Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Bydgoszcz, 17-18.02.1995
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -65 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 27
Liczba startujących zawodników 43
Liczba walk 55
Liczba reprezentowanych województw 15
Startujące roczniki 1973 - 1977
Średnia wieku zawodników 19 lat 92 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 252 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 275 dni
Najmłodszy zawodnik Adam Zubrzycki (17 lat 203 dni)
Najstarszy zawodnik Adam Komińczuk (21 lat 125 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WTJ Włocławek (4 zawodników)
OPKS Gwardia Olsztyn (3 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (9 walk)
AKS Strzegom (9 walk)
WTJ Włocławek (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Robert Trędowski
AKS Strzegom
2
Marcin Kania
AKS Strzegom
3
Krzysztof Prus
WKS Śląsk Wrocław
3
Jacek Cyran
GKS Czarni Bytom
5
Michał Czerny
TS Wisła Kraków
5
Sławomir Kropidłowski
GKS Wybrzeże Gdańsk
7
Robert Zaczkiewicz
KS Błękitni Tarnów
7
Maciej Kwiatkowski
WTJ Włocławek

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcin KunikowskiMKS Zryw ŁowiczPiotr SobośMKS Żak Kielce  
I rundaPiotr KubiakGKS Wybrzeże GdańskJarosław CieślarTS Piast Cieszyn  
I rundaMarcin WilkTS Gwardia WarszawaŁukasz PośladaTS Wisła Kraków  
I rundaAdam ZubrzyckiPTS KatowiceBartosz ZielińskiWTJ Włocławek  
I rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynKrzysztof ŁadowskiKS Gwardia Opole  
I rundaPrzemysław LandowskiWKS Śląsk WrocławMaciej PosimKS Resursa Łódź  
I rundaMariusz ZubrzyckiPTS KatowiceJacek KowalskiTS Gwardia Warszawa  
I rundaŁukasz KuczyńskiWTJ WłocławekMariusz TyryłłoOPKS Gwardia Olsztyn  
I rundaSławomir KropidłowskiGKS Wybrzeże GdańskWaldemar MłynarczykAZS AWF Gdańsk  
I rundaMichał CzernyTS Wisła KrakówRafał SteckiGKS Czarni Bytom  
I rundaAdam KomińczukKS AZS-AWF WarszawaRyszard DziuraPTS Walter Rzeszów  
II rundaMaciej KwiatkowskiWTJ WłocławekMarcin KunikowskiMKS Zryw Łowicz  
II rundaSebastian DałekKS Resursa ŁódźPiotr KubiakGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaJacek CyranGKS Czarni BytomMarcin WilkTS Gwardia Warszawa  
II rundaKrzysztof RaczyńskiKS Start CzęstochowaKrzysztof DecowskiULKS Ippon Jarocin  
II rundaRobert TrędowskiAKS StrzegomAdam ZubrzyckiPTS Katowice  
II rundaKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławArtur WyrzykowskiBKS Hetman Białystok  
II rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynJacek ReymanPKS Olimpia Poznań  
II rundaArkadiusz ŻaczekWKS Śląsk WrocławGrzegorz JanuszTS Wisła Kraków  
II rundaPrzemysław LandowskiWKS Śląsk WrocławMichał ŁukasiewiczKS Lublinianka Lublin  
II rundaMarcin KaniaAKS StrzegomMariusz ZubrzyckiPTS Katowice  
II rundaŁukasz KuczyńskiWTJ WłocławekPaweł AdamowiczBKS Hetman Białystok  
II rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówJerzy GajewczykMKS Zryw Toruń  
II rundaSławomir KropidłowskiGKS Wybrzeże GdańskMichał WitkowskiWTJ Włocławek  
II rundaMichał CzernyTS Wisła KrakówTomasz ZalewskiKU AZS WAT Warszawa  
II rundaAdam KomińczukKS AZS-AWF WarszawaMarcin BiałowąsKS AZS AWF Gorzów Wlk.  
II rundaJacek CydzikOPKS Gwardia OlsztynPiotr MoskalPKS WSP Gwardia Szczytno  
III rundaMaciej KwiatkowskiWTJ WłocławekSebastian DałekKS Resursa Łódź  
III rundaJacek CyranGKS Czarni BytomKrzysztof RaczyńskiKS Start Częstochowa  
III rundaRobert TrędowskiAKS StrzegomKrzysztof PrusWKS Śląsk Wrocław  
III rundaArkadiusz ŻaczekWKS Śląsk WrocławTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  
III rundaMarcin KaniaAKS StrzegomPrzemysław LandowskiWKS Śląsk Wrocław  
III rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówŁukasz KuczyńskiWTJ Włocławek  
III rundaSławomir KropidłowskiGKS Wybrzeże GdańskMichał CzernyTS Wisła Kraków  
III rundaAdam KomińczukKS AZS-AWF WarszawaJacek CydzikOPKS Gwardia Olsztyn  
ćwierćfinałJacek CyranGKS Czarni BytomMaciej KwiatkowskiWTJ Włocławek  
ćwierćfinałRobert TrędowskiAKS StrzegomArkadiusz ŻaczekWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałMarcin KaniaAKS StrzegomRobert ZaczkiewiczKS Błękitni Tarnów  
ćwierćfinałSławomir KropidłowskiGKS Wybrzeże GdańskAdam KomińczukKS AZS-AWF Warszawa  
półfinałRobert TrędowskiAKS StrzegomJacek CyranGKS Czarni Bytom  
półfinałMarcin KaniaAKS StrzegomSławomir KropidłowskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
finałRobert TrędowskiAKS StrzegomMarcin KaniaAKS Strzegom  
repasaże - II rundaMarcin WilkTS Gwardia WarszawaKrzysztof RaczyńskiKS Start Częstochowa  
repasaże - II rundaKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławAdam ZubrzyckiPTS Katowice  
repasaże - III rundaMaciej KwiatkowskiWTJ WłocławekMarcin WilkTS Gwardia Warszawa  
repasaże - III rundaKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławArkadiusz ŻaczekWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - finałKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławMaciej KwiatkowskiWTJ Włocławek  
o III miejsceKrzysztof PrusWKS Śląsk WrocławSławomir KropidłowskiGKS Wybrzeże Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - I rundaWaldemar MłynarczykAZS AWF GdańskMichał WitkowskiWTJ Włocławek  
repasaże - II rundaMariusz ZubrzyckiPTS KatowicePrzemysław LandowskiWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - II rundaMichał CzernyTS Wisła KrakówWaldemar MłynarczykAZS AWF Gdańsk  
repasaże - III rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówMariusz ZubrzyckiPTS Katowice  
repasaże - III rundaMichał CzernyTS Wisła KrakówAdam KomińczukKS AZS-AWF Warszawa  
repasaże - finałMichał CzernyTS Wisła KrakówRobert ZaczkiewiczKS Błękitni Tarnów  
o III miejsceJacek CyranGKS Czarni BytomMichał CzernyTS Wisła Kraków  

Polityka prywatności Judostat.pl