Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Kraków, 11-13.10.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: -78 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 31
Liczba walk 42
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1964 - 1978
Średnia wieku zawodników 23 lat 256 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 98 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 22 lat 323 dni
Najmłodszy zawodnik Robert Krawczyk (18 lat 203 dni)
Najstarszy zawodnik Zbigniew Kamiński (32 lat 282 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (5 zawodników)
KS AZS-AWF Wrocław (3 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (11 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (5 walk)
KŚ AZS Gliwice (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Cezary Kozłowski
KS AZS-AWF Warszawa
2
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
3
Marek Legień
GKS Czarni Bytom
3
Bronisław Wołkowicz
KŚ AZS Gliwice
5
Zbigniew Kamiński
WKS Flota Gdynia
5
Mariusz Skrzesiński
PTS Katowice
7
Paweł Pytliński
Pałac Młodzieży Tarnów
7
Jarosław Lewandowski
WTJ Włocławek

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaCezary JabłońskiGKS Czarni BytomMarcin GalczakPTS Katowice  
I rundaJarosław LewandowskiWTJ WłocławekMariusz FajferKS AZS-AWF Wrocław  
I rundaCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaMaciej SyskaAZS AWF Gdańsk  
I rundaKonrad JałowiecMKS Żak KielceKrzysztof BożekKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaMariusz DziuraTS Wisła KrakówDariusz PróĽnyGKS Czarni Bytom  
I rundaBronisław WołkowiczKŚ AZS GliwiceKrzysztof ŻurawskiWKS Śląsk Wrocław  
I rundaMichał MietlińskiKS AZS-AWF WrocławMarcin WachowiczKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaMarek LegieńGKS Czarni BytomJan DrabowiczGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaBahjat QaddourahGKS Czarni BytomDariusz PoniatowskiOPKS Gwardia Olsztyn  
I rundaMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceRadosław BaltrukasGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaTomasz ŻyłoAZS AWF Gdańsk  
I rundaWaldemar DzigaTS Wisła KrakówJacek BiernatKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaRadosław DomaradzkiKS AZS-AWF WrocławIwan NosowiczKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaTomasz BłachGKS Wybrzeże GdańskAdam KowalskiMKS Żak Kielce  
I rundaRobert KrawczykGKS Czarni BytomPaweł PytlińskiPałac Młodzieży Tarnów  
II rundaJarosław LewandowskiWTJ WłocławekCezary JabłońskiGKS Czarni Bytom  
II rundaCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaKonrad JałowiecMKS Żak Kielce  
II rundaBronisław WołkowiczKŚ AZS GliwiceMariusz DziuraTS Wisła Kraków  
II rundaMarek LegieńGKS Czarni BytomMichał MietlińskiKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceBahjat QaddourahGKS Czarni Bytom  
II rundaZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaWaldemar DzigaTS Wisła Kraków  
II rundaTomasz BłachGKS Wybrzeże GdańskRadosław DomaradzkiKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaRobert KrawczykGKS Czarni BytomJarosław LangnerWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaJarosław LewandowskiWTJ Włocławek  
ćwierćfinałMarek LegieńGKS Czarni BytomBronisław WołkowiczKŚ AZS Gliwice  
ćwierćfinałMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceZbigniew KamińskiWKS Flota Gdynia  
ćwierćfinałRobert KrawczykGKS Czarni BytomTomasz BłachGKS Wybrzeże Gdańsk  
półfinałCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaMarek LegieńGKS Czarni Bytom  
półfinałRobert KrawczykGKS Czarni BytomMariusz SkrzesińskiPTS Katowice  
finałCezary KozłowskiKS AZS-AWF WarszawaRobert KrawczykGKS Czarni Bytom  
repasaże - I rundaMaciej SyskaAZS AWF GdańskKonrad JałowiecMKS Żak Kielce  
repasaże - I rundaJan DrabowiczGKS Wybrzeże GdańskMichał MietlińskiKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - II rundaJarosław LewandowskiWTJ WłocławekMaciej SyskaAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaBronisław WołkowiczKŚ AZS GliwiceJan DrabowiczGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - finałBronisław WołkowiczKŚ AZS GliwiceJarosław LewandowskiWTJ Włocławek  
o III miejsceBronisław WołkowiczKŚ AZS GliwiceMariusz SkrzesińskiPTS Katowice  

Repasaże II
repasaże - I rundaBahjat QaddourahGKS Czarni BytomRadosław BaltrukasGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - I rundaPaweł PytlińskiPałac Młodzieży TarnówJarosław LangnerWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - II rundaZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaBahjat QaddourahGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaPaweł PytlińskiPałac Młodzieży TarnówTomasz BłachGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - finałZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaPaweł PytlińskiPałac Młodzieży Tarnów  
o III miejsceMarek LegieńGKS Czarni BytomZbigniew KamińskiWKS Flota Gdynia  

Polityka prywatności Judostat.pl