Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych
Płock, 21-23.06.1989
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg

kategoria: -56 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 14
Startujące roczniki -
Średnia wieku zawodników - lat - dni
Średnia wieku medalistów - lat - dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 - lat - dni
Najmłodszy zawodnik (19 lat 175 dni)
Najstarszy zawodnik (19 lat 175 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS OŚ Poznań (3 zawodników)
MKS VIS Skierniewice (3 zawodników)
KSZO Ostrowiec Św. (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AKS Strzegom (5 walk)
WKS Lublinianka Lublin (5 walk)
Igloopol Miejsce Piastowe (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Monika Łebek
AKS Strzegom
2
Małgorzata Porawska
Igloopol Miejsce Piastowe
3
Radosława Ziarno
WKS Lublinianka Lublin
3
Katarzyna Stypułkowska
MKS Zryw Włocławek
5
Agnieszka Mróz
Pałac Młodzieży Tarnów
5
Agnieszka Wójcik
MKS Mostostal Siedlce
7
Elżbieta Łepecka
KS Polonia Niewiadom
7
Joanna Żyła
MOS Zatoka Braniewo

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMałgorzata PorawskaIgloopol Miejsce PiastoweKatarzyna PiechułaAZS OŚ Poznań10:0  
I rundaRadosława ZiarnoWKS Lublinianka LublinMałgorzata StaszewskaAKS Strzegom  
I rundaJoanna ŻyłaMOS Zatoka BraniewoKarolina MałolepszaGKS Gwardia Leszno  
I rundaIwona CzarneckaKSZO Ostrowiec Św.Halina MaciejakMKS VIS Skierniewice3:0  
I rundaArleta MazurKSZO Ostrowiec Św.Renata MarcinekKS Gwardia Wrocław10:0  
I rundaKarolina MańkoAZS OŚ PoznańMarta HycakMKS VIS Skierniewice  
I rundaŻaneta BysyngerMKS VIS SkierniewiceMałgorzata SiedlarGKS Gryf Słupsk10:0  
I rundaMonika ŁebekAKS StrzegomMałgorzata StępieńKS AZS AWF Gorzów Wlk.10:0  
II rundaMałgorzata PorawskaIgloopol Miejsce PiastoweAleksandra MichalakZ¦ AZS Opole10:0  
II rundaRadosława ZiarnoWKS Lublinianka LublinMałgorzata KoczewskaMKS Żak Ełk  
II rundaKatarzyna StypułkowskaMKS Zryw WłocławekJoanna ŻyłaMOS Zatoka Braniewo10:0  
II rundaAgnieszka WójcikMKS Mostostal SiedlceArleta MazurKSZO Ostrowiec Św.10:0  
II rundaAgnieszka MrózPałac Młodzieży TarnówKarolina MańkoAZS OŚ Poznań10:0  
II rundaŻaneta BysyngerMKS VIS SkierniewiceAneta KamińskaAZS OŚ Poznań  
II rundaMonika ŁebekAKS StrzegomElżbieta ŁepeckaKS Polonia Niewiadom10:0  
ćwierćfinałMałgorzata PorawskaIgloopol Miejsce PiastoweRadosława ZiarnoWKS Lublinianka Lublin10:0  
ćwierćfinałKatarzyna StypułkowskaMKS Zryw WłocławekIwona CzarneckaKSZO Ostrowiec Św.  
ćwierćfinałAgnieszka WójcikMKS Mostostal SiedlceAgnieszka MrózPałac Młodzieży Tarnów10:0  
ćwierćfinałMonika ŁebekAKS StrzegomŻaneta BysyngerMKS VIS Skierniewice10:0  
półfinałMałgorzata PorawskaIgloopol Miejsce PiastoweKatarzyna StypułkowskaMKS Zryw Włocławek10:0  
półfinałMonika ŁebekAKS StrzegomAgnieszka WójcikMKS Mostostal Siedlce10:0  
finałMonika ŁebekAKS StrzegomMałgorzata PorawskaIgloopol Miejsce Piastowe10:0  
repasaże - I rundaKatarzyna PiechułaAZS OŚ PoznańAleksandra MichalakZ¦ AZS Opole  
repasaże - II rundaRadosława ZiarnoWKS Lublinianka LublinKatarzyna PiechułaAZS OŚ Poznań3:0  
repasaże - II rundaJoanna ŻyłaMOS Zatoka BraniewoIwona CzarneckaKSZO Ostrowiec Św.5:0  
repasaże - finałRadosława ZiarnoWKS Lublinianka LublinJoanna ŻyłaMOS Zatoka Braniewo7:0  
o III miejsceRadosława ZiarnoWKS Lublinianka LublinAgnieszka WójcikMKS Mostostal Siedlce3:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaElżbieta ŁepeckaKS Polonia NiewiadomMałgorzata StępieńKS AZS AWF Gorzów Wlk.  
repasaże - II rundaAgnieszka MrózPałac Młodzieży TarnówArleta MazurKSZO Ostrowiec Św.7:0  
repasaże - II rundaElżbieta ŁepeckaKS Polonia NiewiadomŻaneta BysyngerMKS VIS Skierniewice3:0  
repasaże - finałAgnieszka MrózPałac Młodzieży TarnówElżbieta ŁepeckaKS Polonia Niewiadom3:0  
o III miejsceKatarzyna StypułkowskaMKS Zryw WłocławekAgnieszka MrózPałac Młodzieży Tarnów5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl