Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Bydgoszcz, 17-18.02.1995
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -71 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 29
Liczba startujących zawodników 42
Liczba walk 55
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki 1973 - 1977
Średnia wieku zawodników 19 lat 142 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 249 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 134 dni
Najmłodszy zawodnik Tomasz Żyło (17 lat 207 dni)
Najstarszy zawodnik Jarosław Lewak (22 lat 20 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS-AWF Wrocław (4 zawodników)
WKS Śląsk Wrocław (4 zawodników)
AZS AWF Gdańsk (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (9 walk)
TS Wisła Kraków (7 walk)
PTS Walter Rzeszów (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Rafał Kozielewski
WKS Śląsk Wrocław
2
Michał Mietliński
KS AZS-AWF Wrocław
3
Mariusz Dziura
PTS Walter Rzeszów
3
Michał Rzeszutek
KS Polonia Rybnik
5
Jan Drabowicz
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Marcin Stolat
TS Wisła Kraków
7
Piotr Rudkowski
TS Wisła Kraków
7
Arkadiusz Musiał
KS Gwardia Bielsko-Biała

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTomasz ŻyłoOPKS Gwardia OlsztynMariusz FajferAKS Strzegom  
I rundaKrzysztof KubiakGKS Wybrzeże GdańskJarosław LewakWKS Gwardia Warszawa  
I rundaTomasz KwiatkowskiMKS Zryw ToruńMichał ZelekMKS Żak Kielce  
I rundaMarcin StolatTS Wisła KrakówMirosław PęcakPałac Młodzieży Tarnów  
I rundaKrzysztof ŻurawskiWKS Śląsk WrocławRobert SkrzesińskiPTS Katowice  
I rundaJan DrabowiczGKS Wybrzeże GdańskMaciej HewelkeMKS Zryw Toruń  
I rundaDominik CyranKS Start CzęstochowaMarcin PióroAZS AWF Gdańsk  
I rundaKrzysztof ZarembaPKS Olimpia PoznańAndrzej JazurekKS Start Radom  
I rundaJacek UrbańskiKKS Hejnał KętyZbigniew ZalewskiGKS Błękitni Kielce  
I rundaKrzysztof PlewniaGKS Czarni BytomRafał StachowiakZKS Gwardia Zielona Góra  
II rundaMichał MietlińskiKS AZS-AWF WrocławTomasz ŻyłoOPKS Gwardia Olsztyn  
II rundaDawid KrzyżanowskiWKS Śląsk WrocławKrzysztof KubiakGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaTomasz KwiatkowskiMKS Zryw ToruńTomasz SkładowskiKS Gwardia Koszalin  
II rundaMariusz DziuraPTS Walter RzeszówAndrzej MarciniakKŚ AZS Gliwice  
II rundaMarcin StolatTS Wisła KrakówRafał KrajewskiKS Start Radom  
II rundaMaciej KostrzewskiWTJ WłocławekMaciej MajchrzakPKS Olimpia Poznań  
II rundaArkadiusz MusiałKS Gwardia Bielsko-BiałaKrzysztof ŻurawskiWKS Śląsk Wrocław  
II rundaDariusz PrzybylskiAZS AWF GdańskTomasz MańkoKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaJan DrabowiczGKS Wybrzeże GdańskMariusz LipińskiPKS WSP Gwardia Szczytno  
II rundaDominik CyranKS Start CzęstochowaJarosław Ma¶lińskiKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówKrzysztof ZarembaPKS Olimpia Poznań  
II rundaTomasz PietrewiczWKS Śląsk WrocławSławomir BokKS Gwardia Koszalin  
II rundaRafał WróblewskiMMKS Jutrzenka PłockJacek UrbańskiKKS Hejnał Kęty  
II rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławPaweł FilipiakMKS Pałuczanka Żnin  
II rundaKrzysztof PlewniaGKS Czarni BytomWojciech WalczakKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaMichał RzeszutekKS Polonia RybnikIreneusz SujeckiKU AZS WAT Warszawa  
III rundaMichał MietlińskiKS AZS-AWF WrocławDawid KrzyżanowskiWKS Śląsk Wrocław  
III rundaMariusz DziuraPTS Walter RzeszówTomasz KwiatkowskiMKS Zryw Toruń  
III rundaMarcin StolatTS Wisła KrakówMaciej KostrzewskiWTJ Włocławek  
III rundaArkadiusz MusiałKS Gwardia Bielsko-BiałaDariusz PrzybylskiAZS AWF Gdańsk  
III rundaJan DrabowiczGKS Wybrzeże GdańskDominik CyranKS Start Częstochowa  
III rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówTomasz PietrewiczWKS Śląsk Wrocław  
III rundaRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławRafał WróblewskiMMKS Jutrzenka Płock  
III rundaMichał RzeszutekKS Polonia RybnikKrzysztof PlewniaGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałMichał MietlińskiKS AZS-AWF WrocławMariusz DziuraPTS Walter Rzeszów  
ćwierćfinałMarcin StolatTS Wisła KrakówArkadiusz MusiałKS Gwardia Bielsko-Biała  
ćwierćfinałJan DrabowiczGKS Wybrzeże GdańskPiotr RudkowskiTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławMichał RzeszutekKS Polonia Rybnik  
półfinałMichał MietlińskiKS AZS-AWF WrocławMarcin StolatTS Wisła Kraków  
półfinałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławJan DrabowiczGKS Wybrzeże Gdańsk  
finałRafał KozielewskiWKS Śląsk WrocławMichał MietlińskiKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - I rundaMirosław PęcakPałac Młodzieży TarnówRafał KrajewskiKS Start Radom  
repasaże - II rundaDawid KrzyżanowskiWKS Śląsk WrocławTomasz ŻyłoOPKS Gwardia Olsztyn  
repasaże - II rundaMirosław PęcakPałac Młodzieży TarnówMaciej KostrzewskiWTJ Włocławek  
repasaże - III rundaMariusz DziuraPTS Walter RzeszówDawid KrzyżanowskiWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - III rundaArkadiusz MusiałKS Gwardia Bielsko-BiałaMirosław PęcakPałac Młodzieży Tarnów  
repasaże - finałMariusz DziuraPTS Walter RzeszówArkadiusz MusiałKS Gwardia Bielsko-Biała  
o III miejsceMariusz DziuraPTS Walter RzeszówJan DrabowiczGKS Wybrzeże Gdańsk  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaciej HewelkeMKS Zryw ToruńMariusz LipińskiPKS WSP Gwardia Szczytno  
repasaże - II rundaDominik CyranKS Start CzęstochowaMaciej HewelkeMKS Zryw Toruń  
repasaże - II rundaRafał WróblewskiMMKS Jutrzenka PłockPaweł FilipiakMKS Pałuczanka Żnin  
repasaże - III rundaPiotr RudkowskiTS Wisła KrakówDominik CyranKS Start Częstochowa  
repasaże - III rundaMichał RzeszutekKS Polonia RybnikRafał WróblewskiMMKS Jutrzenka Płock  
repasaże - finałMichał RzeszutekKS Polonia RybnikPiotr RudkowskiTS Wisła Kraków  
o III miejsceMichał RzeszutekKS Polonia RybnikMarcin StolatTS Wisła Kraków  

Polityka prywatności Judostat.pl