Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Justyna Śliwa
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Przyczyna Paulina (5) KS AZS-AWF Wrocław 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -78 kg    
zwycięstwo Wichan Beata KS Gwardia Łódź 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -78 kg    
zwycięstwo Tymann Daria (4) GKS Czarni Bytom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -78 kg    
zwycięstwo Gaj Aleksandra GKS Czarni Bytom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -78 kg półfinał  
porażka Kułaga Paula (3) TDK Trzcianka 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -78 kg finał  
zwycięstwo Pietraszewska Alicja (5) UKS Ronin-Team Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -78 kg    
zwycięstwo Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -78 kg    
zwycięstwo Dyba Anna (15) KS MaKo Judo Wrocław 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg I runda  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (11) SGKS Wybrzeże Gdańsk 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg ćwierćfinał  
porażka Szota Patrycja (8) UKS Olimp Nowa Sól 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg półfinał  
porażka Miller Karolina (4) KS AZS AWFiS Gdańsk 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (8) SGKS Wybrzeże Gdańsk 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Paś Anna UKS Judo Wolbrom 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -70 kg półfinał  
zwycięstwo Bączek Maria (10) WKS Gwardia Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -70 kg finał  
porażka Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg ćwierćfinał  
porażka Hofman Urszula (5) KS AZS-AWF Wrocław 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg repasaże - I runda  
porażka Dyba Anna (18) KS MaKo Judo Wrocław 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Perajska Konstancja UKS Narew Łapy 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria (6) GKS Czarni Bytom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Knioła Ewa KŚ AZS Gliwice 21.10.2017 Otwarte Mistrzostwa Regionu Centralnego Warszawa +62 kg    
zwycięstwo Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa 21.10.2017 Otwarte Mistrzostwa Regionu Centralnego Warszawa +62 kg    
zwycięstwo Stefania Kotwicka MKS Juvenia Wrocław 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg I runda  
zwycięstwo Korfanty Marta UKS Ippon Kożuchów 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria (5) GKS Czarni Bytom 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg półfinał  
porażka Kulik Barbara (6) UKJ 225 Warszawa 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg finał  
zwycięstwo Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg I runda  
porażka Wróblewska Eliza (7) KS Akademia Judo Poznań 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jabłońska Aleksandra (13) KS AZS AWFiS Gdańsk 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Białas Barbara (3) GKS Czarni Bytom 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg repasaże - finał  
porażka Hofman Urszula KS AZS-AWF Wrocław 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Paś Anna UKS Judo Wolbrom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
porażka Marciniak Wiktoria (9) GKS Czarni Bytom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
porażka Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg półfinał  
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
porażka Kulik Barbara (5) UKJ 225 Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
porażka Bączek Maria (11) WKS Gwardia Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Makowska Aleksandra KS Start Radom 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
porażka Grygiel Aleksandra (9) ULKS Ippon Jarocin 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -70 kg    
zwycięstwo Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -70 kg    
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -70 kg    
zwycięstwo Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg I runda  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria (9) GKS Czarni Bytom 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg ćwierćfinał  
porażka Wróblewska Eliza (2) KS Akademia Judo Poznań 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg półfinał  
porażka Wróblewska Eliza (2) KS Akademia Judo Poznań 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg półfinał  
zwycięstwo Dudek Alicja (14) SGKS Wybrzeże Gdańsk 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg ?wier?fina?  
porażka Wróblewska Eliza (2) KS Akademia Judo Poznań 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg pó?fina?  
zwycięstwo Kabata Klaudia (2) GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg o III miejsce  
porażka Miller Karolina (6) KS AZS AWFiS Gdańsk 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
porażka Grygiel Aleksandra (12) ULKS Ippon Jarocin 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
zwycięstwo Białas Barbara (2) GKS Czarni Bytom 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -70 kg    
porażka Miller Karolina (6) KS AZS AWFiS Gdańsk 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -70 kg    
zwycięstwo Grygiel Aleksandra (12) AZS-WSPiA Poznań 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -70 kg    
porażka Lickun Sandra (3) AZS UW Warszawa 22-23.10.2016 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Katowice -70 kg półfinał  
zwycięstwo Białas Barbara (3) GKS Czarni Bytom 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -70 kg    
porażka Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -70 kg    
zwycięstwo Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -70 kg    
zwycięstwo Hofman Urszula (4) MKS Juvenia Wrocław 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -70 kg półfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 01.10.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Liga Indywidualno-Drużynowa Oleśnica -70 kg finał  
porażka Novikava Viktoryia Białoruś 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -70 kg I runda  
zwycięstwo Wróblewska Eliza KS Akademia Judo Poznań 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
porażka Wojtelewicz Patrycja UKJ 225 Warszawa 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Jankowiak Zuzanna (11) MKS Juvenia Wrocław 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
porażka Białas Barbara (2) GKS Czarni Bytom 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -70 kg półfinał  
porażka Lickun Sandra (4) AZS UW Warszawa 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pękala Natalia (5) PTS Janosik Bielsko-Biała 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -70 kg    
zwycięstwo Wilk Paulina UKS-GKJ Głogów 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -70 kg    
zwycięstwo Osmęda Karolina (7) UKS Judo Wolbrom 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -70 kg    
porażka Miller Karolina (6) KS AZS AWFiS Gdańsk 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Kąty Wrocławskie -70 kg półfinał  
zwycięstwo Hanelt Kasandra (1) KU AZS UKW Bydgoszcz 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -70 kg    
porażka Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -70 kg    
zwycięstwo Licznerska Nel BKS Judo Bydgoszcz 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -70 kg    
zwycięstwo Miller Karolina (6) KS AZS AWFiS Gdańsk 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -70 kg półfinał  
zwycięstwo Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -70 kg finał  
porażka Miller Karolina (10) KS AZS AWFiS Gdańsk 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mägedi Katrin Estonia 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Abromaviciute Austeja Litwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Przyczyna Paulina (3) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -70 kg o III miejsce  
porażka Miller Karolina (9) KS AZS AWFiS Gdańsk 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Sitko Justyna (8) KS Budowlani Sosnowiec 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
porażka Hanelt Kasandra (2) KU AZS UKW Bydgoszcz 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg półfinał  
zwycięstwo Głogowska Karolina (16) GKS Czarni Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg I runda  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (5) SGKS Wybrzeże Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cieśla Karolina (4) UKS Olimp Nowa Sól 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg półfinał  
porażka Miller Karolina (7) KS AZS AWFiS Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg finał  
zwycięstwo Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (6) SGKS Wybrzeże Gdańsk 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dziopa Paulina (3) GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg półfinał  
porażka Miller Karolina (10) KS AZS AWFiS Gdańsk 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg finał  
zwycięstwo Woźniak Paulina (17) MKS Juvenia Wrocław 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (6) SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
porażka Dziopa Paulina (4) GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg półfinał  
porażka Cieśla Karolina (3) UKS Olimp Nowa Sól 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg o III miejsce  
porażka Kaźmierczak Martyna (4) KS Gwardia Łódź 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -70 kg    
zwycięstwo Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -70 kg    
zwycięstwo Przyczyna Paulina (2) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -70 kg    
porażka Lickun Sandra (5) AZS UW Warszawa 14-15.03.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -70 kg półfinał  
zwycięstwo Perić Viktoria KSJ Gwardia Koszalin 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -70 kg    
zwycięstwo Naelso Kristel Estonia 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -70 kg    
porażka Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -70 kg    
zwycięstwo Sokolova Kristina Rosja 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -70 kg    
zwycięstwo Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg I runda  
zwycięstwo Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gunia Jagoda UKS 15 Krosno 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg półfinał  
porażka Bień Aleksandra (1) TS Wisła Kraków 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg finał  
zwycięstwo Lievitskaja Valeria Belgia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
porażka Hanelt Kasandra KU AZS UKW Bydgoszcz 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -70 kg półfinał  
porażka Shishmareva Valeria Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maloseva Maria Estonia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -70 kg II runda  
zwycięstwo Bień Aleksandra TS Wisła Kraków 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
porażka Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -70 kg półfinał  
zwycięstwo Kröger Cara Niemcy 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Przyczyna Paulina UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg półfinał  
porażka Hanelt Kasandra KU AZS UKW Bydgoszcz 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg finał
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -70 kg I runda  
porażka Bień Aleksandra TS Wisła Kraków 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nazaruk Anna TSJ Gryf Słupsk 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -70 kg o III miejsce  
porażka Przyczyna Paulina UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -70 kg    
porażka Hanelt Kasandra KU AZS UKW Bydgoszcz 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -70 kg    
zwycięstwo Dziarmaga Klaudia KS Błękitni Tarnów 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg I runda  
zwycięstwo Magnuszewska Amanda KS Akademia Judo Poznań 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg II runda  
porażka Lewandowska Alicja KŚ AZS Gliwice 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Niemczyk Alicja KS Judo Czechowice-Dziedzice 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg repasaże - finał  
porażka Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gunia Jagoda UKS 15 Krosno 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg II runda  
porażka Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg ćwierćfinał  
porażka Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg    
zwycięstwo Liber Sonia KS Akademia Judo Poznań 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg    
porażka Langiewicz Aleksandra KS AZS-AWF Wrocław 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg    
porażka Dobrowolska Martyna UKJ AON Rembertów 08.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Piła -63 kg półfinał  
porażka Grasza Joanna UKS Pohl Judo Przemęt 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg II runda  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg II runda  
zwycięstwo Szelkowska Dorota UKS Judo Eljot Płock 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg    
porażka Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg    
zwycięstwo Włodarczyk Paulina KS Gwardia Bielsko-Biała 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg półfinał  
porażka Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa 07.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -63 kg finał  
zwycięstwo Stańczyk Marta PKS Olimpia Poznań 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg I runda  
zwycięstwo Trzcińska Małgorzata UKS Shizoku Ostróda 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg II runda  
porażka Wykupil Marta KS Judo Czechowice-Dziedzice 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Witasik Agnieszka OSiR Kęty 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg repasaże - II runda  
porażka Głowacka Małgorzata KSJ Gwardia Koszalin 04-05.07.2013 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Łódź -57 kg repasaże - finał  
porażka Głaska-zielińska Klaudia AZS UW Warszawa 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria UKS Feniks Bytom 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
porażka Witasik Agnieszka OSiR Kęty 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rutkowska Monika UKS Bushi Łódź 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Polak Magdalena UKS Katana Sułkowice 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - finał  
porażka Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg I runda  
porażka Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -57 kg II runda  
porażka Domanskyte Vaiva Litwa 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg II runda  
zwycięstwo Mieszczak Martyna GKS Czarni Bytom 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -57 kg II runda  
zwycięstwo Grabowska Aleksandra UKS Akademia Judo Rzeszów 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -57 kg ćwierćfinał  
porażka Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -57 kg półfinał  
porażka Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Depta Paulina GKS Czarni Bytom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg II runda  
porażka Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg ćwierćfinał  
porażka Miller Karolina KS AZS AWFiS Gdańsk 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Czarnecka Sylwia UKS Kodokan Toruń 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Wantulok Patrycja Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -57 kg półfinał  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -57 kg o III miejsce  
porażka Komarek Zuzanna KS Polonia Rybnik 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg I runda  
zwycięstwo Kaszta Martina GKS Czarni Bytom 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg repasaże - I runda  
porażka Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 03-04.03.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Skierniewice -52 kg repasaże - II runda  
porażka Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -52 kg II runda  
porażka Gzowska Emilia AZS OŚ Łódź 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg II runda  
zwycięstwo Mówińska Agnieszka MOS Zatoka Braniewo 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg repasaże - II runda  
porażka Domanskyte Vaiva Litwa 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl