Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Wrocław, 15-17.02.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -56 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1977 - 1980
Średnia wieku zawodników 17 lat 169 dni
Średnia wieku medalistów 17 lat 169 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 17 lat 169 dni
Najmłodszy zawodnik Anna Chamela (15 lat 295 dni)
Najstarszy zawodnik Magdalena Pokorczak (18 lat 300 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Z¦ AZS Opole (4 zawodników)
UKS Narew Łapy (2 zawodników)
MMKS Jutrzenka Płock (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Z¦ AZS Opole (6 walk)
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. (5 walk)
KS Lublinianka Lublin (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kinga Jurek
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
2
Anna Chamela
GKS Olimpia Grudziądz
3
Magdalena Pokorczak
Z¦ AZS Opole
3
Marzena Węgrzyn
Z¦ AZS Opole
5
Joanna Skibińska
WKS Śląsk Wrocław
5
Sylwia Adamowska
KS Lublinianka Lublin
7
Katarzyna Grobelna
MKS VIS Skierniewice
7
Joanna Furmaniak
AZS OŚ Poznań

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKinga JurekUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.Anna OlesiakGKS Błękitni Kielce  
II rundaKinga JurekUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.Małgorzata KonckaMMKS Jutrzenka Płock  
II rundaJoanna FurmaniakAZS OŚ PoznańMałgorzata WielgoszZ¦ AZS Opole  
II rundaMarzena WęgrzynZ¦ AZS OpoleJoanna SkibińskaWKS Śląsk Wrocław  
II rundaSylwia ŁapińskaUKS Narew ŁapyBeata LasikKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaAnna ChamelaGKS Olimpia GrudziądzKatarzyna GrobelnaMKS VIS Skierniewice  
II rundaAgnieszka JamowskaMMKS Jutrzenka PłockBeata KucharzewskaZ¦ AZS Opole  
II rundaSylwia AdamowskaKS Lublinianka LublinAnna DudzikMKS CM Jordan Kraków  
II rundaMagdalena PokorczakZ¦ AZS OpoleMagdalena BajdaUKS Narew Łapy  
ćwierćfinałKinga JurekUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.Joanna FurmaniakAZS OŚ Poznań  
ćwierćfinałMarzena WęgrzynZ¦ AZS OpoleSylwia ŁapińskaUKS Narew Łapy  
ćwierćfinałAnna ChamelaGKS Olimpia GrudziądzAgnieszka JamowskaMMKS Jutrzenka Płock  
ćwierćfinałMagdalena PokorczakZ¦ AZS OpoleSylwia AdamowskaKS Lublinianka Lublin  
półfinałKinga JurekUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.Marzena WęgrzynZ¦ AZS Opole  
półfinałAnna ChamelaGKS Olimpia GrudziądzMagdalena PokorczakZ¦ AZS Opole  
finałKinga JurekUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.Anna ChamelaGKS Olimpia Grudziądz  
repasaże - I rundaAnna OlesiakGKS Błękitni KielceMałgorzata KonckaMMKS Jutrzenka Płock  
repasaże - II rundaJoanna FurmaniakAZS OŚ PoznańAnna OlesiakGKS Błękitni Kielce  
repasaże - II rundaJoanna SkibińskaWKS Śląsk WrocławSylwia ŁapińskaUKS Narew Łapy  
repasaże - finałJoanna SkibińskaWKS Śląsk WrocławJoanna FurmaniakAZS OŚ Poznań  
o III miejsceMagdalena PokorczakZ¦ AZS OpoleJoanna SkibińskaWKS Śląsk Wrocław  

Repasaże II
repasaże - II rundaKatarzyna GrobelnaMKS VIS SkierniewiceAgnieszka JamowskaMMKS Jutrzenka Płock  
repasaże - II rundaSylwia AdamowskaKS Lublinianka LublinMagdalena BajdaUKS Narew Łapy  
repasaże - finałSylwia AdamowskaKS Lublinianka LublinKatarzyna GrobelnaMKS VIS Skierniewice  
o III miejsceMarzena WęgrzynZ¦ AZS OpoleSylwia AdamowskaKS Lublinianka Lublin  

Polityka prywatności Judostat.pl