Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRunda
zwycięstwo Madera Alex Judo Club Bardejov Bardejov 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U16 Kowala -55 kg
porażka Madera Alex Judo Club Bardejov Bardejov 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U16 Kowala -55 kg
porażka Madera Alex Judo Club Bardejov Bardejov 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U16 Kowala -55 kg
porażka Lipiński Kajetan UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg finał
zwycięstwo Stolarski Ksawery UKJ ASzWoj Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg półfinał
zwycięstwo Pieniążek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Kowalczyk Dawid IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U17 Piaseczno -55 kg I runda
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -50 kg półfinał
porażka Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -50 kg
zwycięstwo Pashaev Kilas UKS Puma Złotokłos 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -50 kg
zwycięstwo Chwistek Piotr MKS Juvenia Wrocław 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U16 Sochaczew -50 kg
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U16 Sochaczew -50 kg
porażka Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U16 Sochaczew -50 kg
zwycięstwo Lis Kamil UKS Orkan Judo Sochaczew 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg
porażka Stanisławski Łukasz AZS UŁ Łódź 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg
zwycięstwo Skrzeczyński Dominik UKS Kata Pruszków 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg
zwycięstwo Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 Sochaczew -50 kg
porażka Borsuk Jan UKJ 82 Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U15 Kowala -55 kg
porażka Bętkowski Antoni UMKS ŻAK Kielce 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U15 Kowala -55 kg
zwycięstwo Pieniążek Adrian UKJ Meiyo Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U15 Kowala -55 kg
porażka Hajek Matyas Sakura Judo leberec 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg półfinał
zwycięstwo Wiśniewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -46 kg
porażka Lis Bsartłomiej UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg półfinał
zwycięstwo Dutkowski Maciej WKS Gwardia Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg
porażka Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg
zwycięstwo Prokopiuk Mateusz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16 Mysiadło -46 kg
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -42 kg
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -42 kg
porażka Zdanowski Eryk Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U15 Warszawa -42 kg
zwycięstwo Tański Maciej KS AZS-AWF Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg
zwycięstwo Poślada Mikołaj Szkółka Judo Siedlce Siedlce 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg
zwycięstwo Rzeniewicz Jakub UKJ Lemur Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg
zwycięstwo Małolepszy Adam UKJ ASzWoj Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Młodzicy Warszawa -38 kg
porażka Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg I runda
porażka Jesiołowski Jan UKS Orkan Judo Sochaczew 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -39 kg
porażka Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -39 kg
zwycięstwo Popiołek Adam LKS Orzeł Nadarzyn 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa -39 kg
zwycięstwo Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -39 kg o III miejsce
porażka Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -39 kg półfinał
zwycięstwo Bombik Emil UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -39 kg ćwierćfinał
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg półfinał
zwycięstwo Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg
porażka Mykhailenko Dmytro MUKS Kokoro Łódź 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg
zwycięstwo Dybała Marek UKS Feniks Bytom 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U15 Warszawa -38 kg
porażka Stefański Jakub MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 Łódź -39 kg repasaże - I runda
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U13 Łódź -39 kg I runda
porażka Majonek Jerzy UKJ ASzWoj Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg półfinał
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg
zwycięstwo Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg
zwycięstwo Wiśniewski Wiktor UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U13 Kowala -38 kg
porażka Zakroczymski Jan UKJ Champion Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg półfinał
zwycięstwo Stolarczyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg
zwycięstwo Wojciechowski Bartłomiej UKS Orkan Judo Sochaczew 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg
zwycięstwo Borsuk Jan UKJ 82 Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U12 Warszawa -36 kg
porażka Ignasiak Ksawery UKS Conrad Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg repasaże - finał
zwycięstwo Sałata Adrian UKS Grizzly Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg repasaże - II runda
porażka Szady Mikołaj Bushido Kowale 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg ćwierćfinał
zwycięstwo Gribtsov Vladislav Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg II runda
porażka Okuniewicz Jakub GKS Czarni Bytom 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg I runda