Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9
Warszawa, 05.11.2016
 

III Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki
III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -18 kg -20 kg -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -35 kg +35 kg
Kobiety -19 kg -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg +31 kg

kategoria: -35 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 16
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 8 lat 211 dni
Średnia wieku medalistów 8 lat 217 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 8 lat 259 dni
Najmłodszy zawodnik Szymon Grzegorek (7 lat 219 dni)
Najstarszy zawodnik Igor Glegoła (8 lat 343 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Yawara Warszawa (2 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
AZS UW Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
UKS SameJudo (4 walk)
Klub Judo Mizu Kobyłka (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
2
Bartłomiej Fabijański
UKS Ulisses Team Pruszków
3
Jakub Knap
UKJ Lemur Warszawa
3
Jerzy Kucharczyk
Judo Legia Warszawa
5
Patryk Jedynak
Klub Judo Mizu Kobyłka
5
Igor Glegoła
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Adam Wa¶niewski
KS Yawara Warszawa
7
Krzysztof Rybarczyk
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJakub KnapUKJ Lemur WarszawaSzymon GrzegorekKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
I rundaMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Filip MecnerUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
I rundaKrzysztof RybarczykUKJ Lemur WarszawaŁukasz BobińskiAZS UW Warszawa0.5:0  
I rundaPatryk JedynakKlub Judo Mizu KobyłkaPrzemysław OrłowskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaJakub KnapUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Adam Wa¶niewskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartłomiej FabijańskiUKS Ulisses Team PruszkówKrzysztof RybarczykUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoPatryk JedynakKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
półfinałMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Jerzy KucharczykJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałBartłomiej FabijańskiUKS Ulisses Team PruszkówIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
finałMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Bartłomiej FabijańskiUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
repasaże - I rundaAdam Wa¶niewskiKS Yawara WarszawaFilip MecnerUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJakub KnapUKJ Lemur WarszawaAdam Wa¶niewskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
o III miejsceJakub KnapUKJ Lemur WarszawaIgor GlegołaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałPatryk JedynakKlub Judo Mizu KobyłkaKrzysztof RybarczykUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaPatryk JedynakKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl