Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek
Katowice, 28-29.03.1987
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Kobiety -48 kg -52 kg -56 kg -61 kg -66 kg -72 kg +72 kg OPEN

kategoria: -61 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 21
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 37
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1962 - 1962
Średnia wieku zawodników 24 lat 132 dni
Średnia wieku medalistów 24 lat 132 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 24 lat 132 dni
Najmłodszy zawodnik Bogusława Olechnowicz (24 lat 132 dni)
Najstarszy zawodnik Bogusława Olechnowicz (24 lat 132 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Gryf Słupsk (4 zawodników)
KS Resursa Łódź (2 zawodników)
Z¦ AZS Opole (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Gryf Słupsk (10 walk)
Z¦ AZS Opole (6 walk)
KS Polonia Niewiadom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bogusława Olechnowicz
GKS Gryf Słupsk
2
Lucyna Moczek
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Gabriela Ostrzołek
KS Polonia Niewiadom
3
Sabina Dyrda
Z¦ AZS Opole
5
Irena Waszkinel
GKS Gryf Słupsk
5
Ewa Porębska
GKS Błękitni Kielce
7
Elżbieta Sienkiewicz
AZS UW Warszawa
7
Lucyna Kawałek
KS AZS-AWF Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBogusława OlechnowiczGKS Gryf SłupskBarbara StryjakowskaKU AZS UAM Poznań10  
I rundaElżbieta SienkiewiczAZS UW WarszawaJoanna CzarneckaAKS Strzegom 
I rundaElżbieta GrabowskaUKS Olimpia-Judo ElblągMałgorzata WielgoławskaLKS Mechanik Bobolice10  
I rundaSabina DyrdaZ¦ AZS OpoleEwa NajdekGKS Gryf Słupsk10  
I rundaEwa PorębskaGKS Błękitni KielceMałgorzata SierpińskaKS Gwardia Opole 
I rundaGabriela OstrzołekKS Polonia NiewiadomMagdalena WideńskaKS Pelikan Łowicz 
I rundaIrena WaszkinelGKS Gryf SłupskBarbara MatiaszUWKS Polonia Jelenia Góra10  
I rundaJolanta LewczakZ¦ AZS OpoleAgnieszka WichowskaKS Start Radom 
I rundaLucyna MoczekKS Gwardia Bielsko-BiałaKinga KnapikMKS Pałac Młodzieży Kraków10  
I rundaDorota KędziaKS Gwardia KoszalinAgnieszka WłodkowskaGKS Gryf Słupsk10  
II rundaBogusława OlechnowiczGKS Gryf SłupskElżbieta SienkiewiczAZS UW Warszawa10  
II rundaElżbieta GrabowskaUKS Olimpia-Judo ElblągAgnieszka CelińskaMKS Siedlce 
II rundaSabina DyrdaZ¦ AZS OpoleAlicja MajorKS Resursa Łódź  
II rundaEwa PorębskaGKS Błękitni KielceRenata NowakowskaMKS MDK Płock10  
II rundaGabriela OstrzołekKS Polonia NiewiadomIrena WaszkinelGKS Gryf Słupsk10  
II rundaJolanta LewczakZ¦ AZS OpoleMałgorzata ¦liwaKS AZS-AWF Warszawa 
II rundaLucyna MoczekKS Gwardia Bielsko-BiałaLucyna KawałekKS AZS-AWF Wrocław 
II rundaDorota KędziaKS Gwardia KoszalinWioletta CichończykKS Resursa Łódź10  
ćwierćfinałBogusława OlechnowiczGKS Gryf SłupskElżbieta GrabowskaUKS Olimpia-Judo Elbląg10  
ćwierćfinałSabina DyrdaZ¦ AZS OpoleEwa PorębskaGKS Błękitni Kielce 
ćwierćfinałGabriela OstrzołekKS Polonia NiewiadomJolanta LewczakZ¦ AZS Opole 
ćwierćfinałLucyna MoczekKS Gwardia Bielsko-BiałaDorota KędziaKS Gwardia Koszalin10  
półfinałBogusława OlechnowiczGKS Gryf SłupskSabina DyrdaZ¦ AZS Opole 
półfinałLucyna MoczekKS Gwardia Bielsko-BiałaGabriela OstrzołekKS Polonia Niewiadom 
finałBogusława OlechnowiczGKS Gryf SłupskLucyna MoczekKS Gwardia Bielsko-Biała  
repasaże - I rundaElżbieta SienkiewiczAZS UW WarszawaBarbara StryjakowskaKU AZS UAM Poznań10  
repasaże - I rundaEwa NajdekGKS Gryf SłupskAlicja MajorKS Resursa Łódź10  
repasaże - II rundaElżbieta SienkiewiczAZS UW WarszawaElżbieta GrabowskaUKS Olimpia-Judo Elbląg10  
repasaże - II rundaEwa PorębskaGKS Błękitni KielceEwa NajdekGKS Gryf Słupsk10  
repasaże - finałEwa PorębskaGKS Błękitni KielceElżbieta SienkiewiczAZS UW Warszawa 
o III miejsceGabriela OstrzołekKS Polonia NiewiadomEwa PorębskaGKS Błękitni Kielce 

Repasaże II
repasaże - I rundaIrena WaszkinelGKS Gryf SłupskMagdalena WideńskaKS Pelikan Łowicz 
repasaże - I rundaLucyna KawałekKS AZS-AWF WrocławKinga KnapikMKS Pałac Młodzieży Kraków 
repasaże - II rundaIrena WaszkinelGKS Gryf SłupskJolanta LewczakZ¦ AZS Opole10  
repasaże - II rundaLucyna KawałekKS AZS-AWF WrocławDorota KędziaKS Gwardia Koszalin 
repasaże - finałIrena WaszkinelGKS Gryf SłupskLucyna KawałekKS AZS-AWF Wrocław10  
o III miejsceSabina DyrdaZ¦ AZS OpoleIrena WaszkinelGKS Gryf Słupsk10  

Polityka prywatności Judostat.pl