Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Krupień Oskar Uks Olmpia Judo Elbląg Elbląg 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -66 kg
zwycięstwo Grzybowski Jan KS Sakana Legionowo 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -66 kg
zwycięstwo Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -39 kg I runda
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg o III miejsce
zwycięstwo Piotrowski Jakub UKS Judo Sensei Płock 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Wielądek Marcin UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg I runda
zwycięstwo Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg finał
zwycięstwo Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg półfinał
zwycięstwo Zaborowski Miłosz UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Szczepanek Leon UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg I runda
zwycięstwo Litvinchuk Aliaksandr Sdushor Brest 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg o III miejsce
zwycięstwo Uchlik Filip Stowarzyszenie Arrachion Olsztyn 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Kozioh Dzmitry Sdushor 1 Brześc 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg I runda
zwycięstwo Bukojemski Sebastian UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg
zwycięstwo Ceglarski Daniel Hato Judo Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg
zwycięstwo Bukojemski Sebastian UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg o III miejsce
zwycięstwo Wielądek Marcin UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Szydłowski Paweł KS AZS-AWF Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg I runda
zwycięstwo Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -38 kg półfinał
zwycięstwo Markiewicz Michał UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -38 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Szulc Filip UKS Ronin-Team Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -36 kg półfinał
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -36 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg finał
zwycięstwo Dyba Krzysztof AZS UW Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg półfinał
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Cieczkiewicz Mateusz UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg II runda
zwycięstwo Gregorowicz Jakub UKJ 82 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg I runda
zwycięstwo Kułakowski Konstanty UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -36 kg
zwycięstwo Galas Michał UKS Judo Panda Warszawa 17.12.2016 X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -36 kg
zwycięstwo Bialecki Michał KS AZS-AWF Warszawa 17.12.2016 X Turniej Kuźnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -36 kg
zwycięstwo Kocięda Józef TS Gwardia Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -33 kg o III miejsce
zwycięstwo Dudkowski Mateusz TS Gwardia Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Klech Marek Hato Judo Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -33 kg I runda
zwycięstwo Kazimierski Kacper UKJ Ryś Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg półfinał
zwycięstwo Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg III runda
zwycięstwo Kalbarczyk Paweł UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg II runda
zwycięstwo Kotulski Maksymilian UKS Ulisses Team Pruszków 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg I runda
zwycięstwo Nowacki Aleksander KS Yawara Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -33 kg I runda
zwycięstwo Galas Michał UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -33 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Szulc Filip UKS Ronin-Team Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -30 kg I runda