Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maciej Grzyb
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kubicki Patryk KŚ AZS Gliwice 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg I runda  
porażka Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg repasaże - I runda  
porażka Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.04.2017 Mistrzostwa Polski Młodzieży Katy Wrocławskie -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Turecki Mateusz KS Gwardia Białystok 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -66 kg I runda  
zwycięstwo Bugaj Mateusz (5) UKS Judo Sensei Płock 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -66 kg II runda  
porażka Kara¶ Bartosz TS Wisła Kraków 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błoński Tomasz TSJ Gryf Słupsk 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -66 kg repasaże - II runda  
porażka Tchórzewski Cezary (13) SGKS Wybrzeże Gdańsk 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -66 kg repasaże - finał  
porażka Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -60 kg I runda  
zwycięstwo D±browski Franciszek (5) AZS UW Warszawa 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -60 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ziembikiewicz Patryk (9) AZS-WSPiA Poznań 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -60 kg repasaże - finał  
porażka Wala Adrian (10) KS Polonia Rybnik 24-25.04.2015 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Kielce -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Winiarczyk Mateusz (26) UKS Piast Wrzeście Słupsk 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -60 kg I runda  
zwycięstwo Sternicki Tomasz (25) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowak Patryk (20) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -60 kg półfinał  
zwycięstwo Dyba Michał (7) KS MaKo Judo Wrocław 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -60 kg finał  
porażka D±browski Franciszek (6) AZS UW Warszawa 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -60 kg    
zwycięstwo Jankowiak Tomasz KS Akademia Judo Poznań 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -60 kg    
porażka Sojka Sebastian (4) KS Gwardia Bielsko-Biała 07.03.2015 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń -60 kg półfinał  
zwycięstwo Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -60 kg ćwierćfinał  
porażka Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -60 kg półfinał  
zwycięstwo Maciołowski Antoni UKS Judo Kraków 03-04.10.2014 Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Katowice -60 kg o III miejsce  
porażka Iskhakov Ilgiz Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Lewandowski Adrian KŚ AZS Gliwice 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg    
zwycięstwo Zakharchuk Stanislav Ukraina 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg    
zwycięstwo Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg    
zwycięstwo Pylypyak Mapyan Ukraina 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg półfinał  
porażka Gawryluk Oleg Ukraina 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -60 kg finał
zwycięstwo Tomaszewski Stanisław KS Gwardia Wrocław 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wala Adrian KS Polonia Rybnik 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -60 kg półfinał  
porażka Wawrzyczek Patryk KS Gwardia Bielsko-Biała 12-13.04.2014 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kielce -60 kg finał  
porażka Pękala Dawid PTS Janosik Bielsko-Biała 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -60 kg I runda  
porażka Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -60 kg repasaże - I runda  
porażka D±browski Franciszek AZS UW Warszawa 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk -60 kg I runda  
zwycięstwo Koval Yuriy Ukraina 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Reinis Kristian Czechy 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Makarewicz Arkadiusz KS Gwardia Wrocław 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg półfinał  
zwycięstwo Schwisow Paul Niemcy 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg I runda  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lewicki Jędrzej KŚ AZS Gliwice 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg półfinał  
zwycięstwo Gawryluk Oleg Ukraina 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -60 kg finał  
zwycięstwo Rogoża Sebastian UKJ Legion Zamość 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg ćwierćfinał  
porażka Kot Bartłomiej AZS UW Warszawa 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg półfinał  
zwycięstwo Piotrowski Patryk UKJ Ryś Warszawa 02.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Opole -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Niedziela Filip GKS Czarni Bytom 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg II runda  
zwycięstwo Skocz Sławomir TS Wisła Kraków 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg III runda  
zwycięstwo Riabowski Konrad KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Puszczyński Maciej KS Start Radom 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg półfinał  
zwycięstwo Bukojemski Wojciech UKJ AON Rembertów 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -60 kg finał  
porażka Onufrak Vasyl Ukraina 26.05.2013 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek ŁódĽ -60 kg I runda  
zwycięstwo Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk 26.05.2013 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek ŁódĽ -60 kg repasaże - I runda  
porażka Chromiński Sebastian UKJ AON Rembertów 26.05.2013 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorów i Juniorek ŁódĽ -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo ¦widerek Damian KS Gwardia Wrocław 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -55 kg    
porażka Godek Patryk GKS Czarni Bytom 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -55 kg    
zwycięstwo Perlak Maciej UKS Hajime Bytom Odrzański 13-14.04.2013 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Piła -55 kg    
zwycięstwo Perlak Maciej UKS Hajime Bytom Odrzański 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -55 kg I runda  
zwycięstwo Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -55 kg półfinał  
porażka Pękala Dawid PTS Janosik Bielsko-Biała 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -55 kg finał  
zwycięstwo Banachowicz Kamil ZKJ Yamabushi Zakopane 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -55 kg II runda  
zwycięstwo Kalus Dorian GKS Czarni Bytom 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -55 kg III runda  
zwycięstwo Puszczyński Maciej KS Start Radom 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kamiński Grzegorz UMKS Żak Kielce 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -55 kg półfinał  
zwycięstwo Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -55 kg finał  
zwycięstwo Nordstrom Johan Szwecja 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg II runda  
zwycięstwo Szczepaniuk Wojciech Pałac Młodzieży Katowice 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo ¦widerek Damian KS Gwardia Wrocław 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg półfinał  
porażka Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 07.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg finał  
zwycięstwo Nelson Dominic Wielka Brytania 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -55 kg II runda  
zwycięstwo Lewandowski Adrian KŚ AZS Gliwice 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Vidmar Matej Słowacja 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -55 kg finał  
zwycięstwo Gawryluk Oleg Ukraina 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg II runda  
zwycięstwo Roszkowski Mateusz BKS Hetman Białystok 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg półfinał  
zwycięstwo Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg finał  
zwycięstwo Barej Damian MKS Olimpijczyk Włocławek 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Bochnia -55 kg II runda  
zwycięstwo Kulik Michał UKJ 225 Warszawa 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Bochnia -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zięba Mikołaj K.S. WroX Gym Wrocław 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Bochnia -55 kg półfinał  
zwycięstwo Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom 05-06.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Bochnia -55 kg finał  
zwycięstwo Lewicki Jędrzej KŚ AZS Gliwice 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -55 kg I runda  
zwycięstwo Roszkowski Mateusz BKS Hetman Białystok 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -55 kg półfinał  
porażka Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk 03.06.2012 OPP Juniorek i Juniorów Opole -55 kg finał  
zwycięstwo Bukojemski Wojciech UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg II runda  
zwycięstwo Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg ćwierćfinał  
porażka Chromiński Sebastian UKJ AON Rembertów 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg półfinał  
porażka Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gr±ziowski Michał PKS Olimpia Poznań 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg II runda  
porażka Godek Patryk GKS Czarni Bytom 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg ćwierćfinał  
porażka Surov Andryey Belgia 27.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów ŁódĽ -55 kg repasaże - II runda  
porażka Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -55 kg II runda  
porażka Szypowicz Wiktor KS AZS AWFiS Gdańsk 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -55 kg I runda  
zwycięstwo Chromiński Sebastian UKJ AON Rembertów 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -55 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rogoża Sebastian UKJ Legion Zamość 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Muras Michał KS Gwardia Łódź 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg I runda  
zwycięstwo Bukojemski Wojciech UKJ AON Rembertów 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg II runda  
porażka Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg III runda  
zwycięstwo Szymczak Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - III runda  
porażka Buchalski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Małowicki Alan UKS 3 Piła 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg I runda  
zwycięstwo Niedziela Filip GKS Czarni Bytom 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg II runda  
zwycięstwo Rombel Michał UKJ AON Rembertów 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kulik Michał UKJ 225 Warszawa 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg półfinał  
zwycięstwo Morgoyev Bekirbek Ukraina 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -50 kg finał  
porażka Lewicki Jędrzej KŚ AZS Gliwice 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg ćwierćfinał  
porażka Smirnov Yevgen Ukraina 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Wrocław -55 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kulik Michał UKJ 225 Warszawa 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg II runda  
zwycięstwo Patris Zachary Belgia 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg półfinał  
porażka Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -50 kg finał  
zwycięstwo Kulik Michał UKJ 225 Warszawa 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -50 kg II runda  
zwycięstwo Casse Jeroen Belgia 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -50 kg półfinał  
porażka Morgoiev Bekirbek Ukraina 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -50 kg finał  
zwycięstwo Oryekhov Oleksandr Ukraina 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg II runda  
porażka Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg ćwierćfinał  
porażka Bagyan Narek Rosja 03-04.09.2011 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Puszczyński Maciej KS Start Radom 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -46 kg II runda  
zwycięstwo Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -46 kg półfinał  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -46 kg finał  
zwycięstwo Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg I runda  
zwycięstwo Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg II runda  
zwycięstwo ¦lusarski Patryk KŚ AZS Gliwice 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg półfinał  
zwycięstwo Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -46 kg finał  
zwycięstwo Szpała Jakub Akademia Judo Żagań 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -46 kg I runda  
zwycięstwo Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -46 kg II runda  
zwycięstwo Kura Mateusz UKS Ippon MDK Kutno 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Osowski Łukasz KS Start Radom 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -46 kg półfinał  
porażka Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań -46 kg finał  
zwycięstwo Wyszyński Antoni GKS Czarni Bytom 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg I runda  
porażka Itrych Mateusz UKS Galeon Gdynia 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg II runda  
zwycięstwo Kolkin Sasza USA 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Jasłowski Igor UKS 3 Piła 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kovar Vaclav Czechy 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom -46 kg o III miejsce  
porażka Vladislav Lim Belgia 02-03.10.2010 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -46 kg II runda  
zwycięstwo Szczepaniuk Wojciech KŚ AZS Gliwice 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -46 kg II runda  
zwycięstwo Pękala Dawid UKS Sokół Pisarzowice 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
porażka Plafky Moritz Niemcy 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -46 kg półfinał  
zwycięstwo Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kirsch Tobias Niemcy 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -42 kg I runda  
porażka Buchalski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kasatkin Vyacheslav Ukraina 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rimydis Robertas Litwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -42 kg repasaże - finał  
porażka Vaitkus Lukas Litwa 26-27.09.2009 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -42 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl