kg półfinał  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg I runda  
porażka Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Matracka Agnieszka (16) AZS UW Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg repasaże - finał  
porażka Machnicka Vanessa (11) KS Akademia Judo Poznań 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -57 kg    
porażka Borowska Anna (5) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -57 kg    
zwycięstwo Mróz Dominika (9) UKS Drako 79 Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -57 kg    
porażka Machnicka Vanessa KS Akademia Judo Poznań 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -57 kg    
zwycięstwo Gęsikowska Marta (17) TS Gwardia Opole 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg I runda  
zwycięstwo Przyczyna Katarzyna (11) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo D±browska Anna (2) MKS Juvenia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg półfinał  
porażka Szymańska Angelika (6) MKS Olimpijczyk Włocławek 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg finał  
porażka Pepera Beata (5) UKS Judo Wolbrom 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -57 kg    
porażka Grasza Joanna MKS Juvenia Wrocław 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -57 kg    
zwycięstwo Pawłowska Klaudia (17) KS Budowlani Sosnowiec 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -57 kg I runda  
zwycięstwo Łoso¶ Roksana (11) UKS 3 Piła 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -57 kg ćwierćfinał  
porażka D±browska Anna (3) MKS Juvenia Wrocław 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -57 kg półfinał  
zwycięstwo Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Walkowiak Anna (18) PKS Olimpia Poznań 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg I runda  
zwycięstwo Łoso¶ Roksana (11) UKS 3 Piła 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg ćwierćfinał  
porażka D±browska Anna (3) MKS Juvenia Wrocław 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg półfinał  
zwycięstwo Socha Izabela (22) KS Judo Czechowice-Dziedzice 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Janeczko Joanna (15) KS AZS-AWF Warszawa 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Ole¶nica -57 kg I runda  
zwycięstwo Holeckova Aneta Czechy 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Ole¶nica -57 kg ćwierćfinał  
porażka Szymańska Andżelika (5) MKS Olimpijczyk Włocławek 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Ole¶nica -57 kg półfinał  
porażka Fabian Katharina Austria 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Ole¶nica -57 kg o III miejsce  
porażka Kostyra Maryla UKS Narew Łapy 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -52 kg II runda  
porażka Kostera Kinga PKS Olimpia Poznań 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -52 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Gajdowska Felicja UKS Galeon Gdynia 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Kucharska Małgorzata SGKS Wybrzeże Gdańsk 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Czerepko Alicja UKS Olimpia-Judo Elbląg 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg półfinał  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Skowrońska Agnieszka GKS Czarni Bytom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg I runda  
zwycięstwo Baniak Karolina MOSiR Bochnia 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg II runda  
zwycięstwo Łoso¶ Roksana UKS 3 Piła 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Janeczko Joanna KS AZS-AWF Warszawa 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg półfinał  
porażka Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg finał  
zwycięstwo Fielek Kinga MKS Juvenia Wrocław 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg II runda  
zwycięstwo Szafran Agata KS Akademia Judo Poznań 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cie¶lik Klaudia UKS Judo Wolbrom 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg półfinał  
zwycięstwo Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg finał  
zwycięstwo Somers Anita Holandia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg II runda  
zwycięstwo ¦mietana Katarzyna UKJ Legion Zamość 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg III runda  
porażka Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rinkevica Milena Łotwa 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg repasaże - III runda  
porażka Fraser Natasha Wielka Brytania 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szuba-łata Klaudia TS Wisła Kraków 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ -52 kg I runda  
zwycięstwo Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ -52 kg II runda  
zwycięstwo Walkowiak Anna PKS Olimpia Poznań 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ -52 kg półfinał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ -52 kg finał  
porażka Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg II runda  
zwycięstwo Klimek Zuzanna TS Wisła Kraków 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kubas Patrycja MOSiR Bochnia 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -52 kg II runda  
porażka Walkowiak Anna PKS Olimpia Poznań 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -52 kg III runda  
zwycięstwo Kobierzycka Klaudia MKS Zryw Łowicz 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -52 kg repasaże - II runda  
porażka Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -52 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Makosz Agnieszka GKS Czarni Bytom 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -52 kg I runda  
zwycięstwo Zygmunt Agata UKJ Legion Zamość 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -52 kg II runda  
zwycięstwo Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Łukasiak Marta KS Start Radom 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -52 kg półfinał  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -52 kg finał  
zwycięstwo Denysyuk Mariya Ukraina 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg II runda  
zwycięstwo Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg półfinał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg finał  
zwycięstwo Zarębska Weronika KS Start Radom 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -52 kg I runda  
zwycięstwo Płachcińska Patrycja BKS Hetman Białystok 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -52 kg II runda  
zwycięstwo Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -52 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kolaczek Magdalena Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -52 kg I runda  
zwycięstwo ¦witała Kinga UKS Dwunastka Leszno 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -52 kg II runda  
zwycięstwo Zarębska Weronika KS Start Radom 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -52 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo ¦liwa Justyna UKJ AON Rembertów 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg I runda  
zwycięstwo Kaszta Martina GKS Czarni Bytom 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg II runda  
zwycięstwo Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg półfinał  
porażka Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krizowa Wendula Czechy 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg I runda  
zwycięstwo Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg II runda  
porażka Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Łukasiak Marta KS Start Radom 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg II runda  
zwycięstwo Majcher Lucyna MKS CM Jordan Kraków 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg półfinał  
porażka Bakioui Tansim Belgia 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wróblewska Klaudia KS Start Radom 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg II runda  
zwycięstwo Zubko Jekaterina Łotwa 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg półfinał  
zwycięstwo Domanskyte Vaiva Litwa 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl