Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Patryk Fr±ckowiak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Kurbanismailov Murad Rosja 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sadło Kacper (16) KS AZS-AWF Wrocław 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg repasaże - I runda  
porażka Strojec Szymon MKS Juvenia Wrocław 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg repasaże - finał  
porażka Kozłowski Rafał (6) KS Gwardia Wrocław 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -90 kg I runda  
porażka Włodarczyk Sebastian UKJ Legion Zamość 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -90 kg II runda  
zwycięstwo Maleta Jakub (15) PUKS Makowiec Skaryszew 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
porażka Ołdak Sebastian (12) KS AZS-AWF Warszawa 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
porażka Baraniewski Iwo (15) UKJ 225 Warszawa 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
porażka Drzewiecki Tomasz (3) UKS 3 Piła 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
zwycięstwo Velkov Vadym Ukraina 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -90 kg I runda  
porażka Ryssymbek Dinakhmet Kazachstan 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -90 kg II runda  
porażka Kiesche Valentin Niemcy 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Van stroe Yonathan Holandia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg II runda  
porażka Akbarli Jafar Azerbejdżan 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Macháček Jan Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg repasaże - II runda  
porażka Kittler Jan Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg repasaże - finał  
porażka Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
porażka Popek Łukasz KS AZS-AWF Warszawa 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg repasaże - I runda  
porażka Panek Jakub PKS Olimpia Poznań 19.06.2016 Puchar Polski Seniorek i Seniorów - Liga Indywidualno-Drużynowa Suchy Las -90 kg I runda  
zwycięstwo Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -90 kg    
porażka Pękala Miłosz (2) KS Gwardia Wrocław 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -90 kg    
porażka Ryciak Eryk (9) AZS UW Warszawa 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -90 kg    
zwycięstwo Sawicki Dominik MKS Truso Elbląg 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -90 kg II runda  
porażka Pękala Miłosz (2) KS Gwardia Wrocław 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czuliński Bartosz AZS OŚ Poznań 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -90 kg repasaże - II runda  
porażka Gdula Grzegorz (7) KS Gwardia Wrocław 02.04.2016 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów K±ty Wrocławskie -90 kg repasaże - finał  
porażka Simyan Arsen Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U23 Gdynia -90 kg    
zwycięstwo Maj Mikołaj KSJ Gwardia Koszalin 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U23 Gdynia -90 kg    
porażka Tostonowskiy Jan Ukraina 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U23 Gdynia -90 kg    
porażka Pruffer Łukasz UKS-GKJ Głogów 11.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Ole¶nica -90 kg I runda  
porażka Kurak Lukas Słowacja 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg I runda  
porażka Kejza Daniel KS Polonia Rybnik 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rybczyński Robert (6) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg    
porażka ¦wiczerewski Adrian (9) KU AZS UKW Bydgoszcz 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg    
porażka Cepuch Michał (8) MKS Juvenia Wrocław 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -90 kg    
zwycięstwo Pajor Jakub KS Budowlani Sosnowiec 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -90 kg II runda  
porażka Ryciak Eryk (1) AZS UW Warszawa 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Paj±k Miron (32) KS Start Radom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Bogusławski Olgierd (37) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -90 kg repasaże - finał  
porażka Grzegorzek Miłosz (11) KS Gwardia Bielsko-Biała 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Domański Damian GKS Olimpia Grudziądz 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg I runda  
zwycięstwo Bogusławski Olgierd (37) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg II runda  
porażka Sadło Kacper (18) KS MaKo Judo Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rybiński Mariusz UKS Junior Lipno 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Moliński Tomasz (29) MKS Juvenia Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Przywara Mieszko (6) MKS Juvenia Wrocław 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Majewski Mateusz AZS-WSPiA Poznań 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -90 kg II runda  
porażka Kejza Paweł (2) KS Polonia Rybnik 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Domański Damian GKS Olimpia Grudziądz 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Moliński Tomasz MKS Juvenia Wrocław 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ternoviks Nikita Łotwa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -90 kg I runda  
zwycięstwo Sadło Kacper KS MaKo Judo Wrocław 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -90 kg ćwierćfinał  
porażka Kmieliauskas Antanas Litwa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -90 kg półfinał  
porażka Piszcz Michał UKS Judo Fight Club Warszawa 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -90 kg o III miejsce  
porażka Jackiewicz Michał UKJ AON Rembertów 14-15.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni) Ole¶nica -81 kg I runda  
porażka Jackiewicz Michał UKJ AON Rembertów 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg I runda  
zwycięstwo Górczyński Adrian MKS Olimpijczyk Włocławek 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg I runda  
porażka Włodarczyk Sebastian UKJ Legion Zamość 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
porażka Paj±k Miron KS Start Radom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -81 kg I runda  
zwycięstwo NiedĽwiedzki Dominik UKS Olimpia-Judo Elbląg 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -81 kg I runda  
zwycięstwo Rajca Krzysztof UKS Błyskawica Mietków 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -81 kg II runda  
zwycięstwo Sadło Kacper KS MaKo Judo Wrocław 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -81 kg ćwierćfinał  
porażka Ryciak Eryk AZS UW Warszawa 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -81 kg półfinał  
porażka Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -81 kg o III miejsce  
porażka Sedykh Sergei Rosja 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -81 kg I runda  
porażka Jackiewicz Michał UKJ AON Rembertów 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -73 kg I runda  
porażka Emche Michał KS Judo Koch Szczecin 24.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg II runda  
porażka Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg II runda  
zwycięstwo Kochanowicz Wojciech UKS Kodokan Toruń 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg repasaże - I runda  
porażka Emche Michał KS Judo Koch Szczecin 09-10.03.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Piła -73 kg repasaże - II runda  
porażka Kiesche Valentin Niemcy 29-30.09.2012 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg I runda  
porażka Górczyński Adrian UKS Papieżka Włocławek 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -73 kg II runda  
zwycięstwo Solarczyk Igor MKS Pałac Młodzieży Łódź 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Le¶niewski Mateusz KS Akademia Judo Łódź 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -73 kg repasaże - finał  
porażka Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -73 kg o III miejsce  
porażka Mikijaniec Daniel UKS Olimp Nowa Sól 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -66 kg II runda  
zwycięstwo Mikijaniec Daniel UKS Olimp Nowa Sól 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg I runda  
zwycięstwo Kasprzak Jakub UKS Gimnazjon Suchy Las 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg II runda  
zwycięstwo Kulej Rafał SGKS Wybrzeże Gdańsk 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg ćwierćfinał  
porażka Wi¶niewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg półfinał  
porażka Adamów Michał Klub Judo AZS Opole 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg o III miejsce  
porażka Mikuła Paweł UKS Judo Wolbrom 19-20.11.2011 Puchar Polski Młodzików Bytom -66 kg I runda  
porażka Kałucki Wojciech UKS Grot Kraków 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -66 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl