Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Bydgoszcz, 17-18.02.1995
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 21
Liczba startujących zawodników 32
Liczba walk 43
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki 1973 - 1977
Średnia wieku zawodników 20 lat 80 dni
Średnia wieku medalistów 20 lat 102 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 20 lat 49 dni
Najmłodszy zawodnik Bartłomiej Wieteska (17 lat 62 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Chybczyński (22 lat 41 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (4 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
GKS Olimpia Grudziądz (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Pałac Młodzieży Łódź (7 walk)
GKS Czarni Bytom (7 walk)
WKS Śląsk Wrocław (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Remigiusz Ławniczek
ZKS Gwardia Zielona Góra
2
Dariusz Tabisz
WKS Śląsk Wrocław
3
Mateusz Michałek
TS Piast Cieszyn
3
Dariusz Szarota
GKS Czarni Bytom
5
Maciej Bernasiewicz
WTJ Włocławek
5
Krzysztof Kosiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
7
Rafał Lasiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
7
Marcin Pintara
WKS Gwardia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAndrzej ChabrackiKU AZS WAT WarszawaBogusz WłodarczykTS Wisła Kraków  
I rundaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźWojciech MaczkowskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaHubert ¦wiechGKS Czarni BytomMariusz SikorskiPałac Młodzieży Tarnów  
I rundaRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraWojciech ChybczyńskiGKS Olimpia Grudziądz  
I rundaMariusz CzarnikKS AZS-AWF WrocławBartłomiej WieteskaKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaMarcin PintaraWKS Gwardia WarszawaBartosz KrólakPKS Olimpia Poznań  
I rundaMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekGrzegorz SzpilaPTS Walter Rzeszów  
I rundaKrzysztof MikaKS Polonia RybnikDariusz AndrzejczakWKS Śląsk Wrocław  
I rundaSylwester SpelakTS Wisła KrakówMarek KuchtaGKS Olimpia Grudziądz  
I rundaDariusz SzarotaGKS Czarni BytomPaweł ChybczyńskiAZS AWF Gdańsk  
I rundaDariusz TabiszWKS Śląsk WrocławMaciej MaciejewskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaAndrzej SłotwińskiMKS Żak KielceMaciej MazurkiewiczWKS Śląsk Wrocław  
I rundaMateusz MichałekTS Piast CieszynMarcin BartczakGKS Czarni Bytom  
I rundaMirosław SmolińskiWKS Śląsk WrocławMariusz KleinschmidtMKS Zryw Toruń  
I rundaAdrian WojciechowskiPKS Olimpia PoznańMarcin Pa¶koPTS Walter Rzeszów  
I rundaRafał LasińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźArtur KomarnickiBKS Hetman Białystok  
II rundaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźAndrzej ChabrackiKU AZS WAT Warszawa  
II rundaRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraHubert ¦wiechGKS Czarni Bytom  
II rundaMarcin PintaraWKS Gwardia WarszawaMariusz CzarnikKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekKrzysztof MikaKS Polonia Rybnik  
II rundaDariusz SzarotaGKS Czarni BytomSylwester SpelakTS Wisła Kraków  
II rundaDariusz TabiszWKS Śląsk WrocławAndrzej SłotwińskiMKS Żak Kielce  
II rundaMateusz MichałekTS Piast CieszynMirosław SmolińskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaRafał LasińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźAdrian WojciechowskiPKS Olimpia Poznań  
ćwierćfinałRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  
ćwierćfinałMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekMarcin PintaraWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałDariusz TabiszWKS Śląsk WrocławDariusz SzarotaGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałMateusz MichałekTS Piast CieszynRafał LasińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  
półfinałRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraMaciej BernasiewiczWTJ Włocławek  
półfinałDariusz TabiszWKS Śląsk WrocławMateusz MichałekTS Piast Cieszyn  
finałRemigiusz ŁawniczekZKS Gwardia Zielona GóraDariusz TabiszWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - I rundaHubert ¦wiechGKS Czarni BytomWojciech ChybczyńskiGKS Olimpia Grudziądz  
repasaże - I rundaKrzysztof MikaKS Polonia RybnikGrzegorz SzpilaPTS Walter Rzeszów  
repasaże - II rundaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźHubert ¦wiechGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaMarcin PintaraWKS Gwardia WarszawaKrzysztof MikaKS Polonia Rybnik  
repasaże - finałKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźMarcin PintaraWKS Gwardia Warszawa  
o III miejsceMateusz MichałekTS Piast CieszynKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaciej MaciejewskiGKS Wybrzeże GdańskAndrzej SłotwińskiMKS Żak Kielce  
repasaże - I rundaMirosław SmolińskiWKS Śląsk WrocławMarcin BartczakGKS Czarni Bytom  
repasaże - II rundaDariusz SzarotaGKS Czarni BytomMaciej MaciejewskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaRafał LasińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźMirosław SmolińskiWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałDariusz SzarotaGKS Czarni BytomRafał LasińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  
o III miejsceDariusz SzarotaGKS Czarni BytomMaciej BernasiewiczWTJ Włocławek  

Polityka prywatności Judostat.pl