Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Grand Prix Seniorów
Gdańsk, 01-02.04.2000
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 27
Liczba walk 36
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1964 - 1983
Średnia wieku zawodników 21 lat 321 dni
Średnia wieku medalistów 23 lat 228 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 24 lat 318 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktor Kokorniak (16 lat 194 dni)
Najstarszy zawodnik Zbigniew Kamiński (36 lat 90 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS AWF Gdańsk (6 zawodników)
GKS Czarni Bytom (4 zawodników)
TS Wisła Kraków (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS AWF Gdańsk (9 walk)
TS Wisła Kraków (6 walk)
GKS Czarni Bytom (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
2
Waldemar Banaszak
GKS Wybrzeże Gdańsk
3
Mariusz Dziura
TS Wisła Kraków
3
Tomasz Żyło
AZS AWF Gdańsk
5
Jarosław Lewandowski
WTJ Włocławek
5
Tomasz Krajewski
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Zbigniew Kamiński
WKS Flota Gdynia
7
Maciej Gnitecki
AZS AWF Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMaciej GniteckiAZS AWF GdańskWojciech MozerKS AZS-AWF Warszawa  
I rundaRobert KrawczykGKS Czarni BytomRafał PoniewozikSKS Shiroikaj Judo Club Świdnik  
I rundaWaldemar DzigaTS Wisła KrakówMaciej WronowskiKU AZS PW Warszawa  
I rundaJarosław LewandowskiWTJ WłocławekMaciej DziubanowskiGKS Czarni Bytom  
I rundaKrzysztof SosnowskiMKS Żak EłkWojciech WawrzynAZS AWF Gdańsk  
I rundaTomasz ŻyłoAZS AWF GdańskMaciej KupryjańczykULKS Ippon Jarocin  
I rundaAntoni ChmielewskiWKS Gwardia WarszawaPaweł SkoczylasTS Wisła Kraków  
I rundaDariusz PoniatowskiOPKS Gwardia OlsztynMichał OrzełGKS Czarni Bytom  
I rundaMariusz DziuraTS Wisła KrakówSebastian DałekAZS AWF Gdańsk  
I rundaMarcin AgaciakUKJ Ryś WarszawaDawid MalinowskiGKS Czarni Bytom  
I rundaZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaWiktor KokorniakOPKS Gwardia Olsztyn  
II rundaRobert KrawczykGKS Czarni BytomMaciej GniteckiAZS AWF Gdańsk  
II rundaWaldemar DzigaTS Wisła KrakówGrzegorz BłachKS Gwardia Opole  
II rundaJarosław LewandowskiWTJ WłocławekKrzysztof SosnowskiMKS Żak Ełk  
II rundaTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynJacek SzewczakAZS AWF Gdańsk  
II rundaTomasz ŻyłoAZS AWF GdańskAntoni ChmielewskiWKS Gwardia Warszawa  
II rundaWaldemar BanaszakGKS Wybrzeże GdańskDariusz PoniatowskiOPKS Gwardia Olsztyn  
II rundaMariusz DziuraTS Wisła KrakówMarcin AgaciakUKJ Ryś Warszawa  
II rundaZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaMarcin LiberadzkiAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałRobert KrawczykGKS Czarni BytomWaldemar DzigaTS Wisła Kraków  
ćwierćfinałTomasz KrajewskiOPKS Gwardia OlsztynJarosław LewandowskiWTJ Włocławek  
ćwierćfinałWaldemar BanaszakGKS Wybrzeże GdańskTomasz ŻyłoAZS AWF Gdańsk  
ćwierćfinałMariusz DziuraTS Wisła KrakówZbigniew KamińskiWKS Flota Gdynia  
półfinałRobert KrawczykGKS Czarni BytomTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  
półfinałWaldemar BanaszakGKS Wybrzeże GdańskMariusz DziuraTS Wisła Kraków  
finałRobert KrawczykGKS Czarni BytomWaldemar BanaszakGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - I rundaMaciej GniteckiAZS AWF GdańskRafał PoniewozikSKS Shiroikaj Judo Club Świdnik  
repasaże - II rundaMaciej GniteckiAZS AWF GdańskWaldemar DzigaTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaJarosław LewandowskiWTJ WłocławekJacek SzewczakAZS AWF Gdańsk  
repasaże - finałJarosław LewandowskiWTJ WłocławekMaciej GniteckiAZS AWF Gdańsk  
o III miejsceMariusz DziuraTS Wisła KrakówJarosław LewandowskiWTJ Włocławek  

Repasaże II
repasaże - I rundaSebastian DałekAZS AWF GdańskMarcin AgaciakUKJ Ryś Warszawa  
repasaże - II rundaTomasz ŻyłoAZS AWF GdańskDariusz PoniatowskiOPKS Gwardia Olsztyn  
repasaże - II rundaZbigniew KamińskiWKS Flota GdyniaSebastian DałekAZS AWF Gdańsk  
repasaże - finałTomasz ŻyłoAZS AWF GdańskZbigniew KamińskiWKS Flota Gdynia  
o III miejsceTomasz ŻyłoAZS AWF GdańskTomasz KrajewskiOPKS Gwardia Olsztyn  

Polityka prywatności Judostat.pl