Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Gdańsk, 06-07.03.1999
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 15
Liczba walk 22
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1977 - 1979
Średnia wieku zawodników 20 lat 116 dni
Średnia wieku medalistów 20 lat 213 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 20 lat 181 dni
Najmłodszy zawodnik Paweł Baniak (19 lat 259 dni)
Najstarszy zawodnik Dariusz Świercz (21 lat 147 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS-AWF Warszawa (3 zawodników)
AZS OŚ Poznań (2 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (7 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (4 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Libera
WKS Śląsk Wrocław
2
Dariusz Świercz
WKS Śląsk Wrocław
3
Wojciech Wysocki
GKS Czarni Bytom
3
Dominik Obierzyński
WKS Flota Gdynia
5
Dariusz Boguszewski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Maciej Krakowski
KS AZS-AWF Warszawa
7
Rafał Bieniek
AZS OŚ Poznań
7
Bartłomiej Wieteska
TS Wisła Kraków

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDariusz ŚwierczWKS Śląsk WrocławRafał BieniekAZS OŚ Poznań  
I rundaTomasz ZarębskiAZS OŚ ŁódźPaweł BaniakKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaAndrzej KiergielewiczPTS SiedlceMichał ZnamirowskiTS Wisła Kraków  
I rundaWojciech WysockiGKS Czarni BytomMaciej KrakowskiKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaRafał OlszewskiKS Arkonia SzczecinPaweł GorzelańczykAZS OŚ Poznań  
I rundaDominik ObierzyńskiWKS Flota GdyniaDariusz BoguszewskiKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaRafał LiberaWKS Śląsk WrocławBartłomiej WieteskaTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałDariusz ŚwierczWKS Śląsk WrocławTomasz ZarębskiAZS OŚ Łódź  
ćwierćfinałWojciech WysockiGKS Czarni BytomAndrzej KiergielewiczPTS Siedlce  
ćwierćfinałDominik ObierzyńskiWKS Flota GdyniaRafał OlszewskiKS Arkonia Szczecin  
ćwierćfinałRafał LiberaWKS Śląsk WrocławSebastian GębalczykKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
półfinałDariusz ŚwierczWKS Śląsk WrocławWojciech WysockiGKS Czarni Bytom  
półfinałRafał LiberaWKS Śląsk WrocławDominik ObierzyńskiWKS Flota Gdynia  
finałRafał LiberaWKS Śląsk WrocławDariusz ŚwierczWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - I rundaRafał BieniekAZS OŚ PoznańTomasz ZarębskiAZS OŚ Łódź  
repasaże - I rundaMaciej KrakowskiKS AZS-AWF WarszawaAndrzej KiergielewiczPTS Siedlce  
repasaże - finałMaciej KrakowskiKS AZS-AWF WarszawaRafał BieniekAZS OŚ Poznań  
o III miejsceDominik ObierzyńskiWKS Flota GdyniaMaciej KrakowskiKS AZS-AWF Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaDariusz BoguszewskiKS AZS-AWF WarszawaRafał OlszewskiKS Arkonia Szczecin  
repasaże - I rundaBartłomiej WieteskaTS Wisła KrakówSebastian GębalczykKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
repasaże - finałDariusz BoguszewskiKS AZS-AWF WarszawaBartłomiej WieteskaTS Wisła Kraków  
o III miejsceWojciech WysockiGKS Czarni BytomDariusz BoguszewskiKS AZS-AWF Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl