Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -80 kg
zwycięstwo Ludwiński Maksymilian UKJ Arcus Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -80 kg
zwycięstwo Opiłka Sebastian UKS Sadyba Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -66 kg o III miejsce
zwycięstwo Lignowski Igor UKS Kosai Judo Elbląg 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -66 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg
zwycięstwo Bońkowski Gabryś UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -66 kg
zwycięstwo Bońkowski Gabryś UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -66 kg
zwycięstwo Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg finał
zwycięstwo Niziński Sebasian Hato Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg półfinał
zwycięstwo Wołoszka Krystian UKJ Arcus Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg
zwycięstwo Gruszczyński Stanisław UKJ 82 Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg półfinał
zwycięstwo Gulczak Sebastian UKJ 225 Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg
zwycięstwo Żukausks Dmitrijs Judo Club KIN Jelgava/Latvia 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg
zwycięstwo Szcześniak Igor GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg
zwycięstwo Osowski Jakub UKS Ippon MDK Kutno 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg półfinał
zwycięstwo Dascalu Fabian Temerarul Rumunia Rumunia 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg
zwycięstwo Kacprzak Kacper Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg
zwycięstwo Gajewski Antoni MKS Olimpijczyk Włocławek 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg
zwycięstwo Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg
zwycięstwo Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg
zwycięstwo Lechowicz Marek UKS Judo Fight Club Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -55 kg
zwycięstwo Lechowicz Marek UKS Judo Fight Club Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -55 kg
zwycięstwo Piekielnik Igor Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -55 kg
zwycięstwo Piekielnik Igor Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -55 kg
zwycięstwo Żmijewski Jakub UKS SameJudo 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -50 kg
zwycięstwo Modzelewski Filip KS Gwardia Białystok 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -50 kg
zwycięstwo Glegoła Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg
zwycięstwo Staszewski Filip UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg
zwycięstwo SMAUGA SZYMON Klub Judo Shamo Ełk Ełk 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg
zwycięstwo Niziński Sebasian Hato Judo Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Skwarek Krystian UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Sierzpowski Paweł UKJ ASzWoj Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Kubajek Kacper UKJ Ryś Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Niziński Sebastian Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg finał
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg półfinał
zwycięstwo Żmijewski Jakub UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa +45 kg
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa +45 kg
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa +45 kg
zwycięstwo Dryka Maciej MOS Zatoka Braniewo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg finał
zwycięstwo Świerczewski Wojciech Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg półfinał
zwycięstwo Bryczek Jan Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Tabarki Adam UKJ 82 SP 306 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg I runda
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg
zwycięstwo Zwoliński Bartosz UKJ 225 Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Habiera Oskar UKS Ulisses Team Pruszków 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Łukiewicz Aleksander UKJ Yuko Józefów 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Tupczyński Czarek UKS Mokotovia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -42 kg
zwycięstwo Tupczyński Czarek UKS Mokotovia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -42 kg
zwycięstwo Tupczyński Czarek UKS Mokotovia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -42 kg
zwycięstwo Solan Maksymilian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg finał
zwycięstwo ZABRIANSKYI MATVII KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg półfinał
zwycięstwo Niziński Sebastian UMKS Dziatwa Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Rakk Konstantin Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki +36 kg
zwycięstwo Semp Bartek UKJ 225 Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki +36 kg
zwycięstwo Rudenko Herman Ukraine Judo Dnipropetrovsk 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki +36 kg
zwycięstwo Szymoniak Jan Hato Judo Warszawa 17.12.2016 X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -35 kg
zwycięstwo Wadych Julian UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -35 kg
zwycięstwo Stacewicz Łukasz UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg finał
zwycięstwo Bańkowski Paweł Hato Judo Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg półfinał
zwycięstwo Kulak Konrad Hato Judo Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg
zwycięstwo Szymaniak Jan Hato Judo Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg
zwycięstwo Czyżak Bartosz Klub Judo Mizu Kobyłka 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -33 kg