Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Dariusz ¦wiercz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Wieteska Bartłomiej KS Gwardia Bielsko-Biała 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Kłys Artur TS Wisła Kraków 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Kostrzewa Maciej KS AZS-AWF Wrocław 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -60 kg finał  
porażka Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg I runda  
zwycięstwo Sękowski Maciej Z¦ AZS Opole 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Tyszecki Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg repasaże - II runda  
porażka Sułek Kamil WKS Gwardia Warszawa 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg repasaże - finał  
porażka Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -66 kg II runda  
porażka Wolski Paweł WKS Gwardia Warszawa 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -66 kg repasaże - I runda  
porażka Bułka Jakub KS Gwardia Opole 03-04.04.2004 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Wandor Robert KS Gwardia Bielsko-Biała 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg I runda  
zwycięstwo Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg II runda  
porażka Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Tyszecki Marek KS Gwardia Bielsko-Biała 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa 28-29.02.2004 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg o III miejsce  
porażka Majewski Rafał KS AZS-AWF Warszawa 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz -60 kg I runda  
zwycięstwo Wysocki Paweł GKS Czarni Bytom 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój -60 kg II runda  
zwycięstwo Majewski Rafał KS AZS-AWF Warszawa 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój -60 kg ćwierćfinał  
porażka Kłys Artur TS Wisła Kraków 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój -60 kg półfinał  
porażka Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sułek Kamil WKS Gwardia Warszawa 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg I runda  
zwycięstwo Ozdoba Tomasz Z¦ AZS Opole 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg II runda  
porażka Kostrzewa Maciej KS AZS-AWF Wrocław 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg półfinał  
porażka Boguszewski Dariusz KS AZS-AWF Warszawa 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zawionka Marek KS Polonia Rybnik 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -60 kg I runda  
zwycięstwo Majewski Rafał ASJ AON Rembertów 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kłys Artur TS Wisła Kraków 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -60 kg półfinał  
porażka Tabisz Dariusz WKS Śląsk Wrocław 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -60 kg finał  
zwycięstwo Pszonak Grzegorz GKS Czarni Bytom 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg I runda  
zwycięstwo Pintara Marcin WKS Gwardia Warszawa 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg II runda  
zwycięstwo Harężlak Łukasz KS Gwardia Bielsko-Biała 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
porażka Skulte Adam GKS Czarni Bytom 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg półfinał  
zwycięstwo Pułko¶nik Łukasz WKS Gwardia Warszawa 21.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Drewicz Łukasz KS Gwardia Łódź 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg II runda  
zwycięstwo Szczołek Adam GKS Wybrzeże Gdańsk 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg ćwierćfinał  
porażka Kłys Artur TS Wisła Kraków 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg półfinał  
zwycięstwo Adamek Juliusz GKS Wybrzeże Gdańsk 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grefkowicz Olgierd KS AZS-AWF Warszawa 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg I runda  
zwycięstwo Kozyra Paweł KS Lublinianka Lublin 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Majewski Rafał ASJ AON Rembertów 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg ćwierćfinał  
porażka Adamek Juliusz GKS Wybrzeże Gdańsk 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg półfinał  
porażka Kostrzewa Maciej KS AZS-AWF Wrocław 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ossowski Bartosz UKS-GKJ Głogów 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg I runda  
zwycięstwo Janic Łukasz GKS Czarni Bytom 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg II runda  
zwycięstwo Bielaszka Adrian KŚ AZS Gliwice 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Majewski Rafał ASJ AON Rembertów 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg półfinał  
porażka Tabisz Dariusz WKS Śląsk Wrocław 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg finał  
zwycięstwo Pułko¶nik Łukasz WKS Gwardia Warszawa 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -60 kg I runda  
porażka Skulte Adam GKS Czarni Bytom 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Małecki Łukasz KS Gwardia Bielsko-Biała 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Boguszewski Dariusz KS AZS-AWF Warszawa 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kostrzewa Maciej KS AZS-AWF Wrocław 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wereszczak Rafał WKS Flota Gdynia 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Boguszewski Dariusz KS AZS-AWF Warszawa 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg półfinał  
porażka Libera Rafał WKS Śląsk Wrocław 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole -60 kg finał  
zwycięstwo Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg II runda  
zwycięstwo Wieteska Bartłomiej KS Gwardia Bielsko-Biała 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pułko¶nik Łukasz WKS Gwardia Warszawa 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg półfinał  
zwycięstwo Kostrzewa Maciej KS AZS-AWF Wrocław 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg finał  
zwycięstwo Zmarzły Krzysztof GKS Czarni Bytom 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg I runda  
porażka Krakowski Maciej KS AZS-AWF Warszawa 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg II runda  
zwycięstwo Krakowski Maciej KS AZS-AWF Warszawa 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg II runda  
zwycięstwo Adamek Juliusz GKS Wybrzeże Gdańsk 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg ćwierćfinał  
porażka Skulte Adam GKS Czarni Bytom 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg półfinał  
zwycięstwo Maciejewski Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław -60 kg II runda  
zwycięstwo Michałek Mateusz GKS Czarni Bytom 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kostrzewa Maciej KS AZS-AWF Wrocław 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław -60 kg półfinał  
zwycięstwo Pichtikow Bisłan WKS Śląsk Wrocław 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław -60 kg finał  
zwycięstwo Cyran Jacek GKS Czarni Bytom 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg II runda  
porażka Skulte Adam GKS Czarni Bytom 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg ćwierćfinał  
porażka Brzeziński Artur WKS Gwardia Warszawa 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Jankowski Artur KU AZS WAT Warszawa 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -60 kg I runda  
zwycięstwo Bułka Jakub KS Judo Czechowice-Dziedzice 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -60 kg II runda  
porażka Skulte Adam GKS Czarni Bytom 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -60 kg ćwierćfinał  
porażka Brzeziński Artur WKS Gwardia Warszawa 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Maciejewski Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -60 kg I runda  
zwycięstwo Pilarski Marcin GKS Czarni Bytom 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -60 kg II runda  
zwycięstwo Pacut Krzysztof GKS Czarni Bytom 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -60 kg ćwierćfinał  
porażka Zwolski Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -60 kg półfinał  
porażka Pichtikow Bisłan WKS Śląsk Wrocław 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krzyszczak Wojciech KS AZS-AWF Warszawa 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg I runda  
zwycięstwo Pszonak Grzegorz GKS Czarni Bytom 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg II runda  
zwycięstwo Brzeziński Artur WKS Gwardia Warszawa 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
porażka Michałek Mateusz GKS Czarni Bytom 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg półfinał  
porażka Libera Rafał WKS Śląsk Wrocław 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bieniek Rafał AZS OŚ Poznań 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -60 kg I runda  
zwycięstwo Zarębski Tomasz AZS OŚ Łódź 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wysocki Wojciech GKS Czarni Bytom 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -60 kg półfinał  
porażka Libera Rafał WKS Śląsk Wrocław 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -60 kg finał  
zwycięstwo Pasierbek Adam GKS Czarni Bytom 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -60 kg I runda  
porażka Maciejewski Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -60 kg II runda  
porażka Libera Rafał WKS Śląsk Wrocław 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wolski Paweł WKS Gwardia Warszawa 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wieteska Bartłomiej TS Wisła Kraków 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg półfinał  
zwycięstwo Libera Rafał WKS Śląsk Wrocław 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg finał  
zwycięstwo Sienkiewicz Adam GKS Wybrzeże Gdańsk 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -60 kg II runda  
zwycięstwo Dereń Dawid KS AZS-AWF Warszawa 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -60 kg III runda  
zwycięstwo Wysocki Wojciech GKS Czarni Bytom 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -60 kg ćwierćfinał  
porażka Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -60 kg półfinał  
porażka Libera Rafał WKS Śląsk Wrocław 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kostrzewa Maciej GKS Czarni Bytom 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -60 kg II runda  
zwycięstwo Przystasz Bogdan TS Wisła Kraków 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -60 kg ćwierćfinał  
porażka Żaczek Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -60 kg półfinał  
zwycięstwo Dyrda Tomasz TS Wisła Kraków 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -60 kg o III miejsce  
porażka Brzeziński Artur KS AZS-AWF Warszawa 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -60 kg I runda  
zwycięstwo Lasiński Rafał MKS Pałac Młodzieży Łódź 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -60 kg repasaże - I runda  
porażka Zwolski Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Surdel Mirosław KS AZS-AWF Warszawa 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała -60 kg I runda  
porażka Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała -60 kg II runda  
zwycięstwo Czyż Jacek MKS Padwa Zamo¶ć 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała -60 kg repasaże - II runda  
porażka Sikorski Mariusz Pałac Młodzieży Tarnów 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała -60 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Bernasiewicz Maciej WTJ Włocławek 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg I runda  
zwycięstwo Kosim Bartosz WKS Gwardia Warszawa 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg II runda  
porażka Żaczek Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Broda Ryszard GKS Czarni Bytom 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zubrzycki Mariusz PTS Katowice 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg repasaże - finał  
porażka Zwolski Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wysocki Wojciech GKS Czarni Bytom 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -55 kg II runda  
zwycięstwo Surdel Mirosław KS AZS-AWF Warszawa 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kosiński Krzysztof MKS Pałac Młodzieży Łódź 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -55 kg półfinał  
zwycięstwo Wiliński Marcin KS Gwardia Koszalin 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -55 kg finał  
porażka Ambroziak Tomasz PKS Olimpia Poznań 17-18.09.1994 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bielsko-Biała -55 kg I runda  
porażka Znamirowski Michał MKS CM Jordan Kraków 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -55 kg I runda  
zwycięstwo Walesieniuk Paweł MKS Narew Łapy 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -47 kg I runda  
zwycięstwo Stefaniak Aleksander KS Lublinianka Lublin 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -47 kg II runda  
porażka Krzemiński Jarosław KS Błękitni Tarnów 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -47 kg ćwierćfinał  
porażka Chybczyński Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -47 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl