Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Paweł Jakubowski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Nowakowski Adam UKS Judo Sensei Płock 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Polkowski Jan Hato Judo Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Tański Mateusz KS AZS-AWF Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -60 kg    
porażka Pieni±żek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -60 kg I runda  
porażka Kowalik Andrzej MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
porażka Zdanowski Eryk UKJ Arcus Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy Józefów -60 kg    
porażka Lipiński Kajetan UKS SameJudo 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy Józefów -60 kg    
zwycięstwo Żurawski Szymon Hachi Judo Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior młodszy Józefów -60 kg    
zwycięstwo Demchenko Taras KS Gwardia Łódź 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -60 kg I runda  
porażka Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ambroziak Vitalii MUKS Kokoro Łódź 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -60 kg repasaże - finał  
porażka Sendłak Martin UKJ Legion Zamość 08.10.2020 Eliminacje do OOM Region II Warszawa -60 kg o III miejsce  
porażka Madera Alex Judo Club Bardejov Bardejov 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U16 Kowala -55 kg    
porażka Madera Alex Judo Club Bardejov Bardejov 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U16 Kowala -55 kg    
zwycięstwo Madera Alex Judo Club Bardejov Bardejov 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U16 Kowala -55 kg    
porażka Kohut Nazar KS Gwardia Łódź 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -55 kg I runda  
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka ¦widwa Marcin UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Wawrzonek Jakub UKJ Lemur Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kowalczyk Dawid IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg I runda  
zwycięstwo Pieni±żek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stolarski Ksawery UKJ ASzWoj Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg półfinał  
porażka Lipiński Kajetan UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg finał  
porażka Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -50 kg    
zwycięstwo Pashaev Kilas UKS Puma Złotokłos 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -50 kg    
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -50 kg półfinał  
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U16 Sochaczew -50 kg    
porażka Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U16 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Chwistek Piotr MKS Juvenia Wrocław 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U16 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Lis Kamil UKS Orkan Judo Sochaczew 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg    
porażka Stanisławski Łukasz AZS UŁ Łódź 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Skrzeczyński Dominik UKS Kata Pruszków 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo Pieni±żek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U15 Kowala -55 kg    
porażka Borsuk Jan UKJ 82 Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U15 Kowala -55 kg    
porażka Bętkowski Antoni UMKS ŻAK Kielce 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U15 Kowala -55 kg    
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -50 kg repasaże - I runda  
porażka Stanisławski Łukasz AZS UŁ Łódź 16.09.2018 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Sochaczew -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Skrzeczyński Dominik (13) UKS Kata Pruszków 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Dudkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -46 kg    
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Tański Maciej KS AZS-AWF Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U16 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Hajek Matyas Sakura Judo leberec 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg półfinał  
zwycięstwo Dutkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg    
porażka Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg    
zwycięstwo Prokopiuk Mateusz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg    
porażka Lis Bsartłomiej UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg półfinał  
porażka Kuzmin Andrey Rosja 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Elend Oliwier UKS Opty Gdynia 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Manucharyan Dawid PTS Gwardia Bydgoszcz 12.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP młodziczek i młodzików Gdynia -42 kg repasaże - finał  
porażka Gorgoń Damian UKS Judo Wolbrom 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -42 kg I runda  
zwycięstwo Wołoszyn Mateusz (20) UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -42 kg repasaże - I runda  
porażka ¦wierczek Jakub Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 22.10.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Zakopane -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szopa Mikołaj UKS Team Superstar Wrocław 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -42 kg I runda  
zwycięstwo Stanisławski Łukasz AZS OŚ Łódź 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -42 kg II runda  
porażka ¦widwa Marcin UKJ Lemur Warszawa 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuzia Szymon UKJ Millenium Rzeszów 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -42 kg repasaże - II runda  
porażka Walkiewicz Aleksander Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 14-15.10.2017 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Heine Jan UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor (16) UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
porażka Wołoszyn Mateusz UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Pietrzyk Kacper KS Start Radom 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Pietrzyk Kacper KS Start Radom 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg    
zwycięstwo Siwiec Marcin WKS Gwardia Warszawa 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg    
porażka Zdanowski Eryk (23) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg    
zwycięstwo Prokopiuk Mateusz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg półfinał  
porażka Zdanowski Eryk (23) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.09.2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików Józefów -42 kg finał  
porażka Zdanowski Eryk (24) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -42 kg    
porażka Zdanowski Eryk (24) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -42 kg    
porażka Zdanowski Eryk (24) Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Tański Maciej (20) KS AZS-AWF Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Po¶lada Mikołaj Szkółka Judo Siedlce Siedlce 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Rzeniewicz Jakub UKJ Lemur Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg    
porażka Jagielski Aleksander (8) UKJ Ryś Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg I runda  
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -38 kg II runda  
porażka ¦widwa Marcin (7) UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
zwycięstwo Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
zwycięstwo Tański Maciej KS AZS-AWF Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Młodzików Mysiadło -38 kg    
porażka Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -39 kg    
porażka Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Popiołek Adam LKS Orzeł Nadarzyn 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg    
porażka Mykhailenko Dmytro (27) MUKS Kokoro Łódź 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Dybała Marek UKS Feniks Bytom 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg    
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg półfinał  
zwycięstwo Bombik Emil UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
porażka Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -39 kg o III miejsce  
porażka Mamiński Konrad UKS Safari 152 Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Popiołek Adam LKS Orzeł Nadarzyn 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Pieni±żek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg    
porażka Majonek Jerzy UKJ AON Rembertów 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg półfinał  
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -39 kg I runda  
porażka Stefański Jakub MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 ŁódĽ -39 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg    
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg    
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg    
porażka Majonek Jerzy UKJ AON Rembertów 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg półfinał  
zwycięstwo Staniec Bartosz Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Berse Ignacy UKJ Yuko Józefów 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
porażka Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Kalwas Mateusz UKS Judo Eljot Płock 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stolarczyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Wojciechowski Bartłomiej UKS Orkan Judo Sochaczew 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Borsuk Jan UKJ 82 Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg    
porażka Zakroczymski Jan UKJ Champion Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Gribtsov Vladislav Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg II runda  
porażka Szady Mikołaj Bushido Kowale 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sałata Adrian UKS Grizzly Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg repasaże - II runda  
porażka Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg repasaże - finał  
porażka Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl