Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Włocławek, 29-30.05.1993
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg

kategoria: -53 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 34
Liczba reprezentowanych województw 13
Startujące roczniki 1976 - 1978
Średnia wieku zawodników 15 lat 328 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 184 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 38 dni
Najmłodszy zawodnik Adam Zajkowski (15 lat 111 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Krajewski (16 lat 236 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników PKS Olimpia Poznań (3 zawodników)
KS AZS-AWF Warszawa (2 zawodników)
PTS Walter Rzeszów (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WTJ Włocławek (7 walk)
PTS Walter Rzeszów (4 walk)
GKS Czarni Bytom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maciej Bernasiewicz
WTJ Włocławek
2
Bartosz Zieliński
WTJ Włocławek
3
Hubert ¦wiech
GKS Czarni Bytom
3
Tomasz Krajewski
OPKS Gwardia Olsztyn
5
Adam Zajkowski
KS AZS-AWF Warszawa
5
Mariusz Sikorski
Pałac Młodzieży Tarnów
7
Przemysław Machej
TS Piast Cieszyn
7
Krzysztof Ogórek
KS Lublinianka Lublin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcin Pa¶koPTS Walter RzeszówMarcin KrzemińskiKS Błękitni Tarnów  
I rundaHubert ¦wiechGKS Czarni BytomGrzegorz WawrzynkiewiczPKS Olimpia Poznań  
I rundaKrzysztof OgórekKS Lublinianka LublinMarek ChacińskiAKS Strzegom  
I rundaTomasz SkładowskiKS Gwardia KoszalinPaweł ¦lubowskiKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynTomasz KuraszkiewiczUKJ Legion Zamość  
I rundaMichał GałkowskiMKS Judo ChełmMarcin WilińskiKS Gwardia Koszalin  
I rundaMariusz SikorskiPałac Młodzieży TarnówPrzemysław MachejTS Piast Cieszyn  
I rundaAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  
I rundaBartłomiej GrendysPTS Walter RzeszówAdam UrbanKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaHubert ¦wiechGKS Czarni BytomMarcin Pa¶koPTS Walter Rzeszów  
II rundaKrzysztof OgórekKS Lublinianka LublinMarek KuchtaGKS Olimpia Grudziądz  
II rundaTomasz SkładowskiKS Gwardia KoszalinPiotr KubiakGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  
II rundaMichał GałkowskiMKS Judo ChełmRyszard AndrzejewskiPKS Olimpia Poznań  
II rundaMariusz SikorskiPałac Młodzieży TarnówTomasz AmbroziakPKS Olimpia Poznań  
II rundaBartosz ZielińskiWTJ WłocławekAdam ZajkowskiKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaBartłomiej GrendysPTS Walter RzeszówGrzegorz BiegańskiKS AZS AWF Gorzów Wlk.  
ćwierćfinałHubert ¦wiechGKS Czarni BytomKrzysztof OgórekKS Lublinianka Lublin  
ćwierćfinałMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekTomasz SkładowskiKS Gwardia Koszalin  
ćwierćfinałMariusz SikorskiPałac Młodzieży TarnówMichał GałkowskiMKS Judo Chełm  
ćwierćfinałBartosz ZielińskiWTJ WłocławekBartłomiej GrendysPTS Walter Rzeszów  
półfinałMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekHubert ¦wiechGKS Czarni Bytom  
półfinałBartosz ZielińskiWTJ WłocławekMariusz SikorskiPałac Młodzieży Tarnów  
finałMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekBartosz ZielińskiWTJ Włocławek  
repasaże - I rundaMarcin Pa¶koPTS Walter RzeszówGrzegorz WawrzynkiewiczPKS Olimpia Poznań  
repasaże - II rundaKrzysztof OgórekKS Lublinianka LublinMarcin Pa¶koPTS Walter Rzeszów  
repasaże - II rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynTomasz SkładowskiKS Gwardia Koszalin  
repasaże - finałTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynKrzysztof OgórekKS Lublinianka Lublin  
o III miejsceTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynMariusz SikorskiPałac Młodzieży Tarnów  

Repasaże II
repasaże - I rundaPrzemysław MachejTS Piast CieszynTomasz AmbroziakPKS Olimpia Poznań  
repasaże - II rundaPrzemysław MachejTS Piast CieszynMichał GałkowskiMKS Judo Chełm  
repasaże - II rundaAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaBartłomiej GrendysPTS Walter Rzeszów  
repasaże - finałAdam ZajkowskiKS AZS-AWF WarszawaPrzemysław MachejTS Piast Cieszyn  
o III miejsceHubert ¦wiechGKS Czarni BytomAdam ZajkowskiKS AZS-AWF Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl