Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Gdańsk, 02-03.06.1995
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: -86 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1969 - 1977
Średnia wieku zawodników 21 lat 181 dni
Średnia wieku medalistów 22 lat 39 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 186 dni
Najmłodszy zawodnik Ireneusz Wierzbicki (17 lat 287 dni)
Najstarszy zawodnik Robert Lubaszka (26 lat 113 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (3 zawodników)
AZS AWF Gdańsk (3 zawodników)
KŚ AZS Gliwice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WTJ Włocławek (5 walk)
KS Polonia Rybnik (5 walk)
TS Wisła Kraków (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Paweł Korycki
WTJ Włocławek
2
Grzegorz Lech
TS Wisła Kraków
3
Robert Lubaszka
TS Gwardia Warszawa
3
Artur Kejza
KS Polonia Rybnik
5
Marek Pisula
KS AZS-AWF Wrocław
5
Marek Wróbel
KS Gwardia Bielsko-Biała
7
Waldemar B±czek
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Paweł Smoliniec
AZS AWF Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaArtur KejzaKS Polonia RybnikDariusz KukiełkoAZS AWF Gdańsk  
I rundaPaweł KoryckiWTJ WłocławekDariusz MazurKS AZS-AWF Wrocław  
I rundaWaldemar B±czekGKS Wybrzeże GdańskPiotr KwiatkowskiWKS Śląsk Wrocław  
I rundaMarek WróbelKS Gwardia Bielsko-BiałaMarek GłodekKŚ AZS Gliwice  
I rundaMarek PisulaKS AZS-AWF WrocławIreneusz WierzbickiPKS WSP Gwardia Szczytno  
I rundaAdam MajWKS Flota GdyniaBogdan RajewskiKŚ AZS Gliwice  
I rundaGrzegorz LechTS Wisła KrakówSławomir ¦liwiakAZS AWF Gdańsk  
II rundaArtur KejzaKS Polonia RybnikAndrzej SiudzińskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaPaweł KoryckiWTJ WłocławekAndrzej PęcikiewiczTS Wisła Kraków  
II rundaWaldemar B±czekGKS Wybrzeże GdańskGerard WoĽniakKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaMarek WróbelKS Gwardia Bielsko-BiałaJanusz WincenciakKS Gwardia Opole  
II rundaMarek PisulaKS AZS-AWF WrocławPaweł SmoliniecAZS AWF Gdańsk  
II rundaAdam MajWKS Flota GdyniaPiotr DudekGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaGrzegorz LechTS Wisła KrakówJarosław UrbanMKS Żak Ełk  
II rundaRobert LubaszkaTS Gwardia WarszawaJarosław LangnerWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałPaweł KoryckiWTJ WłocławekArtur KejzaKS Polonia Rybnik  
ćwierćfinałMarek WróbelKS Gwardia Bielsko-BiałaWaldemar B±czekGKS Wybrzeże Gdańsk  
ćwierćfinałMarek PisulaKS AZS-AWF WrocławAdam MajWKS Flota Gdynia  
ćwierćfinałGrzegorz LechTS Wisła KrakówRobert LubaszkaTS Gwardia Warszawa  
półfinałPaweł KoryckiWTJ WłocławekMarek WróbelKS Gwardia Bielsko-Biała  
półfinałGrzegorz LechTS Wisła KrakówMarek PisulaKS AZS-AWF Wrocław  
finałPaweł KoryckiWTJ WłocławekGrzegorz LechTS Wisła Kraków  
repasaże - I rundaAndrzej PęcikiewiczTS Wisła KrakówDariusz MazurKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - II rundaArtur KejzaKS Polonia RybnikAndrzej PęcikiewiczTS Wisła Kraków  
repasaże - finałArtur KejzaKS Polonia RybnikWaldemar B±czekGKS Wybrzeże Gdańsk  
o III miejsceArtur KejzaKS Polonia RybnikMarek PisulaKS AZS-AWF Wrocław  

Repasaże II
repasaże - I rundaPaweł SmoliniecAZS AWF GdańskIreneusz WierzbickiPKS WSP Gwardia Szczytno  
repasaże - II rundaPaweł SmoliniecAZS AWF GdańskAdam MajWKS Flota Gdynia  
repasaże - finałRobert LubaszkaTS Gwardia WarszawaPaweł SmoliniecAZS AWF Gdańsk  
o III miejsceRobert LubaszkaTS Gwardia WarszawaMarek WróbelKS Gwardia Bielsko-Biała  

Polityka prywatności Judostat.pl