Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bielsko-Biała, 17-18.09.1994
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -61 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 20
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1977 - 1978
Średnia wieku zawodników 16 lat 327 dni
Średnia wieku medalistów 17 lat 260 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 327 dni
Najmłodszy zawodnik Agnieszka Denys (16 lat 29 dni)
Najstarszy zawodnik Ewa Iwańska (17 lat 260 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Zryw Toruń (2 zawodników)
KS Gwardia Bielsko-Biała (2 zawodników)
Z¦ AZS Opole (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Zryw Toruń (4 walk)
MLKS Widok Skierniewice (4 walk)
KS Gwardia Bielsko-Biała (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Ewa Iwańska
MKS Zryw Toruń
2
Katarzyna Kinas
RTS Radom
3
Barbara Byrdy
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Dorota Kondraciuk
KS Gryf Słupsk
5
Monika Stryczek
MLKS Widok Skierniewice
5
Katarzyna ¦wi±tkiewicz
Z¦ AZS Opole
7
Agnieszka Denys
KS Lublinianka Lublin
7
Magdalena Tatarczuch
MKS CM Jordan Kraków

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaIwona BuzukPTS SiedlceIda BrzezińskaKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaMonika StryczekMLKS Widok SkierniewiceAnna Wi¶niewskaKS Gwardia Opole  
I rundaKatarzyna ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleAgnieszka DenysKS Lublinianka Lublin  
I rundaAleksandra OchmańskaTS Gwardia WarszawaAleksandra ZasadaWTJ Włocławek  
I rundaBarbara ByrdyKS Gwardia Bielsko-BiałaJustyna OlesiakAZS OŚ Poznań  
I rundaMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan KrakówAnna ŁapińskaKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaKatarzyna KinasRTS RadomIwona BuzukPTS Siedlce  
II rundaMonika StryczekMLKS Widok SkierniewiceIzabela EllwardMKS Zryw Toruń  
II rundaKatarzyna ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleElżbieta KogutKKS Hejnał Kęty  
II rundaAgnieszka BobikKS AZS AWF Gorzów Wlk.Marta ZydelKS Gwardia Piła  
II rundaAleksandra OchmańskaTS Gwardia WarszawaMonika SzczepanikPałac Młodzieży Tarnów  
II rundaEwa IwańskaMKS Zryw ToruńBarbara ByrdyKS Gwardia Bielsko-Biała  
II rundaDorota KondraciukKS Gryf SłupskMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan Kraków  
II rundaIzabela GozdurRKS Radomiak RadomKamila MichnoOPKS Gwardia Olsztyn  
ćwierćfinałKatarzyna KinasRTS RadomMonika StryczekMLKS Widok Skierniewice  
ćwierćfinałKatarzyna ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleAgnieszka BobikKS AZS AWF Gorzów Wlk.  
ćwierćfinałEwa IwańskaMKS Zryw ToruńAleksandra OchmańskaTS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałDorota KondraciukKS Gryf SłupskIzabela GozdurRKS Radomiak Radom  
półfinałKatarzyna KinasRTS RadomKatarzyna ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS Opole  
półfinałEwa IwańskaMKS Zryw ToruńDorota KondraciukKS Gryf Słupsk  
finałEwa IwańskaMKS Zryw ToruńKatarzyna KinasRTS Radom  
repasaże - I rundaAgnieszka DenysKS Lublinianka LublinElżbieta KogutKKS Hejnał Kęty  
repasaże - II rundaMonika StryczekMLKS Widok SkierniewiceIwona BuzukPTS Siedlce  
repasaże - II rundaAgnieszka DenysKS Lublinianka LublinAgnieszka BobikKS AZS AWF Gorzów Wlk.  
repasaże - finałMonika StryczekMLKS Widok SkierniewiceAgnieszka DenysKS Lublinianka Lublin  
o III miejsceDorota KondraciukKS Gryf SłupskMonika StryczekMLKS Widok Skierniewice  

Repasaże II
repasaże - II rundaBarbara ByrdyKS Gwardia Bielsko-BiałaAleksandra OchmańskaTS Gwardia Warszawa  
repasaże - II rundaMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan KrakówIzabela GozdurRKS Radomiak Radom  
repasaże - finałBarbara ByrdyKS Gwardia Bielsko-BiałaMagdalena TatarczuchMKS CM Jordan Kraków  
o III miejsceBarbara ByrdyKS Gwardia Bielsko-BiałaKatarzyna ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS Opole  

Polityka prywatności Judostat.pl