Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Barbara Kulik
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Anna Dyba KS MaKo Judo Wrocław 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg I runda  
zwycięstwo Szota Patrycja (6) UKS Olimp Nowa Sól 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bączek Maria (10) WKS Gwardia Warszawa 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg półfinał  
zwycięstwo Śliwa Justyna (4) UKJ ASzWoj Warszawa 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg finał  
zwycięstwo Białas Barbara (3) GKS Czarni Bytom 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg I runda  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (10) SGKS Wybrzeże Gdańsk 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg ćwierćfinał  
porażka Wróblewska Eliza (7) KS Akademia Judo Poznań 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg półfinał  
zwycięstwo Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg o III miejsce  
porażka Bączek Maria (11) WKS Gwardia Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Makowska Aleksandra KS Start Radom 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Śliwa Justyna (4) UKJ ASzWoj Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Walotek Marta (18) KS Budowlani Sosnowiec 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -63 kg II runda  
zwycięstwo Fałtynowicz Barbara (10) SGKS Wybrzeże Gdańsk 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja (2) KŚ AZS Gliwice 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -63 kg półfinał  
porażka Tomczak Wiktoria (4) MKS Olimpijczyk Włocławek 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -63 kg finał  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg I runda  
zwycięstwo Kabata Klaudia (2) GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg ?wier?fina?  
zwycięstwo Miller Karolina (1) KS AZS AWFiS Gdańsk 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg pó?fina?  
zwycięstwo Wróblewska Eliza (2) KS Akademia Judo Poznań 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg fina?  
porażka Zacheja Agata (5) WKS Gwardia Warszawa 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -63 kg I runda  
zwycięstwo Gęsikowska Marta (7) TS Gwardia Opole 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg I runda  
porażka Fałtynowicz Barbara (19) SGKS Wybrzeże Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Machnicka Vanessa (11) KS Akademia Judo Poznań 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Langiewicz Aleksandra (5) KS AZS-AWF Wrocław 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg II runda  
porażka Wykupil Marta (4) GKS Czarni Bytom 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kotwicka Stefania (7) MKS Juvenia Wrocław 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wykupil Marta (3) KS Judo Czechowice-Dziedzice 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -63 kg półfinał  
zwycięstwo Isenko Anna (6) KS AZS AWFiS Gdańsk 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -63 kg finał  
porażka Tałach Karolina (2) SGKS Wybrzeże Gdańsk 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg I runda  
zwycięstwo Isenko Anna (13) KS AZS AWFiS Gdańsk 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Dobrowolska Martyna (18) AZS UW Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk 20.03.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Luboń -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gęsikowska Marta (10) TS Gwardia Opole 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg    
porażka Isenko Anna (4) KS AZS AWFiS Gdańsk 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg    
zwycięstwo Rams Zuzanna (14) TS Wisła Kraków 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg    
porażka Wykupil Marta (1) KS Judo Czechowice-Dziedzice 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -63 kg półfinał  
zwycięstwo Kreuter Juliane Niemcy 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -63 kg II runda  
zwycięstwo Szafran Agata (18) KS Akademia Judo Poznań 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -63 kg ćwierćfinał  
porażka Kotwicka Stefania (17) MKS Juvenia Wrocław 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -63 kg półfinał  
zwycięstwo Wróblewska Eliza (8) KS Akademia Judo Poznań 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Oleśnica -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kotwicka Stefania (18) MKS Juvenia Wrocław 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg II runda  
zwycięstwo Wykupil Marta (1) KS Judo Czechowice-Dziedzice 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
porażka Gercken Thea Niemcy 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg półfinał  
zwycięstwo Kulíková Michaela Czechy 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Walotek Marta (20) KS Budowlani Sosnowiec 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Szafran Agata (24) KS Akademia Judo Poznań 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Wróblewska Eliza (7) KS Akademia Judo Poznań 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Palow Marcelina MKS Juvenia Wrocław 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Szafran Agata KS Akademia Judo Poznań 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg II runda  
zwycięstwo Gunia Jagoda (14) UKS 15 Krosno 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Fałtynowicz Barbara SGKS Wybrzeże Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg półfinał  
zwycięstwo Wróblewska Eliza (5) KS Akademia Judo Poznań 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg finał  
zwycięstwo Paś Natalia UKS Judo Wolbrom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg I runda  
zwycięstwo Perić Viktoria (35) KSJ Gwardia Koszalin 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg II runda  
zwycięstwo Szafran Agata KS Akademia Judo Poznań 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gunia Jagoda (11) UKS 15 Krosno 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg półfinał  
zwycięstwo Kotwicka Stefania (2) MKS Juvenia Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg finał  
zwycięstwo Paś Natalia UKS Judo Wolbrom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -63 kg I runda  
zwycięstwo Mikołajczyk Martyna KS Judo Czechowice-Dziedzice 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -63 kg II runda  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
porażka Wróblewska Eliza KS Akademia Judo Poznań 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -63 kg półfinał  
zwycięstwo Górska Magdalena (18) Pałac Młodzieży Tarnów 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Król Wiktoria UKS Judo Wolbrom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg I runda  
zwycięstwo Bill Sandra TSJ Gryf Słupsk 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg II runda  
zwycięstwo Pieczyńska Dżesika (36) UKS Górnik Judo Konin 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kabata Klaudia (6) GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg półfinał  
zwycięstwo Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg finał  
porażka Olczyk Monika UKS Sakura Judo Płock 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -57 kg I runda  
porażka Zeniauskaite Raventa Litwa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -63 kg I runda  
zwycięstwo Nowak Aleksandra KS AZS AWF Gorzów Wlk. 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -57 kg II runda  
zwycięstwo Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -57 kg półfinał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -57 kg finał  
zwycięstwo Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
porażka Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Wróblewska Eliza KS Akademia Judo Poznań 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Koślak Klaudia KJ Samuraj Koszalin 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg I runda  
porażka Wróblewska Eliza KS Akademia Judo Poznań 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg II runda  
zwycięstwo Jacek Julia MKS Truso Elbląg 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Wróblewska Eliza KS Akademia Judo Poznań 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Łosoś Roksana UKS 3 Piła 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Komarek Zuzanna KS Polonia Rybnik 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg półfinał  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg finał  
zwycięstwo Górczyńska Ilona UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Korolczuk Katarzyna BKS Hetman Białystok 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Klimek Zuzanna TS Wisła Kraków 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg półfinał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg finał  
zwycięstwo Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg II runda  
porażka Kuczera Wioletta KS Polonia Rybnik 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wróblewska Klaudia KS Start Radom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg półfinał  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zięba Karolina KS Judo Czechowice-Dziedzice 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo Ivanova Veronika Rosja 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
porażka Dobrowolska Martyna UKJ AON Rembertów 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg półfinał  
zwycięstwo Libeer Mina Belgia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo Opacic Ana Serbia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Śliwa Justyna UKJ AON Rembertów 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg II runda  
porażka Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ivanova Kseniia Rosja 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Dubinina Yanina Belgia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg o III miejsce  
porażka Dobrowolska Martyna UKJ AON Rembertów 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -57 kg    
porażka Podolak Arleta GKS Czarni Bytom 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -57 kg półfinał  
zwycięstwo Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg I runda  
zwycięstwo Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg II runda  
zwycięstwo Grabowska Aleksandra UKS Akademia Judo Rzeszów 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg ćwierćfinał  
porażka Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg półfinał  
zwycięstwo Głowacka Małgorzata KSJ Gwardia Koszalin 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Głaska-zielińska Klaudia AZS UW Warszawa 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Polak Magdalena UKS Katana Sułkowice 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Milej Joanna AZS OŚ Poznań 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Natkaniec Joanna UKS Judo Wolbrom 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
porażka Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
porażka Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Korolczuk Katarzyna BKS Hetman Białystok 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
porażka Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Grasza Joanna UKS Pohl Judo Przemęt 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Witasik Agnieszka OSiR Kęty 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -57 kg II runda  
porażka Dobrowolska Martyna UKJ AON Rembertów 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kasza Katarzyna AZS UW Warszawa 16.03.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg II runda  
zwycięstwo Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg półfinał  
zwycięstwo Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg finał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -52 kg II runda  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg I runda  
zwycięstwo Mierzwa Kornelia UKS MOSiR Jasło 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg II runda  
porażka Liber Sonia KS Akademia Judo Poznań 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg II runda  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg półfinał  
zwycięstwo Denysyuk Mariya Ukraina 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -52 kg o III miejsce  
porażka Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -52 kg ćwierćfinał  
porażka Ponichtera Gabriela AZS UW Warszawa 08-09.09.2012 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -48 kg II runda  
zwycięstwo Parzonka Kamila TS Gwardia Olsztyn 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -48 kg ćwierćfinał  
porażka Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -48 kg półfinał  
porażka Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 07-08.07.2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Bochnia -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zarębska Weronika KS Start Radom 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg I runda  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Chwastarzova Alena Czechy 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Łukasiak Marta KS Start Radom 02.06.2012 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kaszta Martina GKS Czarni Bytom 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -52 kg II runda  
zwycięstwo Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -52 kg półfinał  
zwycięstwo Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -52 kg finał  
zwycięstwo Kura Weronika UKS Ippon MDK Kutno 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -48 kg II runda  
zwycięstwo Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -48 kg ćwierćfinał  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -48 kg półfinał  
zwycięstwo Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg 28.04.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Luboń -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg II runda  
zwycięstwo Polak Magdalena UKS Katana Sułkowice 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg półfinał  
zwycięstwo Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg finał  
zwycięstwo Grasza Joanna UKS Sparta Sława 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg I runda  
zwycięstwo Polak Magdalena UKS Katana Sułkowice 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg II runda  
zwycięstwo Dudek Alicja UKS Tomita Elbląg 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg półfinał  
zwycięstwo Błońska Andżelika AZS UW Warszawa 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg finał  
zwycięstwo Śmietana Katarzyna UKJ Legion Zamość 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -48 kg II runda  
zwycięstwo Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -48 kg ćwierćfinał  
porażka Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -48 kg półfinał  
zwycięstwo Zygmunt Agata UKJ Legion Zamość 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pisko Alicja GKS Czarni Bytom 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -48 kg I runda  
zwycięstwo Czerepko Alicja MOS Zatoka Braniewo 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -48 kg półfinał  
zwycięstwo Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 12-13.11.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -48 kg finał  
zwycięstwo Śmietana Katarzyna UKJ Legion Zamość 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -48 kg półfinał  
porażka Baumans Marine Belgia 29.10.2011 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -48 kg finał  
zwycięstwo Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kędziora Magdalena TS Gwardia Opole 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Kunc Paulina KS Gwardia Łódź 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Sumela Paulina UKS Smecz Pobiedziska 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
porażka Busse Kamila AZS OŚ Poznań 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom 01-02.10.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -48 kg o III miejsce  
porażka Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 04.06.2011 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -48 kg II runda  
zwycięstwo Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -44 kg I runda  
zwycięstwo Skórka Klaudia KS Błękitni Tarnów 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -44 kg półfinał  
zwycięstwo Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 01-03.05.2011 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Białystok -44 kg finał  
zwycięstwo Kokoszka Aleksandra UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -44 kg I runda  
zwycięstwo Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sumela Paulina UKS Smecz Pobiedziska 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -44 kg półfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 19-20.03.2011 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -44 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl