Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Koszalin, 04-05.05.1990
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg +66 kg

kategoria: -48 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (20 lat 127 dni)
Najstarszy zawodnik (20 lat 127 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UWKS Polonia Jelenia Góra (2 zawodników)
MKS VIS Skierniewice (2 zawodników)
KS AZS AWF Gorzów Wlk. (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UWKS Polonia Jelenia Góra (7 walk)
MKS VIS Skierniewice (6 walk)
KS Budowlani Sosnowiec (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Aneta Przybysz
MKS VIS Skierniewice
2
Żaneta Ludwicka
KS AZS-AWF Wrocław
3
Joanna Pawlik
KS Budowlani Sosnowiec
3
Ewa ¦liwińska
UWKS Polonia Jelenia Góra
5
Żaneta Karkucińska
MKS VIS Skierniewice
5
Katarzyna Zańczak
UWKS Polonia Jelenia Góra
7
Magdalena Tatarczuch
MKS Pałac Młodzieży Kraków
7
Agnieszka Kupraszewicz
BKS Gwardia Białystok

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaEwa ¦liwińskaUWKS Polonia Jelenia GóraJoanna WronaPałac Młodzieży Tarnów10:0  
I rundaKatarzyna BajonMKS Żak KielceAgata WolskaKS AZS AWF Gorzów Wlk.3:0  
I rundaŻaneta LudwickaKS AZS-AWF WrocławIwona MałkowskaGKS Olimpia Grudziądz10:0  
II rundaEwa ¦liwińskaUWKS Polonia Jelenia GóraKlaudia MurawskaMKS Pułtusk10:0  
II rundaAgnieszka KupraszewiczBKS Gwardia BiałystokMonika NadolnaZKS Elana Toruń1:0  
II rundaJoanna PawlikKS Budowlani SosnowiecKatarzyna BajonMKS Żak Kielce10:0  
II rundaAneta PrzybyszMKS VIS SkierniewiceMonika KozakiewiczKS Gwardia Koszalin10:0  
II rundaŻaneta LudwickaKS AZS-AWF WrocławAgata TraczykowskaMMKS Jutrzenka Płock10:0  
II rundaMagdalena TatarczuchMKS Pałac Młodzieży KrakówBeata MarciniakAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaKatarzyna ZańczakUWKS Polonia Jelenia GóraMirella MarkuszewskaKS Gwardia Opole10:0  
II rundaŻaneta KarkucińskaMKS VIS SkierniewiceWioletta SosnowskaMKS Narew Łapy10:0  
ćwierćfinałEwa ¦liwińskaUWKS Polonia Jelenia GóraAgnieszka KupraszewiczBKS Gwardia Białystok5:0  
ćwierćfinałAneta PrzybyszMKS VIS SkierniewiceJoanna PawlikKS Budowlani Sosnowiec10:0  
ćwierćfinałŻaneta LudwickaKS AZS-AWF WrocławMagdalena TatarczuchMKS Pałac Młodzieży Kraków10:0  
ćwierćfinałŻaneta KarkucińskaMKS VIS SkierniewiceKatarzyna ZańczakUWKS Polonia Jelenia Góra3:0  
półfinałAneta PrzybyszMKS VIS SkierniewiceEwa ¦liwińskaUWKS Polonia Jelenia Góra10:0  
półfinałŻaneta LudwickaKS AZS-AWF WrocławŻaneta KarkucińskaMKS VIS Skierniewice10:0  
finałAneta PrzybyszMKS VIS SkierniewiceŻaneta LudwickaKS AZS-AWF Wrocław10:0  
repasaże - I rundaKlaudia MurawskaMKS PułtuskJoanna WronaPałac Młodzieży Tarnów10:0  
repasaże - II rundaAgnieszka KupraszewiczBKS Gwardia BiałystokKlaudia MurawskaMKS Pułtusk10:0  
repasaże - II rundaJoanna PawlikKS Budowlani SosnowiecMonika KozakiewiczKS Gwardia Koszalin5:0  
repasaże - finałJoanna PawlikKS Budowlani SosnowiecAgnieszka KupraszewiczBKS Gwardia Białystok5:0  
o III miejsceJoanna PawlikKS Budowlani SosnowiecŻaneta KarkucińskaMKS VIS Skierniewice10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAgata TraczykowskaMMKS Jutrzenka PłockIwona MałkowskaGKS Olimpia Grudziądz1:0  
repasaże - II rundaMagdalena TatarczuchMKS Pałac Młodzieży KrakówAgata TraczykowskaMMKS Jutrzenka Płock7:0  
repasaże - II rundaKatarzyna ZańczakUWKS Polonia Jelenia GóraWioletta SosnowskaMKS Narew Łapy7:0  
repasaże - finałKatarzyna ZańczakUWKS Polonia Jelenia GóraMagdalena TatarczuchMKS Pałac Młodzieży Kraków  
o III miejsceEwa ¦liwińskaUWKS Polonia Jelenia GóraKatarzyna ZańczakUWKS Polonia Jelenia Góra5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl