Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Poznań, 01-04.05.1991
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -53 kg -57 kg -62 kg -68 kg -75 kg -83 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -72 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (21 lat 124 dni)
Najstarszy zawodnik (21 lat 124 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Orzeł Warszawa (2 zawodników)
KS Start Radom (2 zawodników)
KS Polonia Rybnik (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Orzeł Warszawa (4 walk)
KS Start Radom (3 walk)
KS Polonia Rybnik (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Agnieszka Cis
KS Polonia Rybnik
2
Katarzyna Jaworska
GKS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój
3
Marlena Wrocławska
MKS Zryw Łowicz
3
Małgorzata Jankowska
UKJ Orzeł Warszawa
5
Anna Szraga
KS Gwardia Koszalin
5
Aleksandra Kosmynina
KS Start Radom
7
Justyna Rogala
KS Start Radom
7
Kamila Olek
GKS Olimpia Grudziądz

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMałgorzata JankowskaUKJ Orzeł WarszawaHonorata PawlaczykUnia Swarzędz10:0  
I rundaMarlena WrocławskaMKS Zryw ŁowiczJoanna PacanKS Gryf Słupsk10:0  
I rundaJustyna RogalaKS Start RadomJoanna SkibaAKS Strzegom5:0  
I rundaAleksandra KosmyninaKS Start RadomMarta KowalskaUKJ Orzeł Warszawa10:0  
I rundaAnna SzragaKS Gwardia KoszalinSylwia CiesielskaMKS Zryw Włocławek10:0  
ćwierćfinałMarlena WrocławskaMKS Zryw ŁowiczMałgorzata JankowskaUKJ Orzeł Warszawa10:0  
ćwierćfinałKatarzyna JaworskaGKS Jastrzębie Jastrzębie-ZdrójJustyna RogalaKS Start Radom10:0  
ćwierćfinałAgnieszka CisKS Polonia RybnikAleksandra KosmyninaKS Start Radom  
ćwierćfinałAnna SzragaKS Gwardia KoszalinKamila OlekGKS Olimpia Grudziądz5:0  
półfinałKatarzyna JaworskaGKS Jastrzębie Jastrzębie-ZdrójMarlena WrocławskaMKS Zryw Łowicz10:0  
półfinałAgnieszka CisKS Polonia RybnikAnna SzragaKS Gwardia Koszalin7:0  
finałAgnieszka CisKS Polonia RybnikKatarzyna JaworskaGKS Jastrzębie Jastrzębie-Zdrój  
repasaże - I rundaMałgorzata JankowskaUKJ Orzeł WarszawaJoanna PacanKS Gryf Słupsk10:0  
repasaże - finałMałgorzata JankowskaUKJ Orzeł WarszawaJustyna RogalaKS Start Radom10:0  
o III miejsceMałgorzata JankowskaUKJ Orzeł WarszawaAnna SzragaKS Gwardia Koszalin10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaKamila OlekGKS Olimpia GrudziądzSylwia CiesielskaMKS Zryw Włocławek10:0  
repasaże - finałAleksandra KosmyninaKS Start RadomKamila OlekGKS Olimpia Grudziądz10:0  
o III miejsceMarlena WrocławskaMKS Zryw ŁowiczAleksandra KosmyninaKS Start Radom10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl