Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Ślusarz Kinga uks"Skaut" Lublin Lublin 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -48 kg
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -48 kg
zwycięstwo Zawadzka Jagoda UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 31.03.2019 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -48 kg
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -48 kg
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -48 kg
zwycięstwo Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg o III miejsce
zwycięstwo Abramowicz Dominika UKS Narew Łapy 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg repasaże - finał
zwycięstwo Ślusarz Kinga UKS Skaut Lublin 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -48 kg I runda
zwycięstwo Gawrońska Dominika UKS SameJudo 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg o III miejsce
zwycięstwo Ziembikiewicz Anastazja KS Gwardia Piła 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -48 kg finał
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -48 kg półfinał
zwycięstwo Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Wenzel Aleksandra PKS Olimpia Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Woźniak Zuzanna UKJ Yuko Józefów 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg półfinał
zwycięstwo Nosek Oliwia Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Gajdamakin Kaja UKS Feniks Bytom 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -48 kg repasaże - finał
zwycięstwo Pyznarska Julia KS Akademia Judo Łódź 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -48 kg repasaże - I runda
zwycięstwo Janeczko Aleksandra UKJ Arcus Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg finał
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg półfinał
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg
zwycięstwo Nogaj Weronika ULKS Judo Kowala 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -48 kg
zwycięstwo Kamińska Gabriela UKS Narew Łapy 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Halinów Team Halinów 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg I runda
zwycięstwo Szczukowska Aurelia UKS Opty Gdynia 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U15 Gdynia -48 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Radzicka Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg
zwycięstwo Tarka Karolina MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg
zwycięstwo Sywanycz Maria SGKS Wybrzeże Gdańsk 08-09.10.2016 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Opole -48 kg II runda
zwycięstwo Jastrzębska Agnieszka KS Start Radom 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg
zwycięstwo Czerwińska Karmela UKJ 225 Warszawa 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg
zwycięstwo Gawrońska Dominika UKS SameJudo 10.09.2016 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -48 kg
zwycięstwo Ptak Wiktoria UKJ Champion Warszawa 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Łódź -48 kg. ćwierćfinał
zwycięstwo Opiela Aleksandra UKS Sparta Sława 04.06.2016 Otwarty Puchar Polski VI Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Łódź -48 kg. II runda
zwycięstwo Banaszek Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg. o III miejsce
zwycięstwo Śmigiel Ewelina Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg. ćwierćfinał
zwycięstwo Radzicka Zuzanna UKS Gimnazjon Suchy Las 19.03.2016 Puchar Polski Młodziczek i Młodzików Suchy Las -48 kg. II runda
zwycięstwo Kloppmann Marie Niemcy 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U15 Luboń -48 kg.
zwycięstwo Brzyńska Martyna UKS Smecz Pobiedziska 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź -44 kg. półfinał
zwycięstwo Potocka Marta UKS Gimnazjon Suchy Las 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź -44 kg. ćwierćfinał
zwycięstwo Rychert Kamila UKS Conrad Gdańsk 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź -44 kg. II runda