Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Gdańsk, 11-12.04.1992
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg -95 kg +95 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (22 lat 105 dni)
Najstarszy zawodnik (22 lat 105 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Gwardia Warszawa (3 zawodników)
PTS Siedlce (2 zawodników)
Z¦ AZS Opole (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Gwardia Warszawa (7 walk)
Z¦ AZS Opole (7 walk)
PTS Siedlce (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jolanta Adamczyk
WKS Gwardia Warszawa
2
Jolanta Lewczak
Z¦ AZS Opole
3
Monika ¦wi±tkiewicz
Z¦ AZS Opole
3
Iwona Stefaniuk
PTS Siedlce
5
Monika Adamczuk
WKS Gwardia Warszawa
5
Monika Łebek
UKJ Orzeł Warszawa
7
Radosława Ziarno
KS Lublinianka Lublin
7
Ewa Majchrzak-kreft
KS Gwardia Koszalin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaEwa Majchrzak-kreftKS Gwardia KoszalinBeata WojciechowskaPTS Siedlce  
I rundaDorota PorenczukAKS StrzegomKatarzyna SobczykKS Gryf Słupsk  
I rundaRenata KasprzakKS AZS-AWF WrocławAnna GrabowskaMKS VIS Skierniewice  
I rundaIzabela JamnikKS Gwardia OpoleJoanna SzymańskaUnia Concordia Piotrków Trybunalski  
II rundaMonika ŁebekUKJ Orzeł WarszawaEwa Majchrzak-kreftKS Gwardia Koszalin  
II rundaMałgorzata BassaKS Lublinianka LublinAnna UdyczWKS Gwardia Warszawa  
II rundaMonika AdamczukWKS Gwardia WarszawaDorota PorenczukAKS Strzegom  
II rundaJolanta LewczakZ¦ AZS OpoleAnna WiktorowiczKS AZS-AWF Warszawa  
II rundaLucyna GołuchowskaAZS AWF GdańskRenata KasprzakKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaIwona StefaniukPTS SiedlceRadosława ZiarnoKS Lublinianka Lublin  
II rundaMonika ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleIzabela JamnikKS Gwardia Opole  
II rundaJolanta AdamczykWKS Gwardia WarszawaKatarzyna JackowskaAZS OŚ Poznań  
ćwierćfinałMonika ŁebekUKJ Orzeł WarszawaMałgorzata BassaKS Lublinianka Lublin  
ćwierćfinałJolanta LewczakZ¦ AZS OpoleMonika AdamczukWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałIwona StefaniukPTS SiedlceLucyna GołuchowskaAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałJolanta AdamczykWKS Gwardia WarszawaMonika ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS Opole  
półfinałJolanta LewczakZ¦ AZS OpoleMonika ŁebekUKJ Orzeł Warszawa  
półfinałJolanta AdamczykWKS Gwardia WarszawaIwona StefaniukPTS Siedlce  
finałJolanta AdamczykWKS Gwardia WarszawaJolanta LewczakZ¦ AZS Opole  
repasaże - II rundaEwa Majchrzak-kreftKS Gwardia KoszalinMałgorzata BassaKS Lublinianka Lublin  
repasaże - II rundaMonika AdamczukWKS Gwardia WarszawaAnna WiktorowiczKS AZS-AWF Warszawa  
repasaże - finałMonika AdamczukWKS Gwardia WarszawaEwa Majchrzak-kreftKS Gwardia Koszalin  
o III miejsceIwona StefaniukPTS SiedlceMonika AdamczukWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - II rundaRadosława ZiarnoKS Lublinianka LublinLucyna GołuchowskaAZS AWF Gdańsk  
repasaże - II rundaMonika ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleKatarzyna JackowskaAZS OŚ Poznań  
repasaże - finałMonika ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleRadosława ZiarnoKS Lublinianka Lublin  
o III miejsceMonika ¦wi±tkiewiczZ¦ AZS OpoleMonika ŁebekUKJ Orzeł Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl