Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Paweł Kurtyka
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Klimek Adam TS Gwardia Warszawa 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -81 kg II runda  
porażka Birkowski Borys (13) KS Gwardia Łódź 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg II runda  
zwycięstwo Stando Grzegorz KŚ AZS Gliwice 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - I runda  
porażka Ochnio Michał (19) UKJ 225 Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz (12) AZS UW Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg II runda  
porażka Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Birkowski Borys (7) KS Gwardia Łódź 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - II runda  
porażka Krogulski Maciej (12) UKJ 225 Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ignaczak Piotr TS Gwardia Warszawa 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg I runda  
zwycięstwo Punda Wojciech (6) KS AZS-AWF Wrocław 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jewtuch Konrad (10) PKS Olimpia Poznań 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg półfinał  
porażka Dziarmaga Arkadiusz (2) KS Błękitni Tarnów 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -81 kg finał  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz (16) AZS UW Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg II runda  
zwycięstwo Stolarek Jan (18) Klub Judo AZS Opole 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg ćwierćfinał  
porażka Szetekauri Gaga KS AZS-AWF Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg półfinał  
zwycięstwo Birkowski Borys (10) KS Gwardia Łódź 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -73 kg o III miejsce  
porażka Jurkiewicz Bartek KS Błękitni Tarnów 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -73 kg II runda  
zwycięstwo Gęsikowski Michał TS Gwardia Opole 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -73 kg I runda  
porażka Bukojemski Wojciech (13) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -73 kg II runda  
zwycięstwo Woźniak Szymon UKS Grot Kraków 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg II runda  
porażka Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg III runda  
porażka Gros Grzegorz KS Budowlani Sosnowiec 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Grishanok Vladislav Rosja 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Hegedus Bendeguz Węgry 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Brazionis Gajus Litwa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg III runda  
zwycięstwo Sokół Dawid (29) UKS Judo Wolbrom 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg półfinał  
zwycięstwo Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kuczborski Przemysław (6) UKJ 225 Warszawa 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -73 kg I runda  
zwycięstwo Stawowski Sylwester KJ Politechniki Białostockiej Białystok 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -73 kg II runda  
zwycięstwo Majcher Norbert (13) UKJ Millenium Rzeszów 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -73 kg III runda  
zwycięstwo Czerniawski Tomasz (2) AZS UW Warszawa 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -73 kg półfinał  
porażka Wawrzyczek Paweł (5) KS AZS AWF Katowice 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -73 kg finał  
zwycięstwo Siedlikowski Jakub TSJ Gryf Słupsk 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -73 kg II runda  
zwycięstwo Hojzler Paweł UKS Dwunastka Leszno 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -73 kg III runda  
porażka Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -73 kg ćwierćfinał  
porażka Vesolovskiy Kyrylo UKJ Millenium Rzeszów 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -73 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Bogdał Maksymin UKS Conrad Gdańsk 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -73 kg I runda  
zwycięstwo Woźniak Szymon UKS Grot Kraków 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -73 kg II runda  
zwycięstwo Assmann Thilo Niemcy 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -73 kg III runda  
zwycięstwo Stroka Radosław MKS Juvenia Wrocław 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krogulski Maciej (8) UKJ 225 Warszawa 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -73 kg półfinał  
zwycięstwo Wawrzyczek Paweł (22) KS Judo Czechowice-Dziedzice 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -73 kg finał  
zwycięstwo Wilk Maciej UKJ Millenium Rzeszów 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Krogulski Maciej (16) UKJ 225 Warszawa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Garlacz Konrad OSiR Kęty 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg III runda  
zwycięstwo Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalski Maciej (7) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg półfinał  
porażka Czerniawski Tomasz (2) AZS UW Warszawa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wróbel Korneliusz PTS Janosik Bielsko-Biała 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg I runda  
porażka Stępień Damian (6) AZS UW Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg II runda  
porażka Koszczyński Radosław (3) KS AZS-AWF Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Salamon Daniel UKJ Ryś Warszawa 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -73 kg I runda  
zwycięstwo Gajór Grzegorz UKJ Millenium Rzeszów 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -73 kg II runda  
zwycięstwo Zacheja Bartosz (14) TS Gwardia Warszawa 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -73 kg III runda  
porażka Garbacz Mateusz (4) UMKS Żak Kielce 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -73 kg ćwierćfinał  
porażka Ochnio Michał (26) UKJ 225 Warszawa 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -73 kg repasaże - III runda  
porażka Czerniawski Tomasz (3) AZS UW Warszawa 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg I runda  
zwycięstwo Tylek Sebastian (20) TS Wisła Kraków 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg repasaże - I runda  
porażka Kubań Michał (14) TS Gwardia Warszawa 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Chaciński Krzysztof AKS Strzegom 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Bulatov Nikita Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -73 kg III runda  
zwycięstwo Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
porażka Veselov Vladislav Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -73 kg półfinał  
porażka Ershov Pavel Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -73 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rombel Michał UKJ AON Rembertów 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -73 kg I runda  
zwycięstwo Hys Paweł KU AZS UKW Bydgoszcz 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -73 kg II runda  
zwycięstwo Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -73 kg półfinał  
zwycięstwo Rajtar Jakub MKS Juvenia Wrocław 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Oleśnica -73 kg finał  
zwycięstwo Krauze Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg II runda  
zwycięstwo Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg III runda  
zwycięstwo Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg półfinał  
zwycięstwo Szuba Mikołaj AZS UW Warszawa 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg finał  
zwycięstwo Bonanaty Konrad KS Gwardia Bielsko-Biała 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg I runda  
zwycięstwo Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg II runda  
zwycięstwo Punda Wojciech MKS Juvenia Wrocław 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg III runda  
zwycięstwo Gołębiewski Michał MMKS Wojownik Skierniewice 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg półfinał  
zwycięstwo Rajtar Jakub MKS Juvenia Wrocław 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg finał  
zwycięstwo Cabak Karol UKS Drako 79 Warszawa 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -66 kg II runda  
zwycięstwo Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -66 kg III runda  
zwycięstwo Grąziowski Michał PKS Olimpia Poznań 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Drofiak Nazar Ukraina 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -66 kg półfinał  
porażka Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -66 kg finał  
porażka Kosak Jan Słowacja 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Volek Martin Czechy 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Doll Torben Niemcy 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Lewiński Radosław UKJ AON Rembertów 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg repasaże - IV runda  
zwycięstwo Grąziowski Michał PKS Olimpia Poznań 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kotlik Łukasz UKS Conrad Gdańsk 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg I runda  
zwycięstwo Wachowicz Dawid UKS Judo Sensei Płock 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg II runda  
zwycięstwo Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg ćwierćfinał  
porażka Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg półfinał  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kardas Adrian UKS Judo Fight Club Warszawa 06-07.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódź -66 kg I runda  
zwycięstwo Muchewicz Kamil KS Judo Czechowice-Dziedzice 06-07.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódź -66 kg II runda  
zwycięstwo Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory 06-07.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódź -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin 06-07.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódź -66 kg półfinał  
zwycięstwo Skórka Szymon GKS Czarni Bytom 06-07.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódź -66 kg finał  
zwycięstwo Hys Paweł KU AZS UKW Bydgoszcz 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg I runda  
zwycięstwo Resztak Mateusz AZS OŚ Łódź 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg II runda  
zwycięstwo Tylek Sebastian TS Wisła Kraków 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg III runda  
porażka Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wilk Kacper UKS Olimpia-Judo Elbląg 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Muchewicz Kamil KS Judo Czechowice-Dziedzice 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dziarmaga Arkadiusz KS Błękitni Tarnów 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -60 kg II runda  
zwycięstwo Skocz Sławomir TS Wisła Kraków 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -60 kg III runda  
zwycięstwo Bukojemski Wojciech UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -60 kg półfinał  
zwycięstwo Lewiński Radosław UKJ AON Rembertów 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -60 kg finał  
zwycięstwo Biel Adrian UKS Sokół Pisarzowice 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -66 kg I runda  
zwycięstwo Popis Mikołaj UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -66 kg II runda  
zwycięstwo Aleksandrowicz Daniel UKS Judo 48 Częstochowa 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rajtar Jakub AKS Strzegom 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -66 kg półfinał  
porażka Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -66 kg finał  
zwycięstwo Bakija Jan Słowacja 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg I runda  
porażka Richter Tim Niemcy 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Grigorjevs Vadims Łotwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wenzel Timo Luksemburg 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Brazionis Gajus Litwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Muchewicz Kamil KS Judo Czechowice-Dziedzice 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Lewiński Radosław UKJ AON Rembertów 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg I runda  
porażka Makarewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Łoziński Karol KJ Samuraj Koszalin 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Świtała Szymon UKS Dwunastka Leszno 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Bochnia -60 kg I runda  
zwycięstwo Osowski Łukasz KS Start Radom 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Bochnia -60 kg II runda  
zwycięstwo List Gracjan KJ Samuraj Koszalin 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Bochnia -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Bochnia -60 kg półfinał  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyźni) Bochnia -60 kg finał  
zwycięstwo Górniak Kamil Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg I runda  
zwycięstwo Rusiecki Wiktor KS Gwardia Łódź 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Garlacz Konrad OSiR Kęty 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg półfinał  
zwycięstwo Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg finał  
zwycięstwo Lewiński Radosław UKJ AON Rembertów 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -60 kg I runda  
zwycięstwo Wójcicki Maciej UKS Tomita Elbląg 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -60 kg II runda  
zwycięstwo Ludwig Mateusz WKS Śląsk Wrocław 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -60 kg III runda  
zwycięstwo Rosijski Dawid GKS Czarni Bytom 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -60 kg półfinał  
zwycięstwo Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -60 kg finał  
zwycięstwo Zieliński Mateusz UKS Judo Eljot Płock 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg II runda  
zwycięstwo Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg III runda  
zwycięstwo Stępkowski Mikołaj UKS Kodokan Toruń 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg ćwierćfinał  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg półfinał  
zwycięstwo Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gajek Maciej MKS Juvenia Wrocław 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -60 kg II runda  
zwycięstwo Figarski Piotr KS Start Radom 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -60 kg III runda  
zwycięstwo Więcław Kacper UKJ AON Rembertów 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -60 kg półfinał  
zwycięstwo Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -60 kg finał  
zwycięstwo Wyleżoł Patryk Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -60 kg I runda  
zwycięstwo Bradec Daniel Czechy 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -60 kg II runda  
zwycięstwo Więcław Kacper UKJ AON Rembertów 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -60 kg III runda  
zwycięstwo Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Puchała Wojciech KS Judo Czechowice-Dziedzice 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -60 kg półfinał  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -60 kg finał  
zwycięstwo Wilczek Szymon MKS CM Jordan Kraków 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -60 kg III runda  
porażka Novytskyy Sergiy Ukraina 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -60 kg repasaże - III runda  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kondracki Marcin UKS Galeon Gdynia 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Snowacki Damian KS AZS AWFiS Gdańsk 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg III runda  
porażka Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Saar Tanner Estonia 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg repasaże - III runda  
porażka Haverals Jonas Belgia 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Aksamit Tomasz Pałac Młodzieży Tarnów 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg II runda  
zwycięstwo Rosijski Dawid GKS Czarni Bytom 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg ćwierćfinał  
porażka Minkov Dmitriy Białoruś 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg półfinał  
porażka Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stępkowski Mikołaj UKS Kodokan Toruń 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg I runda  
zwycięstwo Aksamit Tomasz Pałac Młodzieży Tarnów 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg II runda  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Boroń Miłosz TS Wisła Kraków 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - finał  
porażka Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wiśniewski Mikołaj UKS Junior Lipno 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg I runda  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg II runda  
porażka Frysztacki Przemysław KS Polonia Rybnik 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Matuszewski Mateusz UKS Judo 48 Częstochowa 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -55 kg I runda  
porażka Little Thomas Wielka Brytania 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -55 kg II runda  
zwycięstwo Ciesiołkiewicz Kamil KSJ Gwardia Koszalin 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -50 kg II runda  
zwycięstwo Biedrzyński Krystian AKS Strzegom 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -50 kg ćwierćfinał  
porażka Matejko Krystian AZS UW Warszawa 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -50 kg półfinał  
porażka Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -50 kg o III miejsce  
porażka Casse Matthias Belgia 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg I runda  
porażka Stańczyk Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Dąbrowski Seweryn Akademia Judo KS Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kohout Ondřej Czechy 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wantoch-rekowski Michał UKS Conrad Gdańsk 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg repasaże - finał  
porażka Paduch Damian UKS Siódemka Sochaczew 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg o III miejsce  
porażka Zacheja Bartosz UKJ 225 Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -46 kg repasaże - I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl