Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Bielsko-Biała, 30-01.05.1997
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: -61 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 15
Liczba walk 21
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1973 - 1981
Średnia wieku zawodników 19 lat 79 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 187 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 87 dni
Najmłodszy zawodnik Dorota Sikora (15 lat 305 dni)
Najstarszy zawodnik Beata Wolska (23 lat 297 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Judo Czechowice-Dziedzice (2 zawodników)
AZS AWF Gdańsk (2 zawodników)
KS Gwardia Koszalin (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS AWF Gdańsk (6 walk)
Z¦ AZS Opole (4 walk)
MKS Zryw Toruń (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Irena Tokarz
Z¦ AZS Opole
2
Beata Wolska
AZS AWF Gdańsk
3
Kinga Jurek
AZS AWF Gdańsk
3
Patrycja Bokiej
KS Gwardia Koszalin
5
Ewa Iwańska
MKS Zryw Toruń
5
Magdalena Baleja
AZS OŚ Łódź
7
Beata Lasik
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Renata Tarasek
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBeata WolskaAZS AWF GdańskMonika KozakiewiczKS Gwardia Koszalin  
I rundaEwa IwańskaMKS Zryw ToruńAnita ¦wierczyńskaKS Judo Czechowice-Dziedzice  
I rundaMagdalena BalejaAZS OŚ ŁódźSylwia AdamowskaKS Lublinianka Lublin  
I rundaRenata TarasekKJ Koka Jastrzębie-ZdrójDorota SikoraUKJ Orzeł Warszawa  
I rundaIrena TokarzZ¦ AZS OpoleKatarzyna KaĽmierczakAZS OŚ Poznań  
I rundaBeata LasikKS Gwardia Bielsko-BiałaJustyna BukowskaKS Judo Czechowice-Dziedzice  
I rundaKinga JurekAZS AWF GdańskMagdalena RainczukGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałBeata WolskaAZS AWF GdańskEwa IwańskaMKS Zryw Toruń  
ćwierćfinałMagdalena BalejaAZS OŚ ŁódźRenata TarasekKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
ćwierćfinałIrena TokarzZ¦ AZS OpoleBeata LasikKS Gwardia Bielsko-Biała  
ćwierćfinałPatrycja BokiejKS Gwardia KoszalinKinga JurekAZS AWF Gdańsk  
półfinałBeata WolskaAZS AWF GdańskMagdalena BalejaAZS OŚ Łódź  
półfinałIrena TokarzZ¦ AZS OpolePatrycja BokiejKS Gwardia Koszalin  
finałIrena TokarzZ¦ AZS OpoleBeata WolskaAZS AWF Gdańsk  
repasaże - I rundaEwa IwańskaMKS Zryw ToruńMonika KozakiewiczKS Gwardia Koszalin  
repasaże - I rundaRenata TarasekKJ Koka Jastrzębie-ZdrójSylwia AdamowskaKS Lublinianka Lublin  
repasaże - finałEwa IwańskaMKS Zryw ToruńRenata TarasekKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
o III miejscePatrycja BokiejKS Gwardia KoszalinEwa IwańskaMKS Zryw Toruń  

Repasaże II
repasaże - I rundaBeata LasikKS Gwardia Bielsko-BiałaKatarzyna KaĽmierczakAZS OŚ Poznań  
repasaże - finałKinga JurekAZS AWF GdańskBeata LasikKS Gwardia Bielsko-Biała  
o III miejsceKinga JurekAZS AWF GdańskMagdalena BalejaAZS OŚ Łódź  

Polityka prywatności Judostat.pl