Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Przemysław Frysztacki
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -60 kg I runda  
porażka Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -60 kg repasaże - I runda  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -66 kg I runda  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg II runda  
zwycięstwo Buchalski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg repasaże - I runda  
porażka GwóĽdĽ Sebastian GKS Czarni Bytom 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wójcicki Maciej UKS Tomita Elbląg 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg    
zwycięstwo Sternicki Tomasz UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg    
porażka Podrazky Ondrej Czechy 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg    
zwycięstwo Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg półfinał  
zwycięstwo Podrazky Ondrej Czechy 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg finał  
porażka Kot Bartłomiej MKS Judo Chełm 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -60 kg I runda  
porażka Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań 14-15.04.2012 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój -60 kg repasaże - I runda  
porażka Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -60 kg II runda  
porażka Wolnik Jakub MOSiR Bochnia 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -60 kg II runda  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -60 kg II runda  
porażka Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -60 kg ćwierćfinał  
porażka Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 08.10.2011 OPP Młodzieży Opole -60 kg repasaże - II runda  
porażka Narek Nersisyan Niemcy 01-02.10.2011 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -60 kg II runda  
porażka Dobranowski Bartosz Klub Judo AZS Opole 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg I runda  
porażka Stępak Filip UKS Grot Kraków 29.07.2011 Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Cetniewo -60 kg I runda  
porażka Azukas Lorenas MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 05.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Opole -55 kg II runda  
zwycięstwo Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg II runda  
porażka Godek Patryk GKS Czarni Bytom 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Grosz Arkadiusz KS AZS AWFiS Gdańsk 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg repasaże - II runda  
porażka Goldsmith George Wielka Brytania 29.05.2011 OPP Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg repasaże - finał  
porażka Kot Bartłomiej MKS Judo Chełm 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg I runda  
zwycięstwo Suchomski Kacper UKS 3 Piła 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg repasaże - I runda  
porażka Wolnik Jakub MOSiR Bochnia 01-02.04.2011 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zabrocki Paweł KS Gwardia Bielsko-Biała 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -55 kg II runda  
porażka Godek Patryk GKS Czarni Bytom 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalski Przemysław MOSiR Bochnia 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -55 kg repasaże - II runda  
porażka Kot Bartłomiej MKS Judo Chełm 05-06.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bochnia -55 kg repasaże - finał  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg I runda  
zwycięstwo Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg repasaże - I runda  
porażka Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -55 kg repasaże - II runda  
porażka Dodge Brandon Wielka Brytania 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -55 kg I runda  
porażka Kot Bartłomiej AZS UW Warszawa 03.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Warszawa -55 kg repasaże - I runda  
porażka Kot Bartłomiej AZS UW Warszawa 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -55 kg półfinał  
porażka Wala Adrian KS Polonia Rybnik 04-05.09.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Mława -55 kg o III miejsce  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -50 kg II runda  
zwycięstwo Legień Oskar GKS Czarni Bytom 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -50 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kurzej Hubert AKS Strzegom 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -50 kg repasaże - finał  
porażka Marusin Branislaw Słowacja 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Suchomski Kacper UKS 3 Piła 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -46 kg I runda  
zwycięstwo Pustelnik Paweł KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -46 kg półfinał  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 01-04.05.2010 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Warszawa / Józefów -46 kg finał  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg II runda  
zwycięstwo Wróbel Korneliusz UKS Sokół Pisarzowice 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg ćwierćfinał  
porażka Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg półfinał  
zwycięstwo Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kurzej Hubert AKS Strzegom 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg II runda  
porażka Mkheidze Luka KJ Politechniki Białostockiej Białystok 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wa¶niewski Bartosz MKS Juvenia Wrocław 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kowalski Przemysław MOSiR Bochnia 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg repasaże - finał  
porażka Rybicki Paweł UKJ Ryś Warszawa 14-15.11.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Białow±s Daniel UKS Piast Wrzeście Słupsk 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -46 kg II runda  
zwycięstwo Sobolewski Przemysław WKS Gwardia Warszawa 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Puchała Wojciech KS Judo Czechowice-Dziedzice 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -46 kg półfinał  
porażka Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław 10-11.10.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Jastrzębie - Zdrój -46 kg finał  
porażka Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Kielce -46 kg I runda  
porażka Wawrzyczek Paweł KS Judo Czechowice-Dziedzice 02-03.05.2009 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Kielce -46 kg repasaże - I runda  
porażka Grosz Arkadiusz KS AZS AWFiS Gdańsk 28-29.03.2009 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -46 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl