Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Radom, 16-17.10.1993
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -56 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -56 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 20
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 36
Liczba reprezentowanych województw 13
Startujące roczniki 1977 - 1977
Średnia wieku zawodników 16 lat 178 dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik Magdalena Pokorczak (16 lat 178 dni)
Najstarszy zawodnik Magdalena Pokorczak (16 lat 178 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Lublinianka Lublin (3 zawodników)
KS Gwardia Koszalin (2 zawodników)
AKS Strzegom (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Lublinianka Lublin (8 walk)
AKS Strzegom (6 walk)
Z¦ AZS Opole (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Beata Kucharzewska
Z¦ AZS Opole
2
Aneta Stryjek
AKS Strzegom
3
Agnieszka Kupraszewicz
BKS Hetman Białystok
3
Beata Czerniakowska
KS Lublinianka Lublin
5
Monika Puławska
GKS Czarni Bytom
5
Magdalena Baleja
MKS Zryw Łowicz
7
Sylwia Adamowska
KS Lublinianka Lublin
7
Izabela Wardaszko
AKS Strzegom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleMonika SzczepanikPałac Młodzieży Tarnów  
I rundaAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokMonika KozakiewiczKS Gwardia Koszalin  
I rundaKatarzyna CzarneckaKSZO Ostrowiec Św.Ida BrzezińskaKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaEwelina FlorczakMKS Pałac Młodzieży ŁódźEwa CejnoMOS Zatoka Braniewo  
I rundaIzabela WardaszkoAKS StrzegomEliza StożekMKS CM Jordan Kraków  
I rundaBeata CzerniakowskaKS Lublinianka LublinIzabela SadowniczaBKS Hetman Białystok  
I rundaMonika MichałowskaKS Gryf SłupskKatarzyna JanusZ¦ AZS Opole  
I rundaMonika PuławskaGKS Czarni BytomMagdalena PokorczakKS Gwardia Opole  
I rundaAneta StryjekAKS StrzegomJustyna MakowskaWKS Śląsk Wrocław  
I rundaSylwia AdamowskaKS Lublinianka LublinIwona Da¶koKU AZS WAT Warszawa  
II rundaBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman Białystok  
II rundaJoanna FurmaniakAZS OŚ PoznańKatarzyna CzarneckaKSZO Ostrowiec Św.  
II rundaEwelina FlorczakMKS Pałac Młodzieży ŁódźMałgorzata WójcikKS Lublinianka Lublin  
II rundaMagdalena BalejaMKS Zryw ŁowiczIzabela WardaszkoAKS Strzegom  
II rundaBeata CzerniakowskaKS Lublinianka LublinMonika MichałowskaKS Gryf Słupsk  
II rundaMonika PuławskaGKS Czarni BytomAnna GrabowskaMKS Orkan Sochaczew  
II rundaAneta StryjekAKS StrzegomAnna WirakKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaSylwia AdamowskaKS Lublinianka LublinMonika CiołekKS Gwardia Koszalin  
ćwierćfinałBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleJoanna FurmaniakAZS OŚ Poznań  
ćwierćfinałMagdalena BalejaMKS Zryw ŁowiczEwelina FlorczakMKS Pałac Młodzieży Łódź  
ćwierćfinałMonika PuławskaGKS Czarni BytomBeata CzerniakowskaKS Lublinianka Lublin  
ćwierćfinałAneta StryjekAKS StrzegomSylwia AdamowskaKS Lublinianka Lublin  
półfinałBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleMagdalena BalejaMKS Zryw Łowicz  
półfinałAneta StryjekAKS StrzegomMonika PuławskaGKS Czarni Bytom  
finałBeata KucharzewskaZ¦ AZS OpoleAneta StryjekAKS Strzegom  
repasaże - I rundaAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokMonika SzczepanikPałac Młodzieży Tarnów  
repasaże - II rundaAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokJoanna FurmaniakAZS OŚ Poznań  
repasaże - II rundaIzabela WardaszkoAKS StrzegomEwelina FlorczakMKS Pałac Młodzieży Łódź  
repasaże - finałAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokIzabela WardaszkoAKS Strzegom  
o III miejsceAgnieszka KupraszewiczBKS Hetman BiałystokMonika PuławskaGKS Czarni Bytom  

Repasaże II
repasaże - I rundaMagdalena PokorczakKS Gwardia OpoleAnna GrabowskaMKS Orkan Sochaczew  
repasaże - I rundaAnna WirakKS AZS-AWF WrocławJustyna MakowskaWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - II rundaBeata CzerniakowskaKS Lublinianka LublinMagdalena PokorczakKS Gwardia Opole  
repasaże - II rundaSylwia AdamowskaKS Lublinianka LublinAnna WirakKS AZS-AWF Wrocław  
repasaże - finałBeata CzerniakowskaKS Lublinianka LublinSylwia AdamowskaKS Lublinianka Lublin  
o III miejsceBeata CzerniakowskaKS Lublinianka LublinMagdalena BalejaMKS Zryw Łowicz  

Polityka prywatności Judostat.pl