Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Kamila Pasternak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo ¦wi±tkiewicz Julia (4) UKJ Lemur Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg    
zwycięstwo WoĽny Kamila UKJ Millenium Rzeszów 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg    
zwycięstwo Lis Wiktoria (3) KS Budowlani Sosnowiec 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg    
zwycięstwo Zawidzka Agnieszka (8) KS Gwardia Bielsko-Biała 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg półfinał  
zwycięstwo ¦wi±tkiewicz Julia (4) UKJ Lemur Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań +78 kg finał  
porażka Tymann Daria (11) GKS Czarni Bytom 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -78 kg    
porażka Kułaga Paula (3) TDK Trzcianka 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -78 kg    
porażka Przyczyna Paulina (5) KS AZS-AWF Wrocław 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -78 kg    
zwycięstwo Sitko Justyna (6) KS Budowlani Sosnowiec 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -78 kg    
porażka Tymann Daria (6) GKS Czarni Bytom 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -78 kg    
zwycięstwo Gruszecka Justyna KS Akademia Judo Poznań 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -78 kg    
zwycięstwo Koralewska Justyna (7) AZS-WSPiA Poznań 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -78 kg    
zwycięstwo Kułaga Paula (1) TDK Trzcianka 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -78 kg półfinał  
zwycięstwo Tymann Daria (6) GKS Czarni Bytom 10-11.04.2015 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Jastrzębie - Zdrój -78 kg finał  
porażka Kułaga Paula (2) TDK Trzcianka 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -78 kg    
zwycięstwo Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -78 kg    
zwycięstwo Haberka Karolina (6) UKS Judo Wolbrom 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -78 kg    
zwycięstwo Koralewska Justyna (6) AZS-WSPiA Poznań 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -78 kg    
zwycięstwo Tymann Daria GKS Czarni Bytom 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Ole¶nica +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Ole¶nica +70 kg półfinał  
zwycięstwo Formela Anita GKS Żukowo 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Ole¶nica +70 kg finał  
zwycięstwo Księżyk Julia Pałac Młodzieży Katowice 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg I runda  
zwycięstwo Rutkowska Anna UKS Sakura Judo Płock 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tymann Daria GKS Czarni Bytom 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg półfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg finał  
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ +70 kg półfinał  
zwycięstwo Formela Anita GKS Żukowo 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) ŁódĽ +70 kg finał  
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg    
zwycięstwo Rutkowska Anna UKS Sakura Judo Płock 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg    
zwycięstwo Konieczna Weronika UKS Hajime Bytom Odrzański 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg    
zwycięstwo PoĽniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg półfinał  
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg finał  
zwycięstwo Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła +70 kg    
zwycięstwo Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła +70 kg    
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła +70 kg    
zwycięstwo PoĽniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła +70 kg półfinał  
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła +70 kg finał  
zwycięstwo Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Formela Anita GKS Żukowo 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg półfinał  
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia +70 kg finał  
zwycięstwo Porwoł Anna KS Polonia Rybnik 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -78 kg    
zwycięstwo Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -78 kg    
zwycięstwo Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -78 kg    
zwycięstwo Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -78 kg półfinał  
zwycięstwo Porwoł Anna KS Polonia Rybnik 10-11.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -78 kg finał  
zwycięstwo Kotowska Alicja KS Gwardia Piła 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg półfinał  
zwycięstwo Kułaga Paula TDK Trzcianka 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg finał  
zwycięstwo Formela Anita GKS Żukowo 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg    
zwycięstwo Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg    
zwycięstwo PoĽniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg półfinał  
zwycięstwo Kotowska Alicja AZS OŚ Poznań 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom +70 kg finał  
zwycięstwo Litwin Dominika Pałac Młodzieży Katowice 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg I runda  
zwycięstwo Koralewska Justyna UKS Smecz Pobiedziska 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg półfinał  
porażka Pacut Beata GKS Czarni Bytom 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg finał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok +70 kg I runda  
zwycięstwo Litwin Dominika Pałac Młodzieży Katowice 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok +70 kg ćwierćfinał  
porażka Kułaga Paula TDK Trzcianka 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok +70 kg półfinał  
zwycięstwo Koralewska Justyna UKS Smecz Pobiedziska 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Iwańska Karina MKS Zryw Łowicz 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg I runda  
zwycięstwo Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kułaga Paula TDK Trzcianka 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg półfinał  
zwycięstwo Pacut Beata GKS Czarni Bytom 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice +70 kg finał  
zwycięstwo Kotowska Alicja AZS OŚ Poznań 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań +70 kg I runda  
zwycięstwo Formela Anita GKS Żukowo 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań +70 kg półfinał  
zwycięstwo Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin 20.11.2010 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Poznań +70 kg finał  
zwycięstwo Załęczna Anna TKS Judo Toruń 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom +70 kg I runda  
zwycięstwo Datoń Dominika MOSiR Bochnia 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Porwoł Anna KS Polonia Rybnik 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom +70 kg półfinał  
zwycięstwo Nikitina Lyudmiyla Ukraina 13-14.11.2010 OPP - Bytom Cup - Juniorek i Juniorów Młodszych Bytom +70 kg finał  
porażka Katrien Johnson Belgia 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa +70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew 02.10.2010 OPP - Warsaw Judo Open - Juniorek i Juniorów Młodszych Warszawa +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Załęczna Anna TKS Judo Toruń 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg    
zwycięstwo Datoń Dominika MOSiR Bochnia 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg    
zwycięstwo Nowakowska Dominika KŚ AZS Gliwice 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg półfinał  
zwycięstwo Costa Carolina Włochy 05.06.2010 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole +70 kg finał  
porażka Pacut Beata GKS Czarni Bytom 13-14.03.2010 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -70 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl