Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Warsaw Judo Open U17
Warszawa, 24-25.09.2016
 

Warsaw Judo Open
Warsaw Judo Open U15 Warsaw Judo Open U20
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 27
Liczba startujących zawodników 39
Liczba walk 50
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2000 - 2002
Średnia wieku zawodników 15 lat 248 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 294 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 319 dni
Najmłodszy zawodnik Julia Koślak (13 lat 287 dni)
Najstarszy zawodnik Wiktoria Król (16 lat 247 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Węgry (3 zawodników)
Holandia (3 zawodników)
UKS Judo Wolbrom (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Brazylia (6 walk)
Czechy (6 walk)
Holandia (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Renata Zachová
Czechy
2
Izabela Socha
KS Judo Czechowice-Dziedzice
3
Łucja Obal
UKS Halinów Team Halinów
3
Sandy Souza
Brazylia
5
Natalia Kozłowska
UKS Judo Wolbrom
5
Fanni Alacsony
Węgry
7
Hooi Noa
Holandia
7
Natalia Matejko
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańRugile Nenartaviciute Litwa0.5:0  
I rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńHanna Valyntsava Białoruś0.5:0  
I rundaInez Verhoef HolandiaSaša Ranc Słowacja0.5:0  
I rundaSandy Souza BrazyliaAlexandra Maroti Węgry0.5:0  
I rundaDagmara PaszkowskaKJ Samuraj KoszalinVineta Alksne Łotwa0.5:0  
I rundaMariah Holguin USAHanga Hegedus Węgry0.5:0  
I rundaJanina ZarembaUKJ Ryś WarszawaKatarina Kristo Chorwacja0.5:0  
II rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańNikola SokorKJ Koka Jastrzębie-Zdrój0.5:0  
II rundaJoanna RopińskaKS Yawara WarszawaMelania WójcickaULKS Judo Kowala0.5:0  
II rundaŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówKarina KwiatekTKS Judo Toruń0.5:0  
II rundaHooi Noa HolandiaAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
II rundaInez Verhoef HolandiaYuliya Pradka Białoruś0.5:0  
II rundaIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceNatálie Reisenaur Czechy0.5:0  
II rundaSandy Souza BrazyliaAleksandra SzatanUKS Judo Wolbrom0.5:0  
II rundaWiktoria WalczykGKS Czarni BytomLilli-jo Krüger Niemcy0.5:0  
II rundaRenata Zachová CzechyDagmara PaszkowskaKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
II rundaJasmin Kayser NiemcyWiktoria KrólUKS Judo Wolbrom0.5:0  
II rundaMariah Holguin USAGermaine Galiart Holandia0.5:0  
II rundaNatalia MatejkoGKS Czarni BytomValeria Borovik Białoruś0.5:0  
II rundaFanni Alacsony WęgryJanina ZarembaUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaMichalina SkipiałaUKJ Lemur WarszawaJulia KoślakKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
II rundaNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromKinga WieczorekAKS Strzegom0.5:0  
II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławZofia NojekUKJ Champion Warszawa0.5:0  
III rundaWeronika NędzykPKS Olimpia PoznańJoanna RopińskaKS Yawara Warszawa0.5:0  
III rundaŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówHooi Noa Holandia0.5:0  
III rundaIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceInez Verhoef Holandia0.5:0  
III rundaSandy Souza BrazyliaWiktoria WalczykGKS Czarni Bytom0.5:0  
III rundaRenata Zachová CzechyJasmin Kayser Niemcy0.5:0  
III rundaNatalia MatejkoGKS Czarni BytomMariah Holguin USA0.5:0  
III rundaFanni Alacsony WęgryMichalina SkipiałaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
III rundaNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław0.5:0  
ćwierćfinałŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań0.5:0  
ćwierćfinałIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceSandy Souza Brazylia0.5:0  
ćwierćfinałRenata Zachová CzechyNatalia MatejkoGKS Czarni Bytom0.5:0  
ćwierćfinałNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromFanni Alacsony Węgry0.5:0  
półfinałIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
półfinałRenata Zachová CzechyNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom0.5:0  
finałRenata Zachová CzechyIzabela SochaKS Judo Czechowice-Dziedzice0.5:0  
repasaże - II rundaHooi Noa HolandiaKarina KwiatekTKS Judo Toruń0.5:0  
repasaże - II rundaNatálie Reisenaur CzechyInez Verhoef Holandia0.5:0  
repasaże - III rundaHooi Noa HolandiaWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań0.5:0  
repasaże - III rundaSandy Souza BrazyliaNatálie Reisenaur Czechy0.5:0  
repasaże - finałSandy Souza BrazyliaHooi Noa Holandia0.5:0  
o III miejsceSandy Souza BrazyliaNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaJasmin Kayser NiemcyDagmara PaszkowskaKJ Samuraj Koszalin0.5:0  
repasaże - II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławKinga WieczorekAKS Strzegom0.5:0  
repasaże - III rundaNatalia MatejkoGKS Czarni BytomJasmin Kayser Niemcy0.5:0  
repasaże - III rundaFanni Alacsony WęgryAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław0.5:0  
repasaże - finałFanni Alacsony WęgryNatalia MatejkoGKS Czarni Bytom0.5:0  
o III miejsceŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówFanni Alacsony Węgry0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl