Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Anna Dąbrowska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Rerutko Żaneta AZS UW Warszawa 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
porażka Borowska Anna (1) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg półfinał  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Skarbek Kinga PTS Gwardia Bydgoszcz 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -57 kg I runda  
zwycięstwo Kolbusz Katarzyna (9) GKS Czarni Bytom 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Obal Łucja (13) UKS Halinów Team Halinów 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -57 kg półfinał  
zwycięstwo Machnicka Vanessa (3) KS Akademia Judo Poznań 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -57 kg finał  
zwycięstwo Matracka Agnieszka (16) AZS UW Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Podolak Arleta WKS Gwardia Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Dobrowolska Martyna (10) AZS UW Warszawa 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gajdowska Felicja UKS Galeon Gdynia 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg I runda  
zwycięstwo Śmietana Katarzyna (16) UKS Judo Team Modliborzyce 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg ćwierćfinał  
porażka Komarek Zuzanna (9) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg półfinał  
zwycięstwo Mróz Dominika (3) UKS Drako 79 Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dobrowolska Martyna (4) AZS UW Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borowska Anna (2) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -57 kg półfinał  
porażka Kowalczyk Julia (8) KS Polonia Rybnik 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -57 kg finał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -57 kg    
zwycięstwo Dobrowolska Martyna (6) AZS UW Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -57 kg    
zwycięstwo Rerutko Żaneta AZS UW Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -57 kg    
zwycięstwo Dudek Dominika (16) AZS UW Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -57 kg półfinał  
zwycięstwo Dobrowolska Martyna (6) AZS UW Warszawa 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -57 kg finał  
zwycięstwo Machnicka Vanessa KS Akademia Judo Poznań 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Komarek Zuzanna (11) KS Polonia Rybnik 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -57 kg półfinał  
porażka Kowalczyk Julia (1) KS Polonia Rybnik 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -57 kg finał  
zwycięstwo Śmietana Katarzyna UKS Judo Team Modliborzyce 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Komarek Zuzanna (16) KS Polonia Rybnik 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Julia (1) KS Polonia Rybnik 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -57 kg finał  
zwycięstwo Fabian Katharina Austria 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -57 kg I runda  
zwycięstwo Pawłowska Klaudia (17) KS Budowlani Sosnowiec 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Einstein Nellie Szwecja 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -57 kg półfinał  
porażka Szymańska Andżelika (5) MKS Olimpijczyk Włocławek 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -57 kg finał  
zwycięstwo Weis Nikoleta (32) UKS 15 Krosno 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -57 kg I runda  
zwycięstwo Gos Karolina (32) UKJ 225 Warszawa 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -57 kg II runda  
zwycięstwo Tomczak Wiktoria (7) MKS Olimpijczyk Włocławek 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -57 kg półfinał  
zwycięstwo Szymańska Andżelika (2) MKS Olimpijczyk Włocławek 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -57 kg finał  
zwycięstwo Eliasova Zuzana Czechy 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -57 kg    
zwycięstwo Bandura Wiktoria UKS Judo Pawłowice 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -57 kg    
zwycięstwo Dyba Anna KS MaKo Judo Wrocław 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -57 kg    
zwycięstwo Kaleta Anna (25) UKS Judo Wolbrom 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Korfanty Marta UKS Ippon Kożuchów 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -57 kg finał  
zwycięstwo Kaleta Anna (28) UKS Judo Wolbrom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Grzegórzek Gabriela Pałac Młodzieży Tarnów 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
porażka Szota Patrycja (19) UKS Olimp Nowa Sól 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bandura Wiktoria UKS Judo Pawłowice 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Tomczak Wiktoria (11) MKS Olimpijczyk Włocławek 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - finał  
porażka Mróz Dominika (4) UKS Drako 79 Warszawa 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Urban Zuzanna SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Makosz Agnieszka GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Eszer Weronika (17) UKS Ósemka Nowa Sól 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tomczak Wiktoria (20) MKS Olimpijczyk Włocławek 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -57 kg półfinał  
porażka Szymańska Andżelika (2) MKS Olimpijczyk Włocławek 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -57 kg finał  
zwycięstwo Cholewińska Anna (8) UKS Conrad Gdańsk 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -57 kg    
zwycięstwo Mróz Dominika (6) UKS Drako 79 Warszawa 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -57 kg    
zwycięstwo Łosoś Roksana UKS 3 Piła 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Julia (15) KS Polonia Rybnik 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -57 kg finał  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg    
zwycięstwo Lindstrorn Helena Szwecja 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg    
zwycięstwo Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg    
zwycięstwo Glaas Ebba Szwecja 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg półfinał  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 12.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Wrocław -57 kg finał  
zwycięstwo Fiedel Fredericke Niemcy 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg półfinał  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg finał  
zwycięstwo Jacek Julia MKS Truso Elbląg 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg I runda  
zwycięstwo Szewczak Alicja MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg II runda  
zwycięstwo Łosoś Roksana UKS 3 Piła 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg finał  
porażka Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
porażka Kurlovicz Viktoria Belgia 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Korolczuk Katarzyna BKS Hetman Białystok 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Klimek Zuzanna TS Wisła Kraków 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg półfinał  
zwycięstwo Łosoś Roksana UKS 3 Piła 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Klimczak Marta GKS Czarni Bytom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg II runda  
zwycięstwo Hulin Karolina UKS Judo Mysłowice 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg półfinał  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg I runda  
zwycięstwo Wróblewska Laura KS Akademia Judo Poznań 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Grasza Joanna UKS Pohl Judo Przemęt 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Duszak Patrycja AKS Strzegom 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg półfinał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg finał  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg I runda  
zwycięstwo Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Grabowska Aleksandra UKS Akademia Judo Rzeszów 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Witasik Agnieszka OSiR Kęty 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg finał  
zwycięstwo Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg finał  
zwycięstwo Czerepko Alicja UKS Olimpia-Judo Elbląg 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg I runda  
zwycięstwo Makosz Agnieszka GKS Czarni Bytom 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg II runda  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Milej Joanna AZS OŚ Poznań 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szuba-łata Klaudia UKS Katana Sułkowice 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -57 kg II runda  
zwycięstwo Svecowa Veronika Czechy 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -57 kg ćwierćfinał  
porażka Wykupil Marta KS Judo Czechowice-Dziedzice 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -57 kg półfinał  
zwycięstwo Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grabowska Jessica TS Wisła Kraków 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg I runda  
zwycięstwo Stańczyk Marta PKS Olimpia Poznań 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg półfinał  
zwycięstwo Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 06.10.2012 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg finał  
zwycięstwo Vasiljeva Viktorija Łotwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg II runda  
zwycięstwo Reumerman Kyra Holandia 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gzowska Emilia AZS OŚ Łódź 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Nairne Charlie Wielka Brytania 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg finał  
zwycięstwo Federczyk Joanna KS AZS-AWF Warszawa 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -57 kg II runda  
porażka Wykupil Marta KS Judo Czechowice-Dziedzice 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Witasik Agnieszka OSiR Kęty 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -57 kg repasaże - II runda  
porażka Kleniewska Agnieszka KJ Samuraj Koszalin 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Szarzecova Adela Czechy 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg II runda  
porażka Milej Joanna AZS OŚ Poznań 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg repasaże - II runda  
porażka Walkowiak Anna PKS Olimpia Poznań 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg repasaże - finał  
porażka Depta Paulina GKS Czarni Bytom 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -57 kg II runda  
porażka Kaczyńska Magdalena KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -57 kg I runda  
zwycięstwo Wantulok Patrycja Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg II runda  
zwycięstwo Wilk Paulina UKS-GKJ Głogów 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg półfinał  
zwycięstwo Grabowska Aleksandra UKS Akademia Judo Rzeszów 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg finał  
zwycięstwo Depta Paulina GKS Czarni Bytom 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -57 kg I runda  
porażka Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kozłowska Agnieszka KJ Politechniki Białostockiej Białystok 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pieniaszek Weronika UKS 10 Bydgoszcz 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Federczyk Joanna UKJ Białołęka Warszawa 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Milej Joanna AZS OŚ Poznań 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
porażka Renshall Lucy Wielka Brytania 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg półfinał  
zwycięstwo Przyczyna Paulina UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg o III miejsce  
porażka Szymankiewicz Patrycja UKS Gimnazjon Suchy Las 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg II runda  
porażka Sziwa Andżelika AZS OŚ Poznań 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -57 kg II runda  
zwycięstwo Zarębska Weronika KS Start Radom 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -57 kg repasaże - I runda  
porażka Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -57 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl