Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Mykhailiuk Ivana KS Gwardia Łódź 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U16 Grodzisk Mazowiecki -48 kg
zwycięstwo Nowosad Róża Kuma Judo Warszawa 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U16 Grodzisk Mazowiecki -48 kg
zwycięstwo Temshyshyn Nina UKS Sadyba Warszawa 4.12.2021 Turniej Judo Bushido Cup U14(2008-2009) Józefosław -52 kg
zwycięstwo Temshyshyn Nina UKS Sadyba Warszawa 4.12.2021 Turniej Judo Bushido Cup U14(2008-2009) Józefosław -52 kg
zwycięstwo Śnieć Wiktoria UKS judo Eljot Płock Płock 21.11.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) Skierniewice - kg.
zwycięstwo Sysiak Kamila UKS Arashi Łódź 21.11.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) Skierniewice - kg.
zwycięstwo Gawrońska Maria UKJ Meiyo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg półfinał
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Truszkowska Aleksandra Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg I runda
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg
zwycięstwo Nowak Maja UKS SameJudo 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wieś -48 kg
zwycięstwo GIŁKA Hanna ASW Tiger Skierniewice 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wieś -48 kg
zwycięstwo Kwaśnik Justyna UKS SameJudo 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wieś -48 kg
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wieś -48 kg
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg
zwycięstwo Godlewska Maja UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg
zwycięstwo Król Julia UKS Orkan Judo Sochaczew 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg
zwycięstwo Jurczuk Joanna Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -48 kg
zwycięstwo Stefańska Ida Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -48 kg
zwycięstwo Dubkowska Maja UKS 2 JUDO Nakło Nakło 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -48 kg
zwycięstwo Głodek Karolina UKJ Ryś Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -48 kg
zwycięstwo Różanek Alicja AZS UW Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -48 kg
zwycięstwo Wyszpolska Alicja UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Grodzisk Mazowiecki -44 kg
zwycięstwo Stalewska Gaja UKS Judo Panda Warszawa 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg
zwycięstwo Król Julia UKS Orkan Judo Sochaczew 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg
zwycięstwo Jurczak Zuzanna MKS Olimpijczyk Włocławek 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg
zwycięstwo Sobucka Roksana MKS Olimpijczyk Włocławek 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg
zwycięstwo Polewka Zuzanna GKS Czarni Bytom 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -44 kg
zwycięstwo Rosłon Maja UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -40 kg
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 Kuźnia Młodych Talentów U12 Józefów -34 kg
zwycięstwo Pasternak Michalina UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 Kuźnia Młodych Talentów U12 Józefów -34 kg
zwycięstwo Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -34 kg
zwycięstwo Marcinkowska Małgorzata UKJ Bushido Piaseczno 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -34 kg
zwycięstwo Jeznach Weronika UKS Orkan Judo Sochaczew 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -33 kg
zwycięstwo Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -33 kg
zwycięstwo Miloiu Flavia Temerarul Rumunia Rumunia 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -34 kg
zwycięstwo Karpińska Aurelia UKJ Meiyo Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -36 kg repasaże - finał
zwycięstwo Celińska Paulina UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -36 kg repasaże - I runda
zwycięstwo Piechocka Marika UKS Sakura Judo Płock 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -33 kg o III miejsce
zwycięstwo Wojciechowska Pola UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -33 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Marciniak Karolina UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 Nowa Wieś -31 kg
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 Nowa Wieś -31 kg
zwycięstwo Rosłon Maja UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg I runda
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów - kg.
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg
zwycięstwo Rosłon Maja UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg
zwycięstwo Kowalczyk Iga KS Yawara Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -30 kg
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg
zwycięstwo Kubychkina Aleksandra judo Kaliningrad Kaliningrad 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa - kg.
zwycięstwo Kaniewska Alicja Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg
zwycięstwo Dubkowska Maja BKS Judo Bydgoszcz 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg
zwycięstwo Gondko Hanna Hato Judo Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło - kg.
zwycięstwo Radecka Aurelia TS AKS Chorzów Chorzów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg
zwycięstwo Czesławska Maria UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg półfinał
zwycięstwo Sikora Julia UKJ 82 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg
zwycięstwo Lis Maja UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg
zwycięstwo Poniatowska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg
zwycięstwo Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg
zwycięstwo Pietrzak Alicja UKS Olimp Nowa Sól 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg