Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Bielsko-Biała, 30-01.05.1997
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: -95 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 34
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1959 - 1979
Średnia wieku zawodników 25 lat 5 dni
Średnia wieku medalistów 28 lat 354 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 26 lat 139 dni
Najmłodszy zawodnik Paweł Mi¶ (17 lat 341 dni)
Najstarszy zawodnik Sławomir Tałach (37 lat 182 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (4 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (3 zawodników)
GKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (7 walk)
UKS-GKJ Głogów (5 walk)
GKS Wybrzeże Gdańsk (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Paweł Nastula
KS AZS-AWF Warszawa
2
Jarosław PoĽdzik
WKS Flota Gdynia
3
Leszek Lisowski
UKS-GKJ Głogów
3
Marek Wróbel
GKS Czarni Bytom
5
Grzegorz Zimol±g
GKS Czarni Bytom
5
Mariusz Jaszewski
AZS AWF Gdańsk
7
Józef Smoter
WKS Śląsk Wrocław
7
Marek Szpiglewski
WKS Śląsk Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaLeszek LisowskiUKS-GKJ GłogówTomasz BiczKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaAndrzej PęcikiewiczTS Wisła KrakówTomasz Luba¶WKS Śląsk Wrocław  
I rundaMarek WróbelGKS Czarni BytomZbigniew SochaWTJ Włocławek  
I rundaPiotr DudekGKS Wybrzeże GdańskTomasz SzewczakAZS AWF Gdańsk  
I rundaJarosław PoĽdzikWKS Flota GdyniaMariusz LinkeKS Arkonia Szczecin  
I rundaGerard WoĽniakKS AZS-AWF WarszawaTomasz RusieckiPKS Olimpia Poznań  
I rundaGrzegorz Zimol±gGKS Czarni BytomMirosław PeterKS Arkonia Szczecin  
I rundaMarek SzpiglewskiWKS Śląsk WrocławEugeniusz MisztalGKS Czarni Bytom  
I rundaSławomir TałachGKS Wybrzeże GdańskWincenty KenderKŚ AZS Gliwice  
II rundaLeszek LisowskiUKS-GKJ GłogówAndrzej PęcikiewiczTS Wisła Kraków  
II rundaMarek WróbelGKS Czarni BytomRafał BatkowskiWKS Gwardia Warszawa  
II rundaPiotr DudekGKS Wybrzeże GdańskRobert WiercińskiGKS Czarni Bytom  
II rundaJarosław PoĽdzikWKS Flota GdyniaJózef SmoterWKS Śląsk Wrocław  
II rundaMaciej ZwaryczGKS Wybrzeże GdańskGerard WoĽniakKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaMariusz JaszewskiAZS AWF GdańskGrzegorz Zimol±gGKS Czarni Bytom  
II rundaPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaMarek SzpiglewskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaSławomir TałachGKS Wybrzeże GdańskPaweł Mi¶TS Wisła Kraków  
ćwierćfinałMarek WróbelGKS Czarni BytomLeszek LisowskiUKS-GKJ Głogów  
ćwierćfinałJarosław PoĽdzikWKS Flota GdyniaPiotr DudekGKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałMariusz JaszewskiAZS AWF GdańskMaciej ZwaryczGKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaSławomir TałachGKS Wybrzeże Gdańsk  
półfinałJarosław PoĽdzikWKS Flota GdyniaMarek WróbelGKS Czarni Bytom  
półfinałPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaMariusz JaszewskiAZS AWF Gdańsk  
finałPaweł NastulaKS AZS-AWF WarszawaJarosław PoĽdzikWKS Flota Gdynia  
repasaże - I rundaRafał BatkowskiWKS Gwardia WarszawaZbigniew SochaWTJ Włocławek  
repasaże - I rundaJózef SmoterWKS Śląsk WrocławMariusz LinkeKS Arkonia Szczecin  
repasaże - II rundaLeszek LisowskiUKS-GKJ GłogówRafał BatkowskiWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - II rundaJózef SmoterWKS Śląsk WrocławPiotr DudekGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - finałLeszek LisowskiUKS-GKJ GłogówJózef SmoterWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceLeszek LisowskiUKS-GKJ GłogówMariusz JaszewskiAZS AWF Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - II rundaGrzegorz Zimol±gGKS Czarni BytomMaciej ZwaryczGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaMarek SzpiglewskiWKS Śląsk WrocławSławomir TałachGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - finałGrzegorz Zimol±gGKS Czarni BytomMarek SzpiglewskiWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceMarek WróbelGKS Czarni BytomGrzegorz Zimol±gGKS Czarni Bytom  

Polityka prywatności Judostat.pl