Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ewa Konieczny
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Olejnik Anna (10) UKS Gimnazjon Suchy Las 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg    
porażka Majcher Danuta (6) TS Wisła Kraków 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Wróblewska Klaudia KS Start Radom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Szlachta Paulina (8) UKS Judo Wolbrom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Wiszniewska Katarzyna (3) UKS 3 Piła 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna (2) KS AZS-AWF Warszawa 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -48 kg    
zwycięstwo Wiszniewska Katarzyna (3) UKS 3 Piła 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -48 kg    
zwycięstwo Krawczyk Weronika Klub Judo AZS Opole 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -48 kg    
zwycięstwo Stankiewicz Joanna (2) KS AZS-AWF Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -48 kg    
zwycięstwo Wiszniewska Katarzyna (5) UKS 3 Piła 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -48 kg    
zwycięstwo Majcher Danuta (7) TS Wisła Kraków 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -48 kg    
zwycięstwo Siwek Julianna (8) UKS Grot Kraków 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -48 kg    
zwycięstwo Wiszniewska Katarzyna (7) UKS 3 Piła 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -48 kg    
zwycięstwo Stankiewicz Joanna (3) KS AZS-AWF Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -48 kg    
zwycięstwo Kojro Justyna (5) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -48 kg    
zwycięstwo Krawczyk Weronika Klub Judo AZS Opole 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wiszniewska Katarzyna (7) UKS 3 Piła 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -48 kg półfinał  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna (4) KS AZS-AWF Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -48 kg finał  
zwycięstwo Czarnocka Alicja (11) WKS Gwardia Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -48 kg    
zwycięstwo Kołtunowska Aleksandra UKS Olimpia-Judo Elbląg 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -48 kg    
zwycięstwo Rasińska Maja (4) KS Gwardia Bielsko-Biała 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -48 kg    
zwycięstwo Kojro Justyna (7) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kubicka Kinga (2) WKS Flota Gdynia 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -48 kg finał  
zwycięstwo Rojek Edyta UKS Spartakus Lublin 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg    
zwycięstwo Stankiewicz Joanna (3) KS AZS-AWF Warszawa 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg    
zwycięstwo Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg    
zwycięstwo Kojro Justyna KJ Politechniki Białostockiej Białystok 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -48 kg I runda  
zwycięstwo Jopek Barbara KS Akademia Judo Poznań 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -48 kg finał  
zwycięstwo Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg I runda  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna KS AZS-AWF Warszawa 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg półfinał  
porażka Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg finał  
zwycięstwo Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg I runda  
zwycięstwo Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń -48 kg finał  
zwycięstwo Busse Kamila AZS OŚ Poznań 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gnich Dominika UKJ AON Rembertów 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia 17.03.2012 OPP Seniorek i Seniorów Kąty Wrocławskie -48 kg finał  
zwycięstwo Witkowska Joanna KS Akademia Judo Poznań 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg I runda  
zwycięstwo Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna KS AZS-AWF Warszawa 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 21-23.10.2011 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -48 kg    
zwycięstwo Szypowicz Wiktoria KS AZS AWFiS Gdańsk 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -48 kg    
zwycięstwo Kuśmierz Dorota UKJ Legion Zamość 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -48 kg    
zwycięstwo Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -48 kg I runda  
zwycięstwo Daniel Sylwia KŚ AZS Gliwice 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa 15-16.04.2011 Mistrzostwa Polski Młodzieży Mława -48 kg finał  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna UKS Judo Rawa Mazowiecka 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg    
zwycięstwo Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg    
zwycięstwo Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg    
zwycięstwo Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 06.11.2010 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Kurdziel Katarzyna MKS Judo Chełm 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa 16-17.10.2010 Mistrzostwa Polski Młodzieży Luboń -48 kg finał  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna UKS Judo Rawa Mazowiecka 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -48 kg I runda  
zwycięstwo Witkowska Joanna KS Akademia Judo Poznań 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -48 kg ćwierćfinał  
porażka Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zowczak Anna KS AZS-AWF Wrocław 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg I runda  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna UKS Judo Rawa Mazowiecka 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg ćwierćfinał  
porażka Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa 15-16.05.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -48 kg półfinał  
zwycięstwo Grabowicz Adrianna AKS Strzegom 08.05.2010 Puchar Polski Młodzieży Stalowa Wola -48 kg finał  
zwycięstwo Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 13-14.03.2010 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Zowczak Anna KS AZS-AWF Wrocław 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Luiza UKS Junior Lipno 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg    
zwycięstwo Jopek Barbara UKS Orły Daszewice 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg    
zwycięstwo Stankiewicz Joanna UKS Judo Rawa Mazowiecka 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 17-18.10.2009 Superpuchar Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg finał  
zwycięstwo Jopek Barbara UKS Orły Daszewice 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg I runda  
zwycięstwo Stankiewicz Joanna UKS Judo Rawa Mazowiecka 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Daniel Sylwia KŚ AZS Gliwice 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Znojek Natalia KS Gwardia Opole 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -48 kg półfinał  
porażka Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -48 kg finał  
zwycięstwo Znojek Natalia KS Gwardia Opole 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg    
zwycięstwo Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg    
zwycięstwo Matusiak Małgorzata OSiR Kęty 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg    
zwycięstwo Zabrocka Agnieszka KS AZS-AWF Wrocław 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 31.05.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -48 kg finał  
zwycięstwo Skorupińska Aleksandra KS Yawara Warszawa 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Kurdziel Katarzyna MKS Judo Chełm 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Znojek Natalia KS Gwardia Opole 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 19-20.04.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg I runda  
zwycięstwo Łapa Milena UKJ Legion Zamość 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Biała Magdalena MKS CM Jordan Kraków 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg półfinał  
zwycięstwo Bergier Agnieszka KS Budowlani Sosnowiec 05-06.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg finał  
zwycięstwo Gnich Dominika UKJ AON Rembertów 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -48 kg I runda  
zwycięstwo Przybysz Weronika STS Gryf-3 Słupsk 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Znojek Natalia KS Gwardia Opole 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -48 kg półfinał  
zwycięstwo Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk 15-16.03.2008 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Czechowice-Dziedzice -48 kg finał  
zwycięstwo Skorupińska Aleksandra KS Yawara Warszawa 08-09.03.2008 Puchar Polski Młodzieży Gdańsk -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Znojek Natalia KS Gwardia Opole 08-09.03.2008 Puchar Polski Młodzieży Gdańsk -48 kg półfinał  
zwycięstwo Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 08-09.03.2008 Puchar Polski Młodzieży Gdańsk -48 kg finał  
zwycięstwo Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg    
zwycięstwo Daniel Sylwia KŚ AZS Gliwice 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg    
zwycięstwo Znojek Natalia KS Gwardia Opole 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg    
zwycięstwo Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg półfinał  
porażka Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 09-10.02.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Szmidt Patrycja AKS Strzegom 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk 20.10.2007 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Daniel Sylwia KŚ AZS Gliwice 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kamińska Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 13-14.10.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorek i Seniorów Bytom -48 kg finał  
zwycięstwo Sławińska Anna UKS Olimp Rawicz 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -48 kg II runda  
zwycięstwo Szarzec Aneta UKS Centrum Wisła 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 16-17.06.2007 Mistrzostwa Polski Juniorow i Juniorek Rybnik -48 kg półfinał  
porażka Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Maciej Joanna ZŚ AZS Opole 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sochacka Izabela GKS Czarni Bytom 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Daniel Sylwia KŚ AZS Gliwice 05-06.05.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Martynowicz Martyna KS Gwardia Opole 05-06.05.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Maciej Joanna ZŚ AZS Opole 05-06.05.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Kamińska Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 05-06.05.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Gnich Dominika UKJ AON Rembertów 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -48 kg I runda  
zwycięstwo Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -48 kg półfinał  
zwycięstwo Lech Ewelina KS AZS-AWF Wrocław 24.03.2007 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -48 kg finał  
zwycięstwo Żok Marta UKS Judo Mysłowice 10-11.02.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Kamińska Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 10-11.02.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Daniel Sylwia KŚ AZS Gliwice 10-11.02.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Sochacka Izabela GKS Czarni Bytom 10-11.02.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kamińska Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 10-11.02.2007 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Żok Marta UKS Judo Mysłowice 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Zowczak Anna MKS Juvenia Wrocław 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Prawdzik Martyna WKS Śląsk Wrocław 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 04.11.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Zabrocka Agnieszka KS AZS-AWF Wrocław 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Lech Ewelina KS AZS-AWF Wrocław 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kozłowska Agata KS Polonia Rybnik 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg finał  
porażka Martynowicz Martyna KS Gwardia Opole 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg I runda  
zwycięstwo Dąbrowska Paulina UKS Shizoku Ostróda 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Konkol Anna UKS Opty Gdynia 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg repasaże - finał  
porażka Kubicka Kinga KU AZS PŚ Kielce 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Borawska Sylwia AZS UW Warszawa 22-23.04.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kozłowska Agata KS Polonia Rybnik 22-23.04.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Kubicka Kinga KU AZS PŚ Kielce 22-23.04.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Gogola Ewa MOSiR Bochnia 08-09.04.2006 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -48 kg II runda  
zwycięstwo Konkol Anna UKS Opty Gdynia 08-09.04.2006 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lech Ewelina KS AZS-AWF Wrocław 08-09.04.2006 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -48 kg półfinał  
zwycięstwo Martynowicz Martyna KS Gwardia Opole 08-09.04.2006 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -48 kg finał  
zwycięstwo Prawdzik Martyna WKS Śląsk Wrocław 25.03.2006 Puchar Polski Młodzieży - OTK Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Jopek Barbara PKS Olimpia Poznań 25.03.2006 Puchar Polski Młodzieży - OTK Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 25.03.2006 Puchar Polski Młodzieży - OTK Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Prawdzik Martyna WKS Śląsk Wrocław 25.03.2006 Puchar Polski Młodzieży - OTK Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Skwarek Izabela MKS Truso Elbląg 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pastuszak Karolina MKS Padwa Zamość 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg półfinał  
zwycięstwo Borawska Sylwia AZS UW Warszawa 11.03.2006 Puchar Polski - OTK Juniorek i Juniorów Wrocław -48 kg finał  
zwycięstwo Prawdzik Martyna WKS Śląsk Wrocław 04-05.02.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
porażka Kamińska Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 04-05.02.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Matusiak Małgorzata OSiR Kęty 04-05.02.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg    
zwycięstwo Żemła-krajewska Anna KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 04-05.02.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kamińska Małgorzata KS AZS-AWF Warszawa 04-05.02.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Skwarek Izabela MKS Truso Elbląg 05.11.2005 OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Borawska Sylwia AZS UW Warszawa 05.11.2005 OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pastuszak Karolina MKS Padwa Zamość 05.11.2005 OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Martynowicz Martyna KS Gwardia Opole 05.11.2005 OTK Juniorek i Juniorów Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Rogala Zofia KŚ AZS Gliwice 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg I runda  
zwycięstwo Przybysz Weronika STS Gryf-3 Słupsk 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg półfinał  
porażka Pastuszak Karolina MKS Padwa Zamość 24.09.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg finał  
zwycięstwo Jagodzińska Katarzyna UKS Kata Pruszków 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -44 kg II runda  
zwycięstwo Wasilewicz Adrianna KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Roszkiewicz Julia AZS OŚ Poznań 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -44 kg półfinał  
zwycięstwo Hulalka Natalia KS Judo Czechowice-Dziedzice 01-02.05.2005 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Chełm -44 kg finał  
zwycięstwo Smorzewska Dorota UKS Judo-Kano Płock 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -44 kg I runda  
zwycięstwo Wasilewicz Adrianna KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Karbowiak Pia AZS UW Warszawa 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -44 kg półfinał  
zwycięstwo Hulalka Natalia KS Judo Czechowice-Dziedzice 13.03.2005 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -44 kg finał  
zwycięstwo Pacucha Paulina STS Gryf-3 Słupsk 19.02.2005 OTK Juniorek i Juniorów Toruń -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hulalka Natalia KS Judo Czechowice-Dziedzice 19.02.2005 OTK Juniorek i Juniorów Toruń -44 kg półfinał  
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 19.02.2005 OTK Juniorek i Juniorów Toruń -44 kg finał  
zwycięstwo Bońda Marta LKS Szubinianka Szubin 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg I runda  
zwycięstwo Karbowiak Pia AZS UW Warszawa 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg półfinał  
zwycięstwo Hulalka Natalia KS Judo Czechowice-Dziedzice 06.11.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg finał  
zwycięstwo Konkol Anna UKS Opty Gdynia 30.10.2004 OTK Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Orzeł Urszula UKS Bushi Rybnik 30.10.2004 OTK Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -44 kg półfinał  
zwycięstwo Hulalka Natalia KS Judo Czechowice-Dziedzice 30.10.2004 OTK Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -44 kg finał  
zwycięstwo Szafczyk Anita PKS Olimpia Poznań 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg I runda  
zwycięstwo Wilczyńska Katarzyna AZS OŚ Łódź 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Konkol Anna UKS Opty Gdynia 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg półfinał  
zwycięstwo Hulalka Natalia KS Judo Czechowice-Dziedzice 18.09.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -44 kg finał  
zwycięstwo Kaczmarska Sandra KS Start Radom 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -44 kg I runda  
zwycięstwo Kołpakowicz Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -44 kg II runda  
zwycięstwo Łobodzińska Anna MKS Juvenia Wrocław 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -44 kg ćwierćfinał  
porażka Pastuszak Karolina MKS Padwa Zamość 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -44 kg półfinał  
zwycięstwo Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław 01-03.05.2004 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Poznań -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Małecka Patrycja UKS Centrum Wisła 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -44 kg I runda  
zwycięstwo Pastuszak Karolina MKS Padwa Zamość 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -44 kg półfinał  
zwycięstwo Gogola Ewa MOSiR Bochnia 20.03.2004 OTK Juniorek i Juniorów Młodszych Olsztyn -44 kg finał  
porażka Limanówka Ewelina MKS CM Jordan Kraków 21.02.2004 OTK Juniorek i Juniorów Tarnów -44 kg I runda  
zwycięstwo Kowalska Anna MKS Juvenia Wrocław 21.02.2004 OTK Juniorek i Juniorów Tarnów -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jopek Barbara PKS Olimpia Poznań 21.02.2004 OTK Juniorek i Juniorów Tarnów -44 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa 21.02.2004 OTK Juniorek i Juniorów Tarnów -44 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl