Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorów
Bielsko-Biała, 13-14.09.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg

kategoria: -71 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 26
Liczba startujących zawodników 48
Liczba walk 63
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1976 - 1979
Średnia wieku zawodników 18 lat 157 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 101 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 50 dni
Najmłodszy zawodnik Maciej Dziubanowski (17 lat 21 dni)
Najstarszy zawodnik Rafał Kozielewski (20 lat 155 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (4 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (4 zawodników)
AZS AWF Gdańsk (4 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (9 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (7 walk)
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kozielewski
WKS Śląsk Wrocław
2
Mariusz Skrzesiński
PTS Katowice
3
Marcin Kubas
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Artur Kochal
WTJ Włocławek
5
Robert Maciak
KS AZS-AWF Warszawa
5
Tomasz Krajewski
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Radosław Gajdamakin
GKS Czarni Bytom
7
Grzegorz Sadowski
PTS Siedlce

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaHubert ChondzelKS AZS-AWF WrocławDawid RybickiKS Gwardia Opole  
I rundaArtur KochalWTJ WłocławekSebastian GrabowskiAZS AWF Gdańsk  
I rundaArtur ŁagodzińskiULKS Ippon JarocinMariusz WittigGKS Czarni Bytom  
I rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówWojciech ZajkowskiKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaGrzegorz SadowskiPTS SiedlceMaciej DudekMKS Zryw Toruń  
I rundaMiłosz RadojewskiPKS Olimpia PoznańPrzemysław PacholecWTJ Włocławek  
I rundaRafał DadciAZS AWF GdańskMaciej DziubanowskiGKS Czarni Bytom  
I rundaMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-ZdrójMichał FabisiakKU AZS WAT Warszawa  
I rundaMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceBogumił DwojakKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaSebastian TałajAZS AWF GdańskMarcin MałkiewiczWTJ Włocławek  
I rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynMarcin LipińskiPKS WSP Gwardia Szczytno  
I rundaRafał SokołowskiMKS Judo ChełmArtur StachurskiKU AZS WAT Warszawa  
I rundaWojciech MozerKS AZS-AWF WarszawaGrzegorz JedryskoTS Piast Cieszyn  
I rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławIreneusz WójcikTS Wisła Kraków  
I rundaRobert MaciakKS AZS-AWF WarszawaZbigniew MasztakowskiMMKS Jutrzenka Płock  
I rundaTomasz PietrewiczWKS Śląsk WrocławTomasz GrodzickiTS Wisła Kraków  
II rundaArtur KochalWTJ WłocławekHubert ChondzelKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaArtur ŁagodzińskiULKS Ippon JarocinSławomir GołębiewskiKU AZS WAT Warszawa  
II rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówSebastian LaskowskiKŚ AZS Gliwice  
II rundaGrzegorz SadowskiPTS SiedlceSławomir WilczyńskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaMiłosz RadojewskiPKS Olimpia PoznańSebastian DałekTS Gwardia Warszawa  
II rundaRafał DadciAZS AWF GdańskKonrad PoddubikWKS Śląsk Wrocław  
II rundaMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-ZdrójRadosław ĆwielągWKS Flota Gdynia  
II rundaMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceHubert HarasimMKS Orkan Sochaczew  
II rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynSebastian TałajAZS AWF Gdańsk  
II rundaFerdynand StelmachHKS Żubr HajnówkaRafał SokołowskiMKS Judo Chełm  
II rundaWojciech MozerKS AZS-AWF WarszawaRafał JanułaKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławMariusz PsurskiTS Gwardia Warszawa  
II rundaRobert MaciakKS AZS-AWF WarszawaRadosław GajdamakinGKS Czarni Bytom  
II rundaSebastian LewandowskiAZS AWF GdańskSławomir JuraszekPTS Katowice  
II rundaJacek SzewczakOPKS Gwardia OlsztynGrzegorz KazubskiKU AZS WAT Warszawa  
II rundaTomasz PietrewiczWKS Śląsk WrocławPrzemysław SienicaPTS Siedlce  
III rundaArtur KochalWTJ WłocławekArtur ŁagodzińskiULKS Ippon Jarocin  
III rundaGrzegorz SadowskiPTS SiedlcePiotr RudkowskiTS Wisła Kraków  
III rundaRafał DadciAZS AWF GdańskMiłosz RadojewskiPKS Olimpia Poznań  
III rundaMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
III rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynFerdynand StelmachHKS Żubr Hajnówka  
III rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławWojciech MozerKS AZS-AWF Warszawa  
III rundaRobert MaciakKS AZS-AWF WarszawaSebastian LewandowskiAZS AWF Gdańsk  
III rundaTomasz PietrewiczWKS Śląsk WrocławJacek SzewczakOPKS Gwardia Olsztyn  
ćwierćfinałArtur KochalWTJ WłocławekGrzegorz SadowskiPTS Siedlce  
ćwierćfinałMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceRafał DadciAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  
ćwierćfinałRobert MaciakKS AZS-AWF WarszawaTomasz PietrewiczWKS Śląsk Wrocław  
półfinałMariusz SkrzesińskiPTS KatowiceArtur KochalWTJ Włocławek  
półfinałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławRobert MaciakKS AZS-AWF Warszawa  
finałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławMariusz SkrzesińskiPTS Katowice  
repasaże - I rundaSebastian GrabowskiAZS AWF GdańskHubert ChondzelKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - I rundaHubert HarasimMKS Orkan SochaczewBogumił DwojakKS AZS-AWF Warszawa  
repasaże - II rundaArtur ŁagodzińskiULKS Ippon JarocinSebastian GrabowskiAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-ZdrójHubert HarasimMKS Orkan Sochaczew  
repasaże - III rundaGrzegorz SadowskiPTS SiedlceArtur ŁagodzińskiULKS Ippon Jarocin  
repasaże - III rundaMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-ZdrójRafał DadciAZS AWF Gdańsk  
repasaże - finałMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-ZdrójGrzegorz SadowskiPTS Siedlce  
o III miejsceMarcin KubasKJ Koka Jastrzębie-ZdrójRobert MaciakKS AZS-AWF Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaIreneusz WójcikTS Wisła KrakówMariusz PsurskiTS Gwardia Warszawa  
repasaże - I rundaRadosław GajdamakinGKS Czarni BytomZbigniew MasztakowskiMMKS Jutrzenka Płock  
repasaże - II rundaWojciech MozerKS AZS-AWF WarszawaIreneusz WójcikTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaRadosław GajdamakinGKS Czarni BytomSebastian LewandowskiAZS AWF Gdańsk  
repasaże - III rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynWojciech MozerKS AZS-AWF Warszawa  
repasaże - III rundaRadosław GajdamakinGKS Czarni BytomTomasz PietrewiczWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynRadosław GajdamakinGKS Czarni Bytom  
o III miejsceArtur KochalWTJ WłocławekTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  

Polityka prywatności Judostat.pl