Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12
Warszawa, 07.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -26 kg -30 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -55 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 12 lat 43 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 105 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 43 dni
Najmłodszy zawodnik Amelia Klop (11 lat 114 dni)
Najstarszy zawodnik Alicja Godlewska (12 lat 345 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników LKS Szubinianka Szubin (1 zawodników)
UKS Kata Pruszków (1 zawodników)
LTS CSP Legionowo (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (5 walk)
MKS Juvenia Wrocław (3 walk)
LKS Szubinianka Szubin (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dominika Dołęgowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Jagoda Linder
MKS Juvenia Wrocław
3
Alicja Godlewska
UKS Kata Pruszków
3
Nicole Czechowska
LKS Szubinianka Szubin
5
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
5
Amelia Klop
GKS Czarni Bytom
7
Olimpia Walasiewicz
LTS CSP Legionowo

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Alicja GodlewskaUKS Kata PruszkówAmelia KlopGKS Czarni Bytom10:0  
Jagoda LinderMKS Juvenia WrocławAmelia KlopGKS Czarni Bytom10:0  
Jagoda LinderMKS Juvenia WrocławAlicja GodlewskaUKS Kata Pruszków10:0  
Dominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaOlimpia WalasiewiczLTS CSP Legionowo10:0  
Dominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMaja WileńskaUKJ Yuko Józefów10:0  
Dominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaNicole CzechowskaLKS Szubinianka Szubin10:0  
Nicole CzechowskaLKS Szubinianka SzubinOlimpia WalasiewiczLTS CSP Legionowo1:0  
Nicole CzechowskaLKS Szubinianka SzubinMaja WileńskaUKJ Yuko Józefów10:0  
Maja WileńskaUKJ Yuko JózefówOlimpia WalasiewiczLTS CSP Legionowo10:0  
półfinałJagoda LinderMKS Juvenia WrocławNicole CzechowskaLKS Szubinianka Szubin  
półfinałDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaAlicja GodlewskaUKS Kata Pruszków  
finałDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJagoda LinderMKS Juvenia Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl