Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Wrocław, 06-07.06.1992
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -53 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 21
Liczba startujących zawodników 28
Liczba walk 38
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1975 - 1977
Średnia wieku zawodników 15 lat 168 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 45 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 45 dni
Najmłodszy zawodnik Bartłomiej Wach (14 lat 247 dni)
Najstarszy zawodnik Mirosław Zantara (16 lat 301 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
BKS Hetman Białystok (2 zawodników)
WTJ Włocławek (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk PKS Olimpia Poznań (6 walk)
WKS Gwardia Warszawa (5 walk)
KS Gwardia Koszalin (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Adrian Wojciechowski
PKS Olimpia Poznań
2
Bartosz Kosim
WKS Gwardia Warszawa
3
Tomasz Składowski
KS Gwardia Koszalin
3
Robert Zaczkiewicz
KS Błękitni Tarnów
5
Bartosz Królak
ULKS Ippon Jarocin
5
Krzysztof Kosiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
7
Sławomir B±k
KS Gwardia Koszalin
7
Dariusz Andrzejczak
KS Gwardia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówGrzegorz SitkowskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
I rundaŁukasz KuczyńskiWTJ WłocławekJacek RusinekWKS Śląsk Wrocław  
I rundaPiotr BeczekGKS Czarni BytomKrzysztof OgórekKS Lublinianka Lublin  
I rundaPaweł AdamowiczBKS Hetman BiałystokAdam ZubrzyckiPTS Katowice  
I rundaAdrian WojciechowskiPKS Olimpia PoznańMarcin KapralskiMKS Juvenia Wrocław  
I rundaMirosław ZantaraWKS Gwardia WarszawaBartłomiej WachUKJ Legion Zamość  
I rundaMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekAdam UrbanKS AZS-AWF Wrocław  
I rundaRobert SkóraPTS SiedlceHubert ¦wiechGKS Czarni Bytom  
I rundaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźKrzysztof BogunaKKS Hejnał Kęty  
I rundaTomasz AmbroziakPKS Olimpia PoznańTomasz PastrewiczWKS Śląsk Wrocław  
I rundaBartosz KosimWKS Gwardia WarszawaMaciej M±draszekKS Arkonia Szczecin  
I rundaDariusz AndrzejczakKS Gwardia WrocławArtur KomarnickiBKS Hetman Białystok  
II rundaRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówŁukasz KuczyńskiWTJ Włocławek  
II rundaBartosz KrólakULKS Ippon JarocinPiotr BeczekGKS Czarni Bytom  
II rundaAdrian WojciechowskiPKS Olimpia PoznańPaweł AdamowiczBKS Hetman Białystok  
II rundaSławomir B±kKS Gwardia KoszalinMirosław ZantaraWKS Gwardia Warszawa  
II rundaMaciej BernasiewiczWTJ WłocławekRobert SkóraPTS Siedlce  
II rundaTomasz SkładowskiKS Gwardia KoszalinKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  
II rundaBartosz KosimWKS Gwardia WarszawaTomasz AmbroziakPKS Olimpia Poznań  
II rundaDariusz AndrzejczakKS Gwardia WrocławMarek PiszczekTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówBartosz KrólakULKS Ippon Jarocin  
ćwierćfinałAdrian WojciechowskiPKS Olimpia PoznańSławomir B±kKS Gwardia Koszalin  
ćwierćfinałTomasz SkładowskiKS Gwardia KoszalinMaciej BernasiewiczWTJ Włocławek  
ćwierćfinałBartosz KosimWKS Gwardia WarszawaDariusz AndrzejczakKS Gwardia Wrocław  
półfinałAdrian WojciechowskiPKS Olimpia PoznańRobert ZaczkiewiczKS Błękitni Tarnów  
półfinałBartosz KosimWKS Gwardia WarszawaTomasz SkładowskiKS Gwardia Koszalin  
finałAdrian WojciechowskiPKS Olimpia PoznańBartosz KosimWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - I rundaŁukasz KuczyńskiWTJ WłocławekGrzegorz SitkowskiGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - I rundaPaweł AdamowiczBKS Hetman BiałystokMarcin KapralskiMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - II rundaBartosz KrólakULKS Ippon JarocinŁukasz KuczyńskiWTJ Włocławek  
repasaże - II rundaSławomir B±kKS Gwardia KoszalinPaweł AdamowiczBKS Hetman Białystok  
repasaże - finałBartosz KrólakULKS Ippon JarocinSławomir B±kKS Gwardia Koszalin  
o III miejsceTomasz SkładowskiKS Gwardia KoszalinBartosz KrólakULKS Ippon Jarocin  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaciej M±draszekKS Arkonia SzczecinTomasz AmbroziakPKS Olimpia Poznań  
repasaże - II rundaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźMaciej BernasiewiczWTJ Włocławek  
repasaże - II rundaDariusz AndrzejczakKS Gwardia WrocławMaciej M±draszekKS Arkonia Szczecin  
repasaże - finałKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźDariusz AndrzejczakKS Gwardia Wrocław  
o III miejsceRobert ZaczkiewiczKS Błękitni TarnówKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  

Polityka prywatności Judostat.pl