Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg
zwycięstwo Mazurek Mikołaj UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg
zwycięstwo Osiński Mikołąj ULKS Judo Kowala 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg
zwycięstwo Pielak Zygmunt UKJ Yuko Józefów 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg
porażka Kurowski Krystian UKJ Lemur Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg
zwycięstwo Krasnodębski Michał UKJ Meiyo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -36 kg
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -36 kg
zwycięstwo Janiec Antoni UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -36 kg
zwycięstwo Kamiński Tomasz UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -36 kg
zwycięstwo Styczyński Adrian UKJ Champion Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg o III miejsce
zwycięstwo Kieszkiewicz Filip UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kamiński Michał Kuma Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg repasaże - I runda
porażka Plecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg I runda
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg
porażka Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg
zwycięstwo Tomczyk Gabriel KS Akademia Judo Łódź 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -35 kg
zwycięstwo Owczarek Maciek Kuma Judo Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg o III miejsce
zwycięstwo Dziemidek Jan UKS Judo Fight Club Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg repasaże - finał
porażka Spychała Michał Hato Judo Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg ćwierćfinał
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg finał
zwycięstwo Olbiński Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg półfinał
zwycięstwo Kowalski Ignacy UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg I runda
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg o III miejsce
porażka Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg półfinał
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg ćwierćfinał
porażka Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg repasaże - I runda
porażka Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Stępień Aleksander MUKS Kokoro Łódź 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg I runda
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg finał
zwycięstwo Zalewski Jan UKS Ronin-Team Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg półfinał
zwycięstwo Gorczyca Edmund Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg ćwierćfinał
porażka TRIF TUDOR ROU MIADO’S SIBIU 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg I runda
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg repasaże - finał
zwycięstwo PASZKOWSKI DAMIAN Klub Judo Shamo Ełk Ełk 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg repasaże - II runda
porażka Kurowski Krystian UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Woźniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg II runda
zwycięstwo Pawliszyn Maciej Klub Judo Mizu Kobyłka 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg I runda
porażka Korba Filip Hato Judo Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kaleta Oskar UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Bieńczuk Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg repasaże - I runda
porażka Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg I runda
porażka Semenovych Rostyslav Luboml UKRAINE Luboml 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg repasaże - finał
zwycięstwo Kamiński Tomasz UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg repasaże - II runda
zwycięstwo Owczarek Maciek Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg repasaże - I runda
porażka Augustyniak Piotr UKS Chojrak Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg II runda
zwycięstwo Rudziński Maciej KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg I runda
zwycięstwo Pfau Dorian ULKS Judo Kowala 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U9 Kowala -24 kg
zwycięstwo Pfau Dorian ULKS Judo Kowala 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U9 Kowala -24 kg
porażka KHOMENKO DMYTRO UKR TRIUMF KIEV 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg repasaże - finał
zwycięstwo Sarnowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg repasaże - I runda
porażka Tsurkan Tihomir Club Badanova Bendery 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg I runda
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg II runda
porażka Nowacki Maciej KS Gwardia Białystok 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg o III miejsce
zwycięstwo Soliwoda Maciej Grizzly Fight Club Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg repasaże - finał
zwycięstwo Friemann Kajetan UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg repasaże - I runda
porażka Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Kołodziejczyk Franciszek UKJ Yuko Józefów 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg o III miejsce
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg repasaże - finał
zwycięstwo Pielak Zygmunt UKJ Yuko Józefów 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg repasaże - I runda
porażka Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg ćwierćfinał
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg I runda
porażka SONZOGNI JULIAN shentao judo bergamo carvico 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg półfinał
porażka PAK Albert UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg
zwycięstwo Karpiński Kamilek UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg