Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Wrocław, 03-04.04.1998
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 31
Liczba walk 42
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1976 - 1978
Średnia wieku zawodników 20 lat 238 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 45 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 19 dni
Najmłodszy zawodnik Paweł Lisiecki (19 lat 236 dni)
Najstarszy zawodnik Rafał Kozielewski (21 lat 357 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS AWF Gdańsk (6 zawodników)
KŚ AZS Gliwice (3 zawodników)
KS Start Radom (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS AWF Gdańsk (12 walk)
TS Wisła Kraków (5 walk)
WKS Śląsk Wrocław (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kozielewski
WKS Śląsk Wrocław
2
Piotr Rudkowski
TS Wisła Kraków
3
Tomasz Krajewski
OPKS Gwardia Olsztyn
3
Adam Zajkowski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Bartosz Zieliński
WTJ Włocławek
5
Rafał Tucholski
AZS AWF Gdańsk
7
Sebastian Lewandowski
AZS AWF Gdańsk
7
Sławomir Grabowski
AZS AWF Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaZbigniew KlatkaKS Yawara WarszawaPaweł LisieckiAKS Strzegom  
I rundaRafał TucholskiAZS AWF GdańskRafał SteckiKŚ AZS Gliwice  
I rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówRafał DadciAZS AWF Gdańsk  
I rundaAdam ZubrzyckiPTS KatowicePaweł WachKS Lublinianka Lublin  
I rundaRadosław GajdamakinGKS Czarni BytomKamil PisułaWKS Śląsk Wrocław  
I rundaAndrzej MarciniakKŚ AZS GliwiceBenedykt StępieńKS Start Radom  
I rundaSebastian LewandowskiAZS AWF GdańskSebastian AulichKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaBartosz ZielińskiWTJ WłocławekPaweł KalczyńskiPKS Olimpia Poznań  
I rundaAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaSławomir GrabowskiAZS AWF Gdańsk  
I rundaPaweł DelasińskiMKS Zryw ToruńJerzy KlugerKS Lublinianka Lublin  
I rundaAndrzej HarańczykPałac Młodzieży TarnówKrzysztof SkuzaKS Start Radom  
I rundaSebastian DałekAZS AWF GdańskMichał WierzchołowskiPKS WSP Gwardia Szczytno  
I rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławDominik FoltynKŚ AZS Gliwice  
I rundaIreneusz WójcikTS Wisła KrakówBartłomiej WachMKS Padwa Zamo¶ć  
I rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynSebastian TałajAZS AWF Gdańsk  
II rundaRafał TucholskiAZS AWF GdańskZbigniew KlatkaKS Yawara Warszawa  
II rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówAdam ZubrzyckiPTS Katowice  
II rundaRadosław GajdamakinGKS Czarni BytomAndrzej MarciniakKŚ AZS Gliwice  
II rundaBartosz ZielińskiWTJ WłocławekSebastian LewandowskiAZS AWF Gdańsk  
II rundaAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaPaweł DelasińskiMKS Zryw Toruń  
II rundaSebastian DałekAZS AWF GdańskAndrzej HarańczykPałac Młodzieży Tarnów  
II rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławIreneusz WójcikTS Wisła Kraków  
II rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynTomasz RadziwonekPTS Siedlce  
ćwierćfinałPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówRafał TucholskiAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałBartosz ZielińskiWTJ WłocławekRadosław GajdamakinGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaSebastian DałekAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  
półfinałPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówBartosz ZielińskiWTJ Włocławek  
półfinałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławAdam ZajkowskiKS AZS-AWF Warszawa  
finałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławPiotr RudkowskiTS Wisła Kraków  
repasaże - I rundaRafał DadciAZS AWF GdańskAdam ZubrzyckiPTS Katowice  
repasaże - I rundaSebastian LewandowskiAZS AWF GdańskPaweł KalczyńskiPKS Olimpia Poznań  
repasaże - II rundaRafał TucholskiAZS AWF GdańskRafał DadciAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaSebastian LewandowskiAZS AWF GdańskRadosław GajdamakinGKS Czarni Bytom  
repasaże - finałRafał TucholskiAZS AWF GdańskSebastian LewandowskiAZS AWF Gdańsk  
o III miejsceAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaRafał TucholskiAZS AWF Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - I rundaSławomir GrabowskiAZS AWF GdańskPaweł DelasińskiMKS Zryw Toruń  
repasaże - I rundaDominik FoltynKŚ AZS GliwiceIreneusz WójcikTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaSławomir GrabowskiAZS AWF GdańskSebastian DałekAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynDominik FoltynKŚ AZS Gliwice  
repasaże - finałTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynSławomir GrabowskiAZS AWF Gdańsk  
o III miejsceTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynBartosz ZielińskiWTJ Włocławek  

Polityka prywatności Judostat.pl